Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni iPod Touch oyun odaklı mı olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yeni iPod Touch oyun odaklı mı olacak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24400 Mesaj

Yaklaşık 4 yıl aradan sonra Apple’ın yeni bir iPod Touch hazırlıkları yaptığı iddia edilirken yeni bir gelişme bunu doğrular nitelikte. Firma iPod Touch için 10 yıl önce aldığı marka tesciline yeni tanımlamalar ekledi.

Oyun odaklı olabilir

Apple ilk iPod Touch marka tescilinde oyun oynamaya değinmemişti ancak ürün sayfasında akıcı bir oyun deneyimine atıfta bulunmuştu. Geçtiğimiz haftalarda marka tesciline eklenen tanımlamalar taşınabilir oyun konsollarını ve elektronik oyun oynatan taşınabilir cihazları kapsamına almış.

Ayrıca Bkz.Galaxy S10 serisinin kripto para cüzdanı sızdırıldı

Apple genişleme başvurusuna hali hazırdaki iPod Touch ürün sayfasının oyun kısmını da eklemiş. Bazı kaynaklar Apple’ın gelecekte oluşacak marka tanımlaması kavgalarına konu olmaması için bu genişlemeyi yaptığını düşünüyor ancak bunun için 10 yıl beklemiş olması kafaları karıştırıyor.

Bazı kaynaklar ise yedinci nesil iPod Touch modelinin oyun odaklı bazı uygulamalar veya hızlandırmalar barındırabileceğini tahmin ediyor. Zira artık akıllı telefonlar müzik çalar ve video oynatma işlerini hayli hayli yerine getiriyor. Apple bu anlamda bir farklılık oluşturmak isteyebilir.

|
    |

• Pay once and Play bölümü var Appstore’da. Yani uygulama içi satın alma olmayan oyunlar.

Bu tarz bir konsol çıkarsa ve marketi özel olursa Apple’ın uygulama geliştirme kısmı malum çok kaliteli ve güçlü. Herkes almak isteyecektir.

• Haber Editörü
    4604 Mesaj
    Yıllar önce iPod Touch 4G alıp sadece oyun makinesi olarak 3-4 yıl boyunca kullanmıştım. iPod ve tuşlu bir telefonla uzun yıllar takıldım. Haberi okuyunca anılarım depreşti
  • Yarbay
    4016 Mesaj
    Aslın da ekran kasa oranını daha yükseğe çekip, çentiksiz bir tasarımla yapılmayacak birşey değil. Şebeke olmayınca daha verimli şarj süresi de vaad edebilir. Yoksa dümdüz bir model yüksek fiyatla tutmayabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2879 Mesaj
    Bu kasaya telefon ozelligi ekleyebilseler tadindan yenmez..
  • Binbaşı
    1744 Mesaj

Hala IPod touch kullanıyorum.

Altıda biri fiyatına iPhone deneyimi sunuyor her anlamı ile.

İpod 4, 5, ve şimdi 6... telefona ihtiyaç bırakmıyor.

Hem ucuz hem hafif, hem stabil son sürüm iOS deneyimi sunuyor.

Yeni modeli sabırsızlıkla bekliyorum ancak 1000 lira üstü para verilmez tabi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    theJuDGe_41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bu kasaya telefon ozelligi ekleyebilseler tadindan yenmez..
    O zaman da iphone oluyor ama onların da tasarımı ortada yani...
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Yarbay
    4189 Mesaj
    Nintendo Switch gibi kontrolcü takılabilen bir portable konsol yapsalar keşke. Apple ürünleri genelde bana hitap etmiyor ama taşınabilir bir oyun konsolu olsa başarılı olurdu bence, almayı da düşünürdüm.
    |
    |
  • Yarbay
    4528 Mesaj
    Vaktiyle PSP yada DS yerine ipodtouch2G almistim. İyi guzeldi ama mobil oyunculuk bitti gitti. O zamanlar oyumlar psp ds surumu gibi cikardi. Simdi ki gibi para manyagi ozensiz oyunlar yoktu. Appstore bitmis, android market zaten hep bitikti.
    |
    |
  • Yarbay
    5148 Mesaj
    Ciksa da alsak...
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 22 saat 14 dakika kadarı kaldı.
    8 Not
    Pay once and Play bölümü var Appstore’da. Yani uygulama içi satın alma olmayan oyunlar.

Bu tarz bir konsol çıkarsa ve marketi özel olursa Apple’ın uygulama geliştirme kısmı malum çok kaliteli ve güçlü. Herkes almak isteyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.