Şimdi Ara

Yeni iPhone modellerinin fiyatı ortaya çıktı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
2.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crazybeko

Çok merak ediyorum telefonda ne yapıyorsunuz? Görende dna'nın yapı taşlarını incelediğini sanacak.

telefonda iş arkadaşlarımla görüşüyorum. dakka başı kitlenip şişen samsungu bu yüzden kullanmıyorum. azıcık kafayı çalıştırsan doktor olduğumu da anlardın.

Tabi ya yazıdan meslek analizi yapabiliyoruz biz böyle üst düzey yeteneklere sahibiz.

O yüzden siz doktor değilsiniz şayet yüreğiniz var ise kimliğinizi ve diplomanızı ss ile koyun buraya.

Hee paşamıza ispatlamak zorundayız tabi. Hadi alamayacağınız aletle uğraşıp durmayın. Ağlama duvarına dönen samsung forumları sizi bekler.

Ben samsung kullanmıyorum bu bir sen trollük ediyorsun trollüğüne trollük ederim bu iki sütünü içip te yat yatınca da üzerini iyi ört camıda kapat soğuk gelince garip rüyalar görürsün kendini doktor sanarsın buda 3.

İstersen nerde doktorluk yaptığını söyle de gelip muayene olayım bakalım nasıl bir şey mişsin nasıl bir doktorsun göreyim.

Senin asıl bi psikiyatriste görünmen lazım. Bu çekememezlik öldürür seni sonunda. Herkez böyle paralar kazanamıyor işte kabullen bence. Bu kadar ezikleme kendini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok merak ediyorum telefonda ne yapıyorsunuz? Görende dna'nın yapı taşlarını incelediğini sanacak.

telefonda iş arkadaşlarımla görüşüyorum. dakka başı kitlenip şişen samsungu bu yüzden kullanmıyorum. azıcık kafayı çalıştırsan doktor olduğumu da anlardın.

Tabi ya yazıdan meslek analizi yapabiliyoruz biz böyle üst düzey yeteneklere sahibiz.

O yüzden siz doktor değilsiniz şayet yüreğiniz var ise kimliğinizi ve diplomanızı ss ile koyun buraya.

Hee paşamıza ispatlamak zorundayız tabi. Hadi alamayacağınız aletle uğraşıp durmayın. Ağlama duvarına dönen samsung forumları sizi bekler.

Ben samsung kullanmıyorum bu bir sen trollük ediyorsun trollüğüne trollük ederim bu iki sütünü içip te yat yatınca da üzerini iyi ört camıda kapat soğuk gelince garip rüyalar görürsün kendini doktor sanarsın buda 3.

İstersen nerde doktorluk yaptığını söyle de gelip muayene olayım bakalım nasıl bir şey mişsin nasıl bir doktorsun göreyim.

Doktor falan degıl. Baksanıza sureklı kıvırtıyor.
    Hadı doktor dıyelım, nasıl bu kadar zaman bulup da foruma girebiliyor?

Gereksız tartışmalara gırmeye hacet yok. Bırakın kendı halınde doktorum dıye takılsın.

En nefret ettıgım ınsan tıpı,meslegını reklam yapıp,buyuk adam oldugunu kanıtlamaya calısanlardır. Bunlar benım gozumde kısılıgını oturtamamıs ve sadece ders calısmıs ınsanlardır.

O yuzden cok takılmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin asıl bi psikiyatriste görünmen lazım. Bu çekememezlik öldürür seni sonunda. Herkez böyle paralar kazanamıyor işte kabullen bence. Bu kadar ezikleme kendini.

Hehe doktora bak çay demle. Nerede doktorsun efendi söyle de muayene olacağım sana yüreğin yetiyorsa söyle hangi hastane hangi branş açık açık söyle görelim şu tempra araba nın arka tarafı gibi kalkmış yerini.

