Şimdi Ara

Yeni iPhone modellerinin fiyatı ortaya çıktı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
2.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

quote:

Orijinalden alıntı: Crazybeko Çok merak ediyorum telefonda ne yapıyorsunuz? Görende dnanın yapı taşlarını incelediğini sanacak.
    telefonda iş arkadaşlarımla görüşüyorum. dakka başı kitlenip şişen samsungu bu yüzden kullanmıyorum. azıcık kafayı çalıştırsan doktor olduğumu da anlardın.

Pardon merakımı mazur görün, siz ve sizin gibi bazı doktorlar böyle kibirli olmayı okurken mi benimsiyor yoksa doğuştan gelen bir şey mi? İkinci sorum ise madem Samsung size göre leş -ki sizde s6 mevcutmuş, yani artık Samsung'ların akıcı olduğunu siz de bizim gibi biliyorsunuz- neden s6 edinme gereği duydunuz? Ayrıca size çok enteresan bir bilgi vereceğim. Android cephesinde sadece Samsung yok. Şaşırdınız değil mi? Valla bakın. Sony var, HTC var; siz onlara elinizi sürmeye tenezzül etmezsiniz belki ama Xiaomi var. Xiaomi'yi bilmem ama Sony ve HTC arayüz bakımından Samsung'dan çok daha akıcı. Siz en son nerede kaldınız bilmem ama artık telefonlarda şişme konusu yok edildi neredeyse. Apple tercih edenlere saygım sonsuz ama bırakın artık şu kendini beğenmişliği.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

gene alırlar anam yemezler içmezler gene gider bir telefona 3 bin lira verirler

1 aylık maaşımdan arta kalanla alacağım. Samsung takozuna para vereceğime bunu alırım daha iyi. Siz general mobile kullanmaya devam edin.

Play station alıp pc kullananlara laf atan zihniyet. Sabit donanıma sabit yazılımlı cihaz ile binlerce farklı donanıma optimum düzeyde uyum sağlayan işletim sistemini barındıran cihazı karşılaştırmak büyük zeka işi.

ps4 de var pc de var merak etme. s6 telefonu da yedek telefon olarak tutuyorum.

hehe trol msün sen yoksa anlama kapasiten mi kısıtlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crazybeko Çok merak ediyorum telefonda ne yapıyorsunuz? Görende dnanın yapı taşlarını incelediğini sanacak.
    telefonda iş arkadaşlarımla görüşüyorum. dakka başı kitlenip şişen samsungu bu yüzden kullanmıyorum. azıcık kafayı çalıştırsan doktor olduğumu da anlardın.

Pardon merakımı mazur görün, siz ve sizin gibi bazı doktorlar böyle kibirli olmayı okurken mi benimsiyor yoksa doğuştan gelen bir şey mi? İkinci sorum ise madem Samsung size göre leş -ki sizde s6 mevcutmuş, yani artık Samsung'ların akıcı olduğunu siz de bizim gibi biliyorsunuz- neden s6 edinme gereği duydunuz? Ayrıca size çok enteresan bir bilgi vereceğim. Android cephesinde sadece Samsung yok. Şaşırdınız değil mi? Valla bakın. Sony var, HTC var; siz onlara elinizi sürmeye tenezzül etmezsiniz belki ama Xiaomi var. Xiaomi'yi bilmem ama Sony ve HTC arayüz bakımından Samsung'dan çok daha akıcı. Siz en son nerede kaldınız bilmem ama artık telefonlarda şişme konusu yok edildi neredeyse. Apple tercih edenlere saygım sonsuz ama bırakın artık şu kendini beğenmişliği.

hocam boşuna uzun yazarak adamda zaten az bulunan düşünme anlama ve yorumlama yeteneğini daha beter bozma. Adama 2 cümle yazdım adam o 2 cümleden çıkardığı sonuç ile cevap vermiş ben şaşırdım hayretler içinde kaldım.

Bu dokor falan değil ya ironi yapıyor yada trollük. Dakika başı şişen samsung gibi bir olay yok ki samsung bende kullanmam ama bu kadar laf eden insan troll dür başka birşey değil.

• deoksiriboz1001 D kullanıcısına yanıt
    3310 fln da şişip kitlenmez telefonu sadece görüşmek için kullanıyorsan daha mantıkli bir çözüm

