Şimdi Ara

Yeni kasa Mazda 3 Mayıs-Haziran gibi Türkiye'de (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.062
Cevap
3
Favori
122.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meganecoupe

herkese merhaba;
    dıger forumlarda da belırttıgım gıbı 2004 mazda3 um var,yıne değiştirirsem mazda dan devam etmek ıstıyorum
    yenı mazda3 guzel ama su on tampon ne kadar yavas yavas gozum alıssada hala ıtıcı duruyo kocaman sırıtma ıfadesi

allah rızası için photoshop bılen bı arkadas su tampona bısyler uygulayabılır mı, en basıtı plakalıgın hızasında devam eden kısmı govde rengıne boyayabılır mı?(alındıgında en kolay yapıalcak ıslem)merak ediyorum acaba nasıl duracak.

o gülüş ifadesi ya da gülen ağız şeklindeki motor hava kanalına artık alışmanız lazım
    çünkü yeni tasarımlarda tüm markalarda karşımıza çıkacak
    şimdi buraya fotolarını koymaya üşendim ama, yeni astra, corsa ve focus da da gülen ağız olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Müteferric
     Yeni kasa Mazda 3 Mayıs-Haziran gibi Türkiye'de

arkadaşa bu renkten düz vites touring arıyoruz...şimdilik bulamadık....ama bulunca arkadaş kapacak..bence kapmalıda zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Universia

Merhaba arkadaşlar herkese iyi haftalar.

Cumartesi günü bir test sürüşü gerçekleştirdim ve sadece performans ile ilgili sorular da tamamen aklımdan silindi. Kesin kararımı verdim ve kızmetse ben de birkaç ay içinde bir mazda kullanıcısı olacağım. Tabi önce finansmanı denkleştirmem lazım.

Diğer yandan mazda severlere birkaç sorum olacak.

Internette görünen aksesuarları sipariş verebilliyor muyuz?
    Normalde araçlar standart geliyor. Bu parçalar ek olarak teknik serviste mi takılıyor?
    17 inçlik jantları ısmarlama şansımız var mı?
    Bir de deri koltuk olarak gelmiyor biliyorsunuz, arabayı teslim aldıktan bir süre sonra deri yaptırmayı düşünüyorum tavsiye eder misinz?

Sevgiler...

internette görünen aksesuarları sipariş verebiliyorsunuz evet serviste takılıyor 17inç jant ısmarlama şansınız var deri konusunda ben yaptırmak çok istedim ama sonra vaz geçtim tamamen size kalmış

• arkadaşlar merhaba.en sonunda arabama kavuştum.çok şükür kazasız belasız teslim aldık.araba ılk ızlenım olarak cok olumlu.kullanım rahat.hele gece ıç mekan muhtesem.kırmız renk cok super olmus.ıns en kısa zamanda fotolar eklıyecem.soruları olan varsa cevaplamaya calısırım.saygılar.bu arada takasta kullandıgım opel corsa sayesınde bırakın opel almayı yanından bıle gecmem.siz siz olun opelden uzak durun.saygılarımla.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: MZR34

quote:

Orijinalden alıntı: Universia

Merhaba arkadaşlar herkese iyi haftalar.

Cumartesi günü bir test sürüşü gerçekleştirdim ve sadece performans ile ilgili sorular da tamamen aklımdan silindi. Kesin kararımı verdim ve kızmetse ben de birkaç ay içinde bir mazda kullanıcısı olacağım. Tabi önce finansmanı denkleştirmem lazım.

Diğer yandan mazda severlere birkaç sorum olacak.

Internette görünen aksesuarları sipariş verebilliyor muyuz?
    Normalde araçlar standart geliyor. Bu parçalar ek olarak teknik serviste mi takılıyor?
    17 inçlik jantları ısmarlama şansımız var mı?
    Bir de deri koltuk olarak gelmiyor biliyorsunuz, arabayı teslim aldıktan bir süre sonra deri yaptırmayı düşünüyorum tavsiye eder misinz?

Sevgiler...

internette görünen aksesuarları sipariş verebiliyorsunuz evet serviste takılıyor 17inç jant ısmarlama şansınız var deri konusunda ben yaptırmak çok istedim ama sonra vaz geçtim tamamen size kalmış

Sevgili MZR34 ve yardımcı olan diğer arkadaşlar, öncelikle bilgileriniz için teşekkür ederim. Forumda incelediğim kadarıyla Art Car firması deri işini oldukça bilinçli ve profesyonel yapıyor. Kısmetse arabamı aldıktan sonra giidip görüşeceğim ve yaptırmak isteyenlere de bilgi veririm bu konuda.

Diğer aksesuarlar kousunda tabi maliyet artacağı için naısl bir yol izlerim bilmiyorum. Eğer sonradan ısmarlama şansım varsa öncelikle arabayı alıp diğerlerini zaman içinde ısmarlayabilirim (17inç jant, i pod bağlantısı, spoiler gibi) veya baştan söylemek gerekiyorsa öyle olcak bakalım göreceğiz.