• 3000-4000 bin lira arası olacak gibi. Aşırı fazla değil mi? 4000 bin lira telefona vermek.... Acaba yine kuyruklar olur mu merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Apple kapitalizmi en iyi şekilde yaşatan dev bir firma neyi yapacağını çok iyi biliyor, olayın teknik boyutuna girmeyeceğim bile sadece bu yazılımı donanımına uygun olayından kaynaklanan stabilitesi ve kasmaması var geri kalan bütün özelliklerini parasına göre tartışırım ama olay bu değil, olay ne biliyor musunuz ? Apple sizi bununla vurmuyor, duygularınızla, egolarınızla, biryere ait olma duygusuyla, sürüyü takip etmeyle, kendini değerli hissettirmesiyle, eğer sende bu yoksa eksiklik ve boşluk duygusuyla, diğerlerine ayak uyduramama ve daha birçok manipülasyon ile yapıyor.

Peki bu nasıl oluyor ? hertaraf sübliminal kaynıyor, öyle herkesin bildiği filmde dizide gözüne sokarcasına amatör bir şekilde değil bunu o kadar profesyonel birşekilde yapıyorlar ki, yeri geliyor sadece orada duruyor, yeri geliyor muhtemelen gene altta başka sosyal bir konuyu manipüle ederek öyle bir zamanda kullanılıyor ki telefon "Ben bunu almalıyım abi yaa" diyorsun kendi kendine ve hiçbirşey yokken birden telefonu alma isteğin doğuyor.

+ Olarak olmazsa olmaz bütün ünlülerin eline dağıtıyor çok önemli birkaç yerde(galalar, milyonların takip ettiği ödül törenleri gibi vs.) bunun mesajını verdikten sonra zaten bizimkiler, herşeyi dünyada daha iyi neredeyse, neyin peşinden koşuluyorsa oradan copy paste yaptıkları için sonuç olarak ünlü dediğimiz bu insanların bile bağıra bağıra "benimde elmam var, bende sizdenim" dercesine resim çektirdiklerini görüyoruz, halkında itina ile bunları takip etmesi sonucunda zaten medyadan, filmden, diziden sübliminali yemiş kardeşlerimiz bunuda görünce dayanamıyor ve parası farketmez yeterki o benim olmalı diye kafalarında kuruyorlar. Sonra bu zengin kesimden fakir kesime doğru dalga dalga yayılıyor, almazsan toplum dışısın, bizden değilsin ! Biz bunun resmini çekip, masaya koyup +ego +hava kasıyoruz... bu manzara çokça yaşanıyor güzel ülkemde.

Ya ios üzerindeki bir program ile daha karizmatik & güzel olacağını sanıp bununla beraber daha fazla beğeni alacağını düşünüp sırf bunun için bile bu kadar çok para verir mi bir insan ? Yukarıda yazdıklarıma karşılık araştırmıyorsa, bilinçlenmiyorsa öyle bir verir ki... Türkiyedeki acıklı manzaralar ortaya çıkar.

Ben, apple' ın yeni telefonunu çıkarmaya harcadığı emeğin en az aynısını da sahip olduğu zeki çalışanları ile beraber toplum mühendisliğine, sübliminale, manipülasyona, reklama harcadığını düşünüyorum ve bunların bolca kullanıldığı satış stratejileri ile değeri 1 olan şeyi 100'e bile satabilirsiniz, hatta bunlar öyle bir raddeye gelir ki artık satılan malın ne olduğu bile unutulur, illaki o alınmalıdır. Bu bana neyi hatırlattı biliyor musunuz ? Bir yahudi mal satıyorsa, parasının %60'ını reklama %40'ını üretime ayırır, tanıdık geldi mi ?