sırf bunun için iphone'a 3 bin para ödüyorsan size zengin doktor değilde keriz demek geliyor içimden sayın ego
  • deoksiriboz1001 D kullanıcısına yanıt
    Samsung kasıyor diyenler ya hiç kullanmamış tipler ya da iphonea geçen tipler. Kafa çalıştırmakla ne alakası var senin doktor olduğunu nerenden anlıcam yorumundan. Tıpı kasaptamı bitirdinde laf atmaya çalışıyorsun. Hayatta sevmem şu telefon muhabbetini ama birşeyler demek zorundayım. S2 den beri samsung kullanıyorum s4de kadar sadece açılışlarda kasıyordu. Kendine geldiğinde ise iphone ekranında hala elma vardı. Okul ile ilgili acil işim vardı bizim hocanın iphonenundan obsye girmem lazımdı adam 4 tane internet sekmesi açmış onları kapatmayayim dedim haber siteleri falan çünkü. 3 tane sekme açtım tarayıcı sürekli donup ana ekrana atıyordu. Dayanamadım gittim general mobile telefonu olan adamdan hallettim işimi. Şuan note4 kullanıyorum sizin o şarj sıfırken sarja takıldığında bekleme dakikalarında benim telefon hızlı şarj sayesinde yüzde 50lere ulaşıyor. Ha birde bütün doktor tanıdıklarım note kullanıyor. Bunu anlamak için zekaya gerek yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 26 yaşında doktorum bir aylık maaşımla rahat 2 tane alabiliyorum o kadar pahalı değil

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, sonra da ay sonunu zor getiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

26 yaşında doktorum bir aylık maaşımla rahat 2 tane alabiliyorum o kadar pahalı değil

hava basma burda dokturrrr...

• Güzel ironi bro

• Sazanlar hemen atlasınlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crazybeko

Çok merak ediyorum telefonda ne yapıyorsunuz? Görende dna'nın yapı taşlarını incelediğini sanacak.

Tabi ya yazıdan meslek analizi yapabiliyoruz biz böyle üst düzey yeteneklere sahibiz.

O yüzden siz doktor değilsiniz şayet yüreğiniz var ise kimliğinizi ve diplomanızı ss ile koyun buraya.

• e250 kullanıyorum kafam rahat. Her yıl tel. değişenleri şaşkınlıkla izliyorum.

• Askeri maaşın amansız savunucuları dh üyeleri .

Asgari maaş ile adam ister kredi çeker ister se g*tunü satar kimene sizi mi kefil gösteriyor .

Herkesin ağzında bir sakız " kaç para olursa olsun kredi çekip alırlar yine "

İphone yarı fiyatına satıyorum artık dese devlet vergi ile tamamlar .

Ayrıca rusya da da kriz var dolar 3 katına çıkmış vaziyette ancak orda putin bunun bedelini halkına ödetmiyor büyük firmalara yukletitriyor türkiye de ise niteliksiz polotikacilardan midir yoksa devletin büyük firmalara sözünün gecmemesinden mi bunun yorumu da Size kalmış .

• durmanow D kullanıcısına yanıt
    Türkiyede ki mantık şu ; daha az satsın ama fazla para alalım . Bizim mantık bundan ilerisine gitmez ucuz olsun herkes alsın sürümden kazanalıma gitmiyor kafaları .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 4 Eylül 2015; 0:03:02 >
  • durmanow D kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.maksat putini övmek değil ama putin imzalamaları için anlaşmayı ve kalemi işadamlarının önüne fırlatırken bizim ülkemizde asgari ücretten dörtte biri kadar vergi alınadursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

26 yaşında doktorum bir aylık maaşımla rahat 2 tane alabiliyorum o kadar pahalı değil

Bunlar anlamaz bizim halimizden kardeş. Boşver eğlensinler.

• quote:

quote:

quote:

Çok merak ediyorum telefonda ne yapıyorsunuz? Görende dna'nın yapı taşlarını incelediğini sanacak.

Tabi ya yazıdan meslek analizi yapabiliyoruz biz böyle üst düzey yeteneklere sahibiz.

O yüzden siz doktor değilsiniz şayet yüreğiniz var ise kimliğinizi ve diplomanızı ss ile koyun buraya.

Hee paşamıza ispatlamak zorundayız tabi. Hadi alamayacağınız aletle uğraşıp durmayın. Ağlama duvarına dönen samsung forumları sizi bekler.

• Ekmeğe 50 kuruş zam gelince bas bas bağıran milletiz ama şu halimize bak. Gerçekten ilginç bir milletiz. Araba alırken sunrooflu olsun klimalı olsun cart curt olsun deriz ama hiçbirini kullanmayız, benzine 10 kuruş zam gelsin dediğim gibi ekmeğe 50 kuruş zam gelsin kıyameti koparırız. Adım gibi eminim aynı adamlarda Iphone da vardır ve adım gibi eminim bu doktor arkadaşta benzine kuruşlarla zam gelince kğfğrleri savuran tiptir. Gerçi arabaya tüp taktırmıştır çoktan, o da var değilmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hee paşamıza ispatlamak zorundayız tabi. Hadi alamayacağınız aletle uğraşıp durmayın. Ağlama duvarına dönen samsung forumları sizi bekler.

Ben samsung kullanmıyorum bu bir sen trollük ediyorsun trollüğüne trollük ederim bu iki sütünü içip te yat yatınca da üzerini iyi ört camıda kapat soğuk gelince garip rüyalar görürsün kendini doktor sanarsın buda 3.

İstersen nerde doktorluk yaptığını söyle de gelip muayene olayım bakalım nasıl bir şey mişsin nasıl bir doktorsun göreyim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.