Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.480
Cevap
49
Favori
393.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karizma41

selam arkadaşlar.ben yeni opel astra sedan Edition Plus aldım.Acaba bu arabada hırsızlık alarm sistemi varmı?yardımlarınız için teşekkürler..

Ne yazkki yok alarm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar

benim araç 2016 edition plus. iç aydınlatma sadece ön tarafta var gece arka tarafta birşey arayıp bulmak zor oluyor. üst modellerde arka tarafta aydınlatma var mı? yada sonradan arkaya aydınlatma yapılabilir mi?
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Üst paketlerde arkada ışık var.

Yapılır mı bilmiyorum

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. anlaşılan arkaya sonradan okuma lambası yaptıran yok.
  • Merhaba, 1.6 edition plus için kaporayı verdim bayiye aracı bekliyorum fakat bir kaç soru var aklımda. Kumanda üzerindeki kilit açma kapama tuşlarına uzun süre basılınca cam açılıp kapama yapıyor mu acaba? Aynaların katlanır özelliği var mıdır bu pakette? Bir de genelde videolarda yapan arkadaşları gördüm ama yine de sorayım dedim, araçtan inerken selektör ile follow me ışıkları yanıyor sanırım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkahan

Merhaba, 1.6 edition plus için kaporayı verdim bayiye aracı bekliyorum fakat bir kaç soru var aklımda. Kumanda üzerindeki kilit açma kapama tuşlarına uzun süre basılınca cam açılıp kapama yapıyor mu acaba? Aynaların katlanır özelliği var mıdır bu pakette? Bir de genelde videolarda yapan arkadaşları gördüm ama yine de sorayım dedim, araçtan inerken selektör ile follow me ışıkları yanıyor sanırım değil mi?

Şimdiden Hayrlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Anahtardan o dedgnz işler yapılıyor.

Katlanır ayna yok.

Arabayı parkettkten sonra kapıyı açın sellektör kolunu bir kez çekin yanar.

• Çok teşekkür ederim. Bir de kol dayama olarak ne önerirsiniz? Aldığım bayii araç gelince uygun fiyata takabileceklerini söyledi ama nasil olur bilemedim.

• quote:

Çok teşekkür ederim. Bir de kol dayama olarak ne önerirsiniz? Aldığım bayii araç gelince uygun fiyata takabileceklerini söyledi ama nasil olur bilemedim.

Opel Astra J Kol Dayama 2010 VeSonrası (Kolçak) MONTAJSIZ VİDASIZ 197,30 TL yerine 147,90 TL

https://urun.n11.com/kolcak/opel-astra-j-kol-dayama-2010-vesonrasi-kolcak-montajsiz-vidasiz-P130441234

Kullanıyorum tavsiye ederim

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Aynen zaten bu ürünü çok öneriyorlar, vidasız olması hem avantaj hem dezavantaj. Ses yapıyor mu acaba kullanımlarda onu merak ediyorum? Yetkili servisler armster diye bir marka öneriyorlarmış sdanırım onu da epey övmüşler fakat o vidalı montaja ihtiyaç duyuyor.
  • quote:

Aynen zaten bu ürünü çok öneriyorlar, vidasız olması hem avantaj hem dezavantaj. Ses yapıyor mu acaba kullanımlarda onu merak ediyorum? Yetkili servisler armster diye bir marka öneriyorlarmış sdanırım onu da epey övmüşler fakat o vidalı montaja ihtiyaç duyuyor.

5-6 aydır kullanıyorum ses yok hocam, tam oturuyor

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    tamamdır çok teşekkür ederim, ben de bu ürüne yöneleyim, tak çıkar olması da çok pratik
  • MERHABALAR.ASTRA DESİGN modeli alarak aranıza katıldım.Araçta ön ve arka sensör yok.Taktırmak istiyorum Çin mallarını kesinlikle takmıyorlar.Uygun olanı da 750 tl gibi bir fiyata takıyorlar.Yetkili serviste ise 1400tl.300-500 de var.750 ye takan kişi opel in yetkili işlerinide yapıyormuş.Normalde 1000tl imiş ama araya tanıdık bir aracı koyunca 750tl olur dedi.Ne dersiniz sensörü taktırayımmı yoksa sensörsüzde kullanayımmı.Yarın vermem gerekiyor aracı sabah verip öğlenden sonra alacağım.SENSÖR dışarıdan takılınca herhengi bir problem yaşarmıyım.2016 astra sedan otomatik dizel..tavsiyelerinizi bekliyorum.. Sensör olmazsa kamera ve multimedya sistemi taktıracağım.Onun fiyatıda 1299tl.Acaba uyum sorunu yaşarmıyım.Sensörler biraz problem çıkarıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadaksoy

MERHABALAR.ASTRA DESİGN modeli alarak aranıza katıldım.Araçta ön ve arka sensör yok.Taktırmak istiyorum Çin mallarını kesinlikle takmıyorlar.Uygun olanı da 750 tl gibi bir fiyata takıyorlar.Yetkili serviste ise 1400tl.300-500 de var.750 ye takan kişi opel in yetkili işlerinide yapıyormuş.Normalde 1000tl imiş ama araya tanıdık bir aracı koyunca 750tl olur dedi.Ne dersiniz sensörü taktırayımmı yoksa sensörsüzde kullanayımmı.Yarın vermem gerekiyor aracı sabah verip öğlenden sonra alacağım.SENSÖR dışarıdan takılınca herhengi bir problem yaşarmıyım.2016 astra sedan otomatik dizel..tavsiyelerinizi bekliyorum.. Sensör olmazsa kamera ve multimedya sistemi taktıracağım.Onun fiyatıda 1299tl.Acaba uyum sorunu yaşarmıyım.Sensörler biraz problem çıkarıyormuş.

Sadece sensör için 750 TL çok fazla para hocam, en kaliteli sensörü dışarıda 150 TL ye takarsınız, ben N11 den aldım 60 TL, 40 da ustasına verdim. Bence vazgeçin gidin sanayidr kendiniz yaptırın, garanti ile ilgili sorun oluyor mu onu bilmiyorum ama

• 2014 astra cosmo 1.6 dizel 136bg 320nm beyaz canavardan selamlar

• Merhaba astra sedan j kasa alcam benzınlı en uygun nerden kaca alabılırım yrdım eder mısınız ılk arabam olcak arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: boreas06

Merhaba astra sedan j kasa alcam benzınlı en uygun nerden kaca alabılırım yrdım eder mısınız ılk arabam olcak arkadaşlar

Bulundgnz ilde bir opel bayisine gidin sıkı pazarlk yapın, ardından aldgnz fiyatı diger gidcgnz bayiye söyleyin böyle böyle uygun fiyatı bulursunuz.

• AstrAşk

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: caylimehmet

AstrAşk

Masallah cok güzel görünüyor.

Ortadaki ekranla ilgili bilgi verirmsnz?

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    General mobile e-tab 5 tablet, kendinden yapışkanlı cırt cırt ile sabitledim.

• caylimehmet C kullanıcısına yanıt
    Çok zekice :D

İyi günlerde kullanın

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.