Bu paraya kaliteli monitörüyle beraber çok iyi bilgisayar toplanır, laptop + telefon + aksesuar alınır, daha birsürü mantıklı ve karlı kombinasyonlar yapılabilir, valla gördükçe üzülüyorum ve insanlar bunun peşine sürüklenmiş gidiyor, hadi öldün iphone'suzluktan 2 3 yıl bekledin, bunun için para felan biriktirdin(komik) alırsın da don değiştirir gibi her çıkanı alayım deyip sonra da aç gezen, kontörünü alamayan tipler var bu ülkede yahu, durum çok acınası.

Not : sözler meclisten dışarı, genel bir yazı yazdım, bu şekilde olmayıp ben araştırdım öyle aldım diyenleri bunun dışında tutuyorum.

Hocam yazınız çok güzel olmuş. Dikkat ederseniz televizyonda dizilerde yeni çıkan bütün iPhone modelleri kullanılıyor. iPhone 6 ilk çıktığında hemen bütün dizilerde görülmeye başlamıştı.

• 6s plus 16 gb 3499 tl olcak arkadaşlar

• ø kullanıcısına yanıt
    Hadi bu olayın sadece bir telefon boyutu, bu söylediklerimi bizim toplumumuzunda içinde olduğu dünyanın büyük bir bölümünde düşünce, fikir, yaşam tarzına uyguladıklarını düşünün. Aklımızla oynuyorlar, azıcık araştırın, okuyun. Takla atan kedileri köpekleri, babasının suratına pasta atan çocukları izleyeceğimize artık bize birşeyler öğretecek olan şeyleri izlememiz gerekiyor.

Ben bir örnek vereyim hem şarkı olarak dinlersiniz hemde bazı mesajları alırsınız. Vinnie Paz - End Of Days türkçe altyazılı yazın youtube'a ve bulabiliyorsanız Arrivals belgeselinin full versiyonunu izleyiniz. Anlayarak izlerseniz artık kesinlikle başka birisi olacaksınız ve bunca zaman neleri kaçırmışım diye yanacaksınız, onlar işlerini eksiksiz yapıyorlar, özellikle bizim gibi araştırmayan, okumayan toplumlarla oyuncak gibi oynanıyor, bir moda çıktı diyorlar haydaaa iş adamıyla, CEO'suyla, üst kesimden alt kesime herkes bakıyorsun tek tip insan olmuş, kalıba sokmuşlar seni, uyuyorsun sanıyorsun ki ben böyle daha yakışıklı & güzelim, bizi amerika giydiriyor, adamların ağzından çıkan laflara kalmışız.

Öteki taraftanda büyük grupları kontrol altında tutan konuların hiç gündemden düşmediğini görürsünüz, sizi bir grubun altına toplayıp gene kalıba sokmak isterler. Sende dersin ki ben şu takımın taraftarıyım, ben şu dine mensubum, şu partiyi tutuyorum... Bir de bunların arasına düşmanlığı ektiler mi, sana diğerlerine düşman gözüyle baktırırlarsa "Mission Completed" bir adım değil bir milimetre uzağa gidemezsin... Kendi kardeşine söversin, döversin, BİR olamazsın, seni yavaş yavaş bu şekilde parçalara ayırırlar.

Ülkenin borcunu, terörü, şehitleri, açlık sınırındaki insanları, bilimi, sağlık sistemini, eğitim sisteminin neden yıllardır daha beter hale getirildiğini konuşacağız bir bakıyorsun gündeme farklı şey atılmış haydaaa milletin işi gücü yok aynı masalları tekrarlamaya başlamış, yeter ki sen diğer konuları konuşma boşver, bugün tarz mıyız değil miyiz ? starbucks' ta fotoğraf çekildik mi ? Hava atacak yeni birşey alıp onun kırk tane fotoğrafını çekip beşyüz tane like aldık mı ? bunlar daha önemli (!)

Toparlayıp konuya bağlayayım, sen özgürce düşünemiyorken, ne giyeceğine ne yiyeceğine bile başkaları karar veriyorsa, elindeki telefonu hayli hayli belirlerler... tabi siz düşünmeye, sorgulamaya başlayana kadar. Herkes kendi şahsınla güzel, herkes nevi şahsına münhasır yaratılmıştır, aynı olmayın, gruba kendinizi bağlayıp kendinizi geri plana atmayın, içinizden nasıl geliyorsa öyle düşünün, giyinin, yemek yiyin, başkası beğenecek diye kendinizin beğenmediği şeyleri yapmayın, satın almayın, konuşmayın, birey olun... Allah herkese akıl vermiş ve "OKU" demiş, "DÜŞÜN" demiş, "İLİM İSTEYENE VERİLİR" demiş ama biz tembellik yaparak bunların tersini yapmışız, sonuçta bu yazdıklarım kaçınılmaz olmuş.

Size yazılmış gibi duruyor aslında genel bir özet, daha fazlasına burada gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Eylül 2015; 15:25:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doktor falan degıl. Baksanıza sureklı kıvırtıyor.
    Hadı doktor dıyelım, nasıl bu kadar zaman bulup da foruma girebiliyor?

Gereksız tartışmalara gırmeye hacet yok. Bırakın kendı halınde doktorum dıye takılsın.

En nefret ettıgım ınsan tıpı,meslegını reklam yapıp,buyuk adam oldugunu kanıtlamaya calısanlardır. Bunlar benım gozumde kısılıgını oturtamamıs ve sadece ders calısmıs ınsanlardır.

O yuzden cok takılmayın.

Bu adam kesin doktordur.Bu kadar şişik egolu birinin doktor olmaması imkansız.Ondan sonra neden dövüyorlar doktorları

• avrupalı asgari ücretinin yarısına bu telefona sahip olabilirken biz 3 maaşımızı buna yatırmak zorundayız neredeyse
  • Amaaaan bırakın kervan yürüsün be yav..

• quote:

Orijinalden alıntı: enciniyır06

avrupalı asgari ücretinin yarısına bu telefona sahip olabilirken biz 3 maaşımızı buna yatırmak zorundayız neredeyse

Niye ZORUNDASİN

Appledan baska tel ureticisi yok mu

• quote:

quote:

avrupalı asgari ücretinin yarısına bu telefona sahip olabilirken biz 3 maaşımızı buna yatırmak zorundayız neredeyse

Niye ZORUNDASİN

Başka ios var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: metinyap

quote:

quote:

Niye ZORUNDASİN

Başka ios var mı

İlla tel olmak zorunda mi?
    İpad, ipod touch ios kullanmiyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Niye ZORUNDASİN

Başka ios var mı

Hepsi bir aradayken ne gerek var ayrı ayrı kulanmaya ayrıca heryere götürürken zorluk çekersin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Niye ZORUNDASİN

Başka ios var mı

Hepsi bir aradayken ne gerek var ayrı ayrı kulanmaya ayrıca heryere götürürken zorluk çekersin

O senin dusuncen. Ama inanki ipadi,iphone ile bir arada kullanan bir ton insan var. Ben de bunlardan biriyim.

• Bu fiyat konusunda euro yu TL ye çevirip üstüne vergi ekleyip hesap yapıyorsunuz ve 3000 TL nin üzerinde rakamlar cikiyor ama böyle hesaplanmazki bu. 699 euro avrupa fiyatı olan iPhone 6 şuan TR de 2699 TL olduğuna göre ve 6s te 699 eurodan gelirse TR de 2699 TL den gelecektir. Hatırlayın 5s geldiğinde de aynı sey olmustu. İp5 in fiyatı indirilmiş ve onun fiyatına 5s gelmişti. Umarım anlatabilmisimdir.

TR fiyatı belli olduğunda alıntılayın bu mesajimi.

İp6 nin fiyatı 300 TL kadar geri çekilecek ve ip6s 2699 TL den giriş yapacak....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echelon34 -- 5 Eylül 2015; 11:35:36 >
  • aynen durum bu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.