Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple pencil ucuza temin edebileceğimiz bir yer var mı ?
  • silik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 14 Ağustos 2018; 9:39:58 >
  • san andreas'ı efsane ipad 4 bile açıyor.
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız çok ikna edici olmuştu, fakat son anda bir çılgınlık yapıp Macbook Air aldım.
    Ipad yine de aklımın bir köşesinde duracak, ilk fırsatta alacağım.
    Teşekkür ederim. :)
  • Nesligun N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ben sadece -naçizane- kendi tecrübelerimi aktarmaya çalıştım. Burada amacımız birbirimize yardımcı olmak...

Macbook Air tercihi de aynı iPad gibi, hem hafifliğiyle hem de uzun pil ömrüyle sizi üzmez diye düşünüyorum. Sizin adınıza çok sevindim. İyi günlerde kullanın yeni bilgisayarınızı.

Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air 1 vardı bende ekran kırıldı yaptırdık tekrar kırıldı filan sorunlar üst üste geldi şu an çalışmıyor, 2011 yılından beri ipad kullanan biri olarak acaip alışmışım şu an büyük boşluktayım, alsam mı diye bakarken zam geldi, eski fiyattan sonra şu an yeni fiyata almaya elim varmıyor araştırıyorum uygun denk gelirse 32 gb'lık bir ipad alacağım inşallah, air 1 bile 10.3.3'de gayet stabildi 2018i düşünemiyorum özellikle A10 çok üstün bir işlemci sırf bu yüzden 2018 alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu çerçevesizler çıksa da alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

şu çerçevesizler çıksa da alsak
    Hele bi gelsin bakalım fiyatı ne olacak. Daha yeni 2018 olanı aldım. Sadece gider incelerim, elimdekini iyi bi fiyata satamadıkçada yenisini alamam.

Şuan için pencil ve logitech slim folio almayı düşünüyorum. Acayip şık olur.
  • Hocam kaç gb ne kadara aldınız? Bide neden prodan geçtiniz? Ben de tablet araştırıyorum da bazen telefon yeter boşa harcama diyorum kendi kendime :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hie kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende bu hafta itibariyle şirket tarafından hediye edilmiş kapalı kutu 2018'i 2000₺ye almış bulundum. Sanırım biraz şanslı günüme denk geldi:) Size sorum şu olucak;

- Kılıf&klavye düşünüyorsunuz sanırım, logitech type+ yerine slim folioyu tercih etmişsiniz type plus'ın yeterli olmadığını düşündüğünüz tarafı nedir acaba? Yada farklı daha ucuz bir klavye tavsiyeniz var mı kılıf özellikli?

Ben aşağıda ki klavyeyi alıp ayrıca koruma ve stand özellikli bir kılıfla kombin yapmayı düşünüyorum. Klavyeyi kullanan arkadaş varsa feedback yapabilir mi?

https://urun.n11.com/klavye/trust-22238-nado-pcandroidios-uyumlu-bluetooth-turkce-q-klavye-P222054289

- Kılıf içinde tavsiyeniz varsa rica etsem paylaşır mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: delimayk

Merhaba, bende bu hafta itibariyle şirket tarafından hediye edilmiş kapalı kutu 2018'i 2000₺ye almış bulundum. Sanırım biraz şanslı günüme denk geldi:) Size sorum şu olucak;

- Kılıf&klavye düşünüyorsunuz sanırım, logitech type+ yerine slim folioyu tercih etmişsiniz type plus'ın yeterli olmadığını düşündüğünüz tarafı nedir acaba? Yada farklı daha ucuz bir klavye tavsiyeniz var mı kılıf özellikli?

Ben aşağıda ki klavyeyi alıp ayrıca koruma ve stand özellikli bir kılıfla kombin yapmayı düşünüyorum. Klavyeyi kullanan arkadaş varsa feedback yapabilir mi?

https://urun.n11.com/klavye/trust-22238-nado-pcandroidios-uyumlu-bluetooth-turkce-q-klavye-P222054289

- Kılıf içinde tavsiyeniz varsa rica etsem paylaşır mısınız?
    Merhaba,

iPad Air2 - 240 x 169.5 x 6.1 mm (9.45 x 6.67 x 0.24 in)
    iPad 2017 - 240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 in)

Arada kalınlık olarak fark oldupu için ipad 2017 'de kılıf biraz dar gelebilir düşüncesiyle bu klavyeyi eledim, herhangi bir kullanım deneyimim yoktur. Logitech 'in sitesinde Air ve Air2 için olduğu belirtilmiş ayrıca. iPad klavye kılıfları linki:https://www.logitech.com/tr-tr/ipad-keyboards

• Bende dün eşime hediye olarak ipad 2018 aldım kılıf olarak targusun bi modelini aldım buff ekran camıda aldık umarım uzun süre bizi üzmez. Multimedya ve autocad projeleri şantiyede açmak için kullanacağız. Kalem de çıksa kutudan çok iyi olacaktı ama ipadin 4/1 i fiyatı kalem için çok fazla 200 yl civarı olsa mantıklı olurdu bizim için gerçi yakında 450 ye de bulamayacağız muhtemelen. Almayı düşünen varsa kaçırmasın yakında fiyatlar be olur belirsiz.

• Merhabalar ben de ipad 2018 alarak aranıza katılmış oldum. Klavye olarak da trust nado tercih ettim ama kılıf konusunda hala kararsızım. Altın rengi aldığım için renk olarak uyumsuz olmamalı ve biraz da olsa zarif olmalı. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• İpad 2018 128 gb + pencil en uyguna nerden temin edebilirim öğrenciyim. 2700 civarına geliyo sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nakit verebilirim dersen gittigidiyor veya hepsiburada'daki satıcılarda 1750'ye kadar düşebiliyor ancak vade farkı çol oluyor. Apple Store'da ise üniversite öğrenci indirimi var %6 civarı sanırım, oraya da bakabilirsin.

• Herkese merhaba, geçtiğimiz günlerde ben de ipad 2018 sipariş ettim. 1750 TL idi yanlış hatırlamıyorsam. Sipariş verdikten bir saat sonra da ürüne yaklaşık 120 TL zam geldi.

Kılıf olarak şunu aldım:https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/apple-ipad-yeni-nesil-2018-kilif-smart-cover-uyku-modlu-97-inc-P252809118

Apple Pencil'ı uçuk fiyatlardan dolayı almadım. Şuan 500 TL. Gerçi bu kur seviyesinden dolayı yakında 1000 TL olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Herkese merhaba, geçtiğimiz günlerde ben de ipad 2018 sipariş ettim. 1750 TL idi yanlış hatırlamıyorsam. Sipariş verdikten bir saat sonra da ürüne yaklaşık 120 TL zam geldi.

Kılıf olarak şunu aldım:https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/apple-ipad-yeni-nesil-2018-kilif-smart-cover-uyku-modlu-97-inc-P252809118

Apple Pencil'ı uçuk fiyatlardan dolayı almadım. Şuan 500 TL. Gerçi bu kur seviyesinden dolayı yakında 1000 TL olacak.
    hayırlısı olsun hocam
    kılıf güzel ama silikon değil sert malzeme kırılıyor malesef belli bir süre sonra 2017 modeli için kullanıyorum bende köşelerden kırıldı malesef. silikon olanını bulmak lazım flip cover lı.