Şimdi Ara

Yeni iPad Pro fiyatları belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
2.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında ön kasanın sağ sol inceliği çok hoş duruyor. 🙂 12.9 da da o incelik olsa eminim 10.5 in yüzüne bakmazlardı ama bunu bildikleri için eski kasadan vermişler dizaynı 😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.youtube.com/watch?v=UJhMUPjH0fY

Şu videoyu izledikten sonra 12.9 siparişini yarın vereceğim arkadaşlar... 6-7 senedir küçük ekran ipad mini, 9.7 vs doyduk. Birde ios'u 12.9 da tadına bakalım, 400 tl fazla verip resimlerin filmlerin büyük ekranın tadını çıkaralım bakalım. 6-7 senede bunu kullanırız kısmetse.

• quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

Hocam telefonun varsa modem olarak kullanabilirsin hiç gerek yok bence...

Benimde gönlüm 10.5 ten yana ama ios'u büyük ekranda denemenin keyfide bambaşka olur diye düşünüyorum, heleki çif ekran özelliği kalem falan tam 12.9 için yapıomış gibi geliyor. Zaten ikisinin özellikleri aynı birbirinle ama boyut aşısından İnan çok kararsızım. Kararsız olmasam suan apple sayfasından siparis edineceğim ama kararsızım. Bakalım neyde karar kılacağım.

10.5 alırsam çantayı dayıya yaptırıp burada paylaşırım, beğenen olursa yaptırırım buradan alan olur uygun fiyata herlade 🙂

Ben de öyle düşünüyorum zaten.Telefondan bağlanmak.Ama fazla veri götürüyor böyle olunca da.Bilmiyorum bakacağız artık zaten 4-5 ay falan var almam için.

Paylaşımı unutma

• quote:

https://m.youtube.com/watch?v=UJhMUPjH0fY

Şu videoyu izledikten sonra 12.9 siparişini yarın vereceğim arkadaşlar... 6-7 senedir küçük ekran ipad mini, 9.7 vs doyduk. Birde ios'u 12.9 da tadına bakalım, 400 tl fazla verip resimlerin filmlerin büyük ekranın tadını çıkaralım bakalım. 6-7 senede bunu kullanırız kısmetse.

6-7 yıl yazınca İpad Mini değilde 2 olanı ne zaman çıkmış diye bakayım dedim.2013 de çıkmış.4 yıl oluyor.Ben alalı da 2 yıl oluyor.
    Vay arkadaş

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    ipad 2 den başka tablet almadım hocam ben. İpad 2 yi sanırım 2011 yılında ilk çıktığında almıştım faturası hala duruyor bakarım 😂

Kılıf için 12.9 da yapacam hocam büyük ihtimal karar verdim gibi 12.9 da :))

• Bi benim mi param yok adamlar ciddi ciddi 5000 verip ipad almayı düşünüyor

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Hocam taksitle alacaz peşin bende de yok 😂😂😂

• quote:

ipad 2 den başka tablet almadım hocam ben. İpad 2 yi sanırım 2011 yılında ilk çıktığında almıştım faturası hala duruyor bakarım 😂

Kılıf için 12.9 da yapacam hocam büyük ihtimal karar verdim gibi 12.9 da :))

Hayırlı olsun
  • bu ne lan? Ben 6 bine araba bakiyordum daha dun 7 bine lada vega alacaktim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi ciddi almayı düşünenler tablette ne yapmayı planlıyor merak ediyorum :)

İpad air 2 var bende profesyonel olarak fotoğrafla ilgileniyorum, sırf ekran renkleri için aldım.

4000 lira bu alete bayıp ne yapılacak harbiden biri beni aydınlatsın?

Cihazda ios yüklü, bildiğin telefon hani. Sırf keyif içinse para bolsa anlarım ama profesyonel olarak kullanmayı düşünen ne yapcak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim tabletim eskidi ipad 2 kullanıyorum 2011 den beri hiç tablet değiştirmedim ve haliyle eskidi ve inanılmaz derecede yavaşladı. Şimdide almaya niyetlendik yavaşlığından dolayı, almışken adam akıllı bir şey alalım malum hergüncellemede yavaşlıyor bu tabletler ve yavaş yavaşta güncellemeleri kesiyorlar.

Ne yapacağıma gelince tablet aldığımdan beri laptop ve pc kullanmaktan vazgeçtim, işlerimin coğunuda tabletten hallediyorum. Şimdi ipad air 2 alsam eminim buna 2 sene sonra o tableti de ucuracaklar bir şekilde.1500-2000 vereceğimize madem almaya diyetlendik 1000-1500 daha koyup son çıkanı almak daha mantıklı geliyor... Yoksa hersene tablet değiştirmiyoruz sonuçta...

Aslında bu soruyu yanlış yere yazdın bence 😂 Aynısını bende her sene iphone değiştiren insanlara soruyordum. Bence onların durumu daha vahim.😂

• Yurtdisindayim 2.100tl civarina alacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.. Bu sene sadece ipad Pro 10.5" mi tanıtıldı? Geçen sene çıkmış olan 12.9 yerine bu sene başka bir iPad pro 12.9" tanıtılmadı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

https://m.youtube.com/watch?v=UJhMUPjH0fY

6-7 yıl yazınca İpad Mini değilde 2 olanı ne zaman çıkmış diye bakayım dedim.2013 de çıkmış.4 yıl oluyor.Ben alalı da 2 yıl oluyor.
    Vay arkadaş

Benim de the new ipad ( ipad 3) ü alalı 5 yıl olmuş. Pili öldü ve home tuşu artık ağır aksak çalışıyor. Chrome da fıtık ediyor ancak safaride hızlı sayılır.

Bu 5 yılda 3 laptop değiştirdim. Yani evdeki en fosil teknolojik cihaz ve bu mesajı 5 yaşındaki ipadden yazıyorum

Ben de 12.9luğu alırsam herhalde daha da laptopu açmam.

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    iPad Pro 12.9" olan model de yenilendi hocam, tanıtıldı yani.
  • ata359 kullanıcısına yanıt
    Apple storedan almazsam en son çıkanı alacağımı nasıl anlayacağım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    2. Nesil olarak almanız gerekiyor diye biliyorum, yine sormanız gerekir ya da özelliklerinden anlayabilirsiniz.

• Kamerasından bile anlarsın flaslı ve dışa çıkık :))
  • 512 gb gereksiz olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Size bi soruu paranin değerimi düştü yoksa insanliğin değeri mi.!!!???

Konunun insanlıkla bir alakası yok. Türk lirasının dolar karşısında yitirdiği değerden kaynaklanıyor. 1$ yaklaşık 1₺ olduğu dönemler çok eskiler değil.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.