Şimdi Ara

##Yeni İttifak açıcak Olanlar ve Açmak İsteyenler Buraya## (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
1
Favori
52.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    41. Evren

Communist International ittifağı kurulmuştur,41. evrendeki tüm yoldaşlarımı beraber tüm evreni fethetmeye bekliyorum...
  • Arkadaşlar 50. evren bugün açılacak. Katılmak isteyen varsa sağlam bir donanımhaber ittifağı kuralım.
  • E34'de ittifakı olan varmı arkadaşlar siteyi filanda yapabilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eeerdem

Arkadaşlar 50. evren bugün açılacak. Katılmak isteyen varsa sağlam bir donanımhaber ittifağı kuralım.

kuracak varsa katılabilirim veya suan 50.evrende bir ittifak varsa katılabilirim
  • 50. evrende ittifak varsa bende katilabilirm.
  • 52.Evren'de D.U.N.E taglı O.I.C ittifağımız açılmıştır daha yeniyiz 3 üyemiz mevcut ben de yeniyim o evrende diyen arkadaşlarımızı beklerim
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradeida -- 10 Ekim 2017; 4:32:58 >
  • Jüpiterde GOD ittifağı kurulmuştur(GloryOrDeath)şimdilik sayımız 10 kişi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HARRİER

geliyorum ben
    yetişecem
    şuan 20 lazeri yaptım ağırlazeri çıkarttım
    koloniyi çıkarttım sonrada hedefim bombardıman

ama hiçbirini yapmadım
    0 hafif avcı
    0 ağır avcı
    0 koloni
    0 küçük nakliye
    0 büyük nakliye
    20 hafif lazer
    0 ağır lazer
    10 roketatar
    hava atmak için değil sakın yanlış anlamayın

20 hafif lazer dedinde guldum :D, biz onun 1mil katini yapiyoruz bea kardesim
  • arkadaşlar draco da satılık hesap arıyorum... bilgisi olan varsa pm atsın yada paylaşsın. ilk 500 tercihimdir.
  • iyimiş :D
  • Ana Sayfa:http://www.zgmetin2.com/
    İndirmek için:https://hotfile.com/dl/168323105/566c98f/ZGMetin2.rar.html

ZG Metin2 Yeni nesil Türk tipi zor svdir. Herkesi bekliyoruz. Kapanma riski yoktur.
  • Hey gidim hey nerde eski ISSciler.

Edit:

Pegasus evrenindeyim. Hala oynayanlar varsa pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Apeiron- -- 11 Ocak 2013; 1:14:16 >
  • benim sitem oynagitsin
  • www.oynagitsin.com bu site benim. arkadaşlar hit arttırımı için siteye girişlerinizi bekliyorum.Sitenizi söyleyin bende hit için giriş yapayım :) iyi hitler
  • Arkadaşlar rigel de yeni oyuncuyum ittifak arıyorum yardımlarınızı bekliyorum
  • EVREN: DRACO
    KOORDİNAT : 1:429:12

ittifakımıza 50.000 puan üzerinde bulunan kullanıcılar devetlidir
  • arkadaşlar Draco evrenindeyim 1:429:12 den bakarsanız ittifakıma başvurabilirsiniz yalnız 50.000 puan üzerinde olmanız gerekmektedir
  • Klanlar oyununda yeni açılacak 24.Dünya 'da açılınca kuracağım klana herkes davetlidir. Baştan işi alalım.

Klan tagı: YABGU
    Tam İsim: Göktürkler Otağı

Ulaşmak isteyen özelden mesaj atsın
  • Herkese merhaba o game de yeni sayılırım xalynth evreninde yardımcı olacak kimse varmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.