Şimdi Ara

Yeni Kasa İnsignia Fiyatları Belli Oldu(2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
7.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel de güzel pazarlıklar ve indirimler olduğunu düşünürsek İnsignia güzel satış rakamlarına ulaşacaktır diye düşünüyorum

Yeni Kasa İnsignia Fiyatları Belli Oldu(2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_ -- 5 Nisan 2017; 12:48:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet gerçekten manuel-otomatik arasındaki fiyat farkında yanlışlık var
  • Opel'e bravo

Fiyatlar gayet güzel

Edit: Otomatik şanzıman fiyat farkı çok.Umarım bir yanlışlık vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMOZA45 -- 5 Nisan 2017; 12:54:39 >
  • Bu fiyatlar sadece bana mi ucuk geldi

• Dizel otomatik en son ne olur bana o lazım. 135k ya ben almam

• Sınıfında iyi satış rakamları olan superb 89.900, passat ise 94.000 tl. Rakamlar doğruysa rekabetçi bir fiyat olduğu söylenemez.
  • Bu piyasa şartlarında sıfır çıkan araca göre fiyatlar normal,bize göre pahalı tabi fakiriz
  • Talismanın 160 lığını bu fiyatlara veriyorlar dizelde...

O yüzden talisman öne çıkar bana göre.

10 bin falan pahalı söylemişler gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEMOZA45

Opel'e bravo

Fiyatlar gayet güzel

Edit: Otomatik şanzıman fiyat farkı çok.Umarım bir yanlışlık vardır

Ötv farklı dilime girmiş. Otomatik farkına %10 ötv binmiş. Fark normal yani.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Biz fakir degiliz, arabalardan kesilen haraci iktidarinda bilmem kac kat katlamis bir hukumete sahibiz sadece.

Bizden daha fakir olan Gurcistan gibi ulkelerde dahi daha ulasilabilir(ortalama gelir/arabanin fiyati) arabalar.
  • vayyy Passat parasına çıktı İnsignia da sonunda
  • En nihayetinde fakirsin işte alır kapının önüne koyarsın arabayı o zaman çıkarsın fakirlikten. Üke bir bütündür vergi fiyata dahil mi dahil,ben son fiyata bakarım hatice kısmı bir çözüm sunmuyor.

Gürcistan'da araba fiyatları ucuz ama pek alabilen de yok sıfır olarak Avrupa araçlarını.Yani onlarda fakir.Üretmeyen hangi toplum varsa fakirdir.
  • 2017 yılının trendi oldu..

Cep telefonlarında, otomobillerde, üreticiler bu ortamı fırsat bilip "lansman" fiyatı diye geçiriyorlar..

biraz yavaş yahu, az biraz durun.. bu fiyatlar ne böyle, kim alacak bu arabaları bu fiyatlara..

"yeni" kisvesiyle alttan alttan geçiriyorsunuz , yapmayın etmeyin..

Ölü çocuk doğar, sonra geri vites yapsanız da bu milletin tutmadığını tutturmaya çalışsanız da olmaz..
  • 2.0 BiTurbo 195Hp den 210Hp ye çıkmış
  • 2 litre , 4 motion fiyat tahmini alalım,, 210 bin lira derler,, zaten psa diye satışlar düşer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ope, pejo, bunlar ne ara 160 bin oldu, çok değil aylar önce 160 bine C200 Amg alabiliyordun, şimdi tofaş amg 50. yıl liralık alıyor gibi sistem. Bu işte gel de mantık ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41D8E7635 -- 5 Nisan 2017; 13:26:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi aynı paket yurtdışı fiyatlarını bulup yazsın da görüp birkez daha kahrolalım..

Ya da şöyle kıyaslayayım; 150 bin euroya insignia aldığını düşün almanyada.

• Fiyatlar çok yüksek.
  • Kimse geri vites atmaz,vergisiz fiyatları ortada.Otomobil fiyatları tüm dünya da aynıdır fabrika ABD'ye de bize de nakliyeyi saymazsan aynı paraya satar.Toplam bayi karı da aynıdır aslında.Bir model pahalı olur diğeri ucuz olur orası ayrı toplam bayi karı önemli olan.

Dolar artmaya başlayınca fiyatlar hemen artmadı,bazı siparişler dolar artmadan önce yapıldı,bazılarının parası aylar önce ödenmişti,geçiş döneminde firmalar dövizi sabitlediler kalıcı değil düşer diye vs vs bundan sonra 6 ay daha bu yansımalar devam eder.Yani bugün diyelim dolar 5 TL oldu,bunun tamamen yansımasını 6 içinde kademeli olarak görürsün.

O yüzden fiyatları düşmez,hayal görmeyi bırakıp gerçek hayata baksak iyi olur bence.1980 sonrası iki krizide görmüştüm orada da insanlar hep düşer,sonrasında normale döner demişlerdi ama ben hiç düştüğünü görmedim.O krizlerde en azından maaşlarda devalüasyondan nasibini alırdı şimdi maaşlarda pul oldu.

• Yüksek diyoruz , yine geçen sene kadar satıyor.
    Forum mu çok fakir , yoksa bu araçları gözü kapalı alanlar mı çok saf anlamış değilim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.