Şimdi Ara

##Yeni İttifak açıcak Olanlar ve Açmak İsteyenler Buraya## (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
1
Favori
52.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bn ogame.com.tr ye baslicam ama hangi evrende olsun solein plx bi foruma bakin yafs!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I-Que -- 28 Temmuz 2007; 17:04:40 >
  • 41. EVREN HOLYBATS İTTİFAĞI TEKRAR AÇILACAKTIR ..

41. EVREN AÇILDIGINDA ÜST SIRALARDA GÖREBİLECEĞİNİZ İTTİFAĞIMIZA HERKEZİ BEKLERİZ ..
  • açılınca yazssan olmazmi be kardeşim :)
  • ittifaktka nasıl resim koyuyorlar bızde resım koyamıyoz mılletın yazıları renklı arka plan ve müzikleri var bu ne bıcım ıştır
  • ARKADASLAR NASIL İTTİFAKA RESİM KONULUYOR LUTFEN BILEN BIRISI AÇIKLASIN
  • arkadaşlar nasıl üye olunacağını söyleyi,n geliyim
    ama daha sitenin link bulamadın
    biri rica etsem ban linmk vere bilirmi
  • MERHABA ARKADAŞLAR.
    41.EVREN NE ZAMAN AÇILACAK BİLEN VARMI.BEN DAHA YENİ BAŞLADIM VE 7.EVRENE (TAVSİYE) ETTİ DİYE BAŞLADIK. AMA GÖRÜYORUM Kİ MİLLET ACAYİP PUAN YAPMIŞ.
    40.EVREN AÇILALI ÇOK OLMADIYSA ORADA BAŞLIYIM DİYORUM. VE 40.EVRENDE AYNI İSİMLE "NURD" OYNIYCAM. İTTİFAK TEKLİFLERİNİ NEREDEN NASIL YAPCAZ.NASIL İTTİFAĞA GİRCEZ ONU BİLE BİLMİYORUM
  • çekirge ittafına bekleriz gelmek istiyenleri
  • Abi isterseniz şöyle 15.000 puanlarda ogame hesabı arıyom takas yapılacaktır

sen en iyisi bana pm at yada cyagmur09@hotmail.com adresinden ulaş.

Verilecek oyunun özellikleri: Gladyatus oyunu 5000 itibar süper kıyafetler.

• cok karışık oyun
  • bir türlü cözemedim geliştiriyorm ama puanlama nasıl oluyor bilmek istiyorum?
  • 1ooooooooooo
  • evet bencede
    quote:

Orjinalden alıntı: ^(BJK)^

cok karışık oyun
  • E36 da en az 60-50 bın puan arasındakı arkadaslar PM atabılırler ıttıfakımız ılk 100 de
  • 42.evren 300 sparta ittifağı kurulmuştur üye alımı ilk 300 den olacakdır
  • 42.evren 29 ekimde açılıyor.....

Kendinden emin oyuncularla sağlam bir ittifak kurmaya ne dersiniz. evren 42 de DH ın sesini duyuralım ? adayları pm den liste yapacam...
  • E37 de tek başıma yer aldığım ittifağıma sağlam oyuncuları bekliyorum. Benim Sıralamam 450 lerde.... Eminiz ki sağlam bir ittifak oluşturabilirzi....

İttifak Tagı MAMBA

Başvurularınızı bekliyoruz.
  • 41. evrende daha önce 2 sene beraber oynadığım bir arkadaşımla oyuna tekrar başladık ve ittifak kurduk. oyuna yeni başladığımız için puanı az olan oyuncular ya da yeni başlayanları bekliyoruz. yardım istediklerinde onlara engin bilgilerimizi sunacağımız, arkadaşlığın tam olacağı, güvenle ticaret yapabileceğimiz ve her zaman arkamızda birilerinin bizi koruduğunu bileceğimiz bir ittifak olacak.

ittifak adı ve tagı: Tiran İttifağı
  • beyler bi sorum olacak ittifak satfasna resm kodlarla koyuluo o kodları nerden veya nasıl bulabiliriz
  • E 26 DA İTTİFAK ARANIYOOOOR..
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.