• toronaga ,
    aracın özellikle iç mekan kokpitinin ışıklı gece fotograflarını senden bekliyoruz. concord görsün millet
  • Universia sonradan taktırabiliyorsun fakat arabayı alırken biraz daha ucuz alma imkanın var veya hediye olarak iste bir tanesini
  • manisa tr inş en kısa zamanda halledecegiz.tripodu kurup en net fotoları size göstereceğim.biraz başım kalabalık su sıralar bi rahatlayayaım ilk işim o olacak merak etmeyin.arabamı her geçen gün daha çok seviyorum.bi arkadaşım dedi neden chevrolet cruize almadın dedi.iyi ki almamışım cruize zaten çakma insignia benim gözümde yani o da bir nevi opel.dedim ya bundan sonra bırakın opel almayı yanından bile geçmem.saygılar.
  • Toranaga 77 yeni aracın hayırlı olsun kazasız belasız güzel sürüşler dilerim, ben şahsen çok memnunum araçtan. Cruze olayına gelince cevap bile vermiyorum ben ...
  • gerçekten harika bi araç ya.. 100 yakın ödül alan araç Türkiyede satmıyor ya.. tüketiciler gerçekten bilinçsiz ya.. hiç anlamayan insan tipine bakar aracın öyle karar verir.. (doğru yanlış orası ayrı mesele) fakat araçta tipde çok güzel.. kaldıki donanım olarak çok iyiler.. megan yok satıyor bu satmıyor olcak işmi bu.. inanın megan yerine bu aracın satılması gerekir mantıken ama gel bunu Türk halkına anlat..
  • arkadaşlar hepinizin bayramı mübarek olsun.inş hayırlara vesile olsun.arkadaşlar araçımız maaşallah çok iddialı bi araç.herkes dönüp dönüp bakıyor.nazar deyecek diye inanın çok korkuyorum.inanaın kullanmaktan acaip zevk alıyorum.daha aracımı tam tanıyamadım bile ama tanıyamadan bile beni kendine aşık etti.yeni corollaya bakasım bile gelmiyor.eşim bile en iyi kararı verdiğimi teyit etmiş durumda.yani anlayacagınız her yönden beni mest eden bir konumda.Allah ağzımızın tadını kaçımasın.herkese kazasız belasız iyi sürüşler.......
  • amin cümlemize.
  • otomatik mazda 3'ümle bu bayramda ilk uzun yolculuğumu yaptım,full depoyla istanbul beylikdüzünden çıktım gebzeye uğradım daha sonra ise karabüke geçtim toplam 450 km yaptım yol bilgisayarı ortalama 6.5 lt gösterdi,depo 95 liraya tekrar doldu,dönüşte ise ortala 6.8 lt gösterdi bununda sebebi de bu öğlen 1.köprüde aşırı trafik vardı ordan 2. köprüye geçtim ama orasıda felaketti dur kalklarla biraz daha fala yakıt tüketti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dttafo -- 21 Eylül 2009; 20:41:29 >

• bence yeni bir otomobil için çok iyi değerler.zamanla daha da düşebilir.mp3 cdsini araçımda çalıştıramadım.cd yi okumadı.bunu sebebi ne olabilir ayrıca.cd yi yaparken nero kullanmadım.acerin kendi programını kullandım.acaba bu yüzden okumamış olabılır mı saygılar....
  • bence programdandır neroyla çektiğim 2 cd dede problem çıkmadı
  • 6.5 iyi bir değer hele otomatik ve aracın yeni olduğu düşünülürse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LTBA_36R -- 22 Eylül 2009; 14:43:33 >
  • Değerli Mazda 3 kullanıcıları

Ben de uzun araştırmalarım sonucunda bu hafta Mazda-3 Sedan almaya karar verdim. Ama düz mü alayım otomatik mi buna karar veremedim. Bu konuyu en geç Perşembe gününe kadar netleştirmem gerekiyor. Aracı daha çok Ankara'da şehir içinde kullanacağım. Gönlüm otomatikten yana. Mazda 3 lerin otomatik vitesinde arıza yaşarmıyım? bir de katalog verilerine göre otomatik vites şehir içinde en fazla 1.3 litre/100 km de fazla yakar gibi görünüyor. Ama bu gerçek kullanım şartlarında da bu kadar mıdır? Ayrıca satarken düz vitesi mi otomatik vitesi mi daha çabuk satabilirim.
    Saygılarımla.
  • arkadaşlar merhaba!en sonunda mazdamın fotograflarını çektim.inş begenirsiniz.arabama boya ve koltuk koruma yaptırmak istiyorum.yaptıran veya düşünen varsa nerde ve nasıl yapılacagı hakkında bilig verirse memnun olurum.saygılarımla.

• ve diğerleriiiii...

• ve de son olarak .......

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.