Şimdi Ara

Yeni Jetta Direksiyon Kutusu Degisim Fiyati (Yetkili Servis) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz aracınızı degistirrecektiniz,yakıttan şikayetciydiniz.Son durum ne?
    Böyle tonlarca para veripte sorunlarlada uğraşmayin satın aracınızı dizel i30,Elantra alın.Güçlü ve ekonomik motorun,sorunsuzlugun,düşük bakım maliyeti ve yüksek servis memnuniyetinin bakım yaptırırken kurabiyelerin kahvelerin eşliginde ps4 oynamanın keyfini çıkartın.Böyle Paraniza yazık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vedat.ersin kullanıcısına yanıt
    Hocam bende tsi arac kullaniyorum. Yagi disardan alip goturun , VW 504 standartini karsiladigi surece bisey diyemezler , sarf malzeme ve cam suyunu sildirin. Sarf malzeme dedigi balata spreyi baska bisey degil , disarda ne kadar ki 20 kusur lira yaziyorlar. Bakim fiyati bir nebze de olsa dusuyor bu sekilde.

• Premium bir araç icin normal bir meblağ

• Benim 2006 Mondeo'da da Direksiyon kutusunda sıkıntı olmuştu. Tam orta noktada takılma yapıyordu. Orta nokta da genelde düz gidildiği için kullanımı çok kötü etkiliyor, tahammül edilecek gibi değil. Sıfırının 2000 Tl gibi bir fiyatı var. Hidrolik eski düzen olduğu için biraz daha uygun ama yine çok pahalı. Bizde revizyon yaptırdık sanayide. 250 TL verdik. Şu an bir sıkıntı yok. Özellikle eski hidrolikler için revizyon seçeneğini de değerlendirin derim ben. Ama yeni elektrikli direksiyonşar durum nedir bilimiyorum.
  • 4X4 arazi aracı olan L200' ün en çok değişen parçalarından biri olan direksiyon kutusu bile 1.700 lira. Bana çok abartılı geldi. Maalesef revizyonu fazla hatta hiç kabul etmeyen bir aksam. Mecbur 0 alıması gerekiyor.
  • sanayide direksiyon kutusu revizyonu yapan yerler var(aks ve volan revizyonu yapan yerler olduğu gibi) referansı olan bilinen bir yerde ucuza yaptırılabilir, motora dokunmadan sökülüyor

• sorun fiyatından önce bukadar kısa sürede arızalanması... ama genel olarak bencede çok pahalı 2012 fiestada başıma geldi 850 tl civarında değişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Konuyla ilgili değil de kişisel bilgileri çok güzel kamufle etmişsiniz

Aynen benimde dikkatimi çekmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: coskunserce

Benim 2006 Mondeo'da da Direksiyon kutusunda sıkıntı olmuştu. Tam orta noktada takılma yapıyordu. Orta nokta da genelde düz gidildiği için kullanımı çok kötü etkiliyor, tahammül edilecek gibi değil. Sıfırının 2000 Tl gibi bir fiyatı var. Hidrolik eski düzen olduğu için biraz daha uygun ama yine çok pahalı. Bizde revizyon yaptırdık sanayide. 250 TL verdik. Şu an bir sıkıntı yok. Özellikle eski hidrolikler için revizyon seçeneğini de değerlendirin derim ben. Ama yeni elektrikli direksiyonşar durum nedir bilimiyorum.

Daha basit bir sistem,icinde sadece bi kramiyel mil var

• ThisisaNightmare T kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sen 4 kabul et. Virgulden sonraki rakamda zaten 12 degil 42 aslinda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki siz kaç görüyorsunuz. Haftanın sorusu olsun madem.

Bu elbise hangi renk gibi oldu bu mevzuda :)
    @acr @hsn_33

• quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

Peki siz kaç görüyorsunuz. Haftanın sorusu olsun madem.

Bu elbise hangi renk gibi oldu bu mevzuda :)
    @acr @hsn_33

Kesinlikle 4 o rakam.
  • VW lerde bıraz sorun cıkabılıyor ewet
  • Direksiyon EPS ise fiyat normal.

• son model VW. de sorun çıkıyor anlıyamadım. pahalıda araçlar VW grubu kalıtelı olması lazm cunku prestıjlı araclar

• bırde bu egsoz emisyonundan cok sekte yedı VW. Grubu
  • ben mi körüm yoksa 1 rakamı 4 diye mi okunuyor.
  • Garantiden karşılanmışsa sıkıntı yok.
  • Direksiyon kutusu değil 4000 liralık 500tl'lik bir parça bile değildir. Tabi direksiyon kutusundan bahsediyorum.Elektroservo motor , direksiyon mili vss. komple değişse ancak o rakamlar tutar. Bunun da olması için ya aracın çok yüksek kilometreye gelip parçaların miyadını doldurması , kaza yapması , yada hatalı üretim olması lazım.

Parçayı elime alıp bakmasam tamam diyeceğim ama rot kollarının bağlı olduğu ve içinde mil olan bir parça için bu fiyat inanılır gibi değil. Bir önceki aracım Megane II de değiştirmiştim. Rot kollarının da içinde olduğu orjinal parça 250 liraydı.Tabi 3-5 yıl geçti fiyat biraz daha artmıştır. Ayrıca bu tür parçalar genelde tedarikçilerden karşılanan parçalardır , benim değiştirdiğim parça orjinal valeo marka parçaydı. Bu parçanın , VW'nin de bu tarz bir tedarikçiden temin ettiği bir parça olması lazım .Değilse de kendi üretimi dahi olsa , sadece direksiyon kutusu için fiyat absürt ötesi bence . Faturadaki tutar bence motorlarda dahil her şeyi kapsıyordur .Sadece direksiyon kutusu ise ve direksiyon kutusunu altın kaplamadan yapıyorlarsa birşey diyemem.

• Almasaydınız kardeşim, internette jetta problem diye yazarsanız ufacık bir araştırma ile dünya kadar sonuç elde edebilirdiniz.
    Ama yok illa vw olucak, alıyorsunuz sonra şikayet ediyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.