Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7 (2018) vs. iPad Pro 10.5 [Karşılaştırma] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ürün gün içerisinde elime ulaştı fakat 200 GB icloud space (Öğrenci için sipariş verdim ve onaylandı) programına Türkiye dahil değil mi?Dahilse nasıl alabilirim biliyor musun?(Sen aldıysan nasıl aldın acaba?)
  • edgespear101 E kullanıcısına yanıt
    Ürün elime 2 gün önce ulaştı, geldiğine geleceğine pişman oldum. Ölü pixelden wifi problemine ve kusurlu kasaya kadar tüm problemler tek cihazda birleşip bana denk geldi. Bunu iadeye göndericem, aynı kasa ve ekranı bunca yıl kullanıp hala nasıl sorunlu ürün üretebiliyorlar anlamıyorum gerçekten. 200GB iCloud için telefondan destek alıp teknik ekibe bağlanarak alabilirsiniz. Ben henüz yapmadım, asıl kullanacağım cihaz elime geçsin ondan sonra yaparım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

iPad’lerinizde tempered cam kullanıyor musunuz?
    Bende yoktu. Surekli kiliftaydi. Sadece cizilmeler icin ince jelatin takmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki jelatin temperedten daha mı iyi. Yani telefonda ilk zamanlar jelatin takıyorduk ama tempered çıktıktan sonra kimse jelatine bakmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

Peki jelatin temperedten daha mı iyi. Yani telefonda ilk zamanlar jelatin takıyorduk ama tempered çıktıktan sonra kimse jelatine bakmadı.
    Önemli olan amaç.

• Yeni ipadi ben de aldım. İnsanlar nasıl ekranı kötü diyebiliyolar anlam veremiyorum doğrusu. Taş gibi ekranı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla güle güle kullan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İPad mini nin daha pahalı olması da ayrı ilginçlik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygun fiyatlı iPad 9.7 (2018) versiyonun da canımı sıkan tek problem aşağıdaki videonun 3:31 dakikasında açıkça gözüken ekranla kalem arasındaki boşluk.
    Belki de yeni iPad Pro'ları bekleyip eski model Pro almalı.

• SUAVI kullanıcısına yanıt
    Bende de 2017 var, yenisine de demek aynı ekranı itelemişler, kalem olmadığı için boşluk rahatsız etmiyor fakat çok parmak izi tutuyor, kalem için alınacaksa 10.5 pro alınmalı, ekran tazeleme hızı ve cam ile boşluk olmaması, apple cihazın satması için kalem desteği koymuş, ama 299$ tablet 99$ kalem pek mantıklı gelmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro yerine 2018 modeli almaya karar verdim.

1 tane harici klavye
    1 tane kılıf klavye

ikisi de logitech alacağım.Apple Pen akışkanlığını artırmak için ise mat ekran alırım artık.Her ne kadar sevmesem de.

Pro modeli ile arasındaki ses hoparlör farkı keşke olmasaymış diyorum. ama o kadar fiyat farkı var olsun yani
  • ipad Pro da microsoft office programlarını rahat bir şekilde kullanabilir miyim?
  • omondoles O kullanıcısına yanıt
    neredeyse 6 yıldır ipad kullanıyorum hiç gerek duymadım düştüğünde her şekşde kırılacak, çizilme olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

ipad Pro da microsoft office programlarını rahat bir şekilde kullanabilir miyim?
    Hocam ben rahat bir şekilde kullanıyorum ama benim kullandığım apple uygulamaları olan keynote uygulamaları(Pages,numbers ... )
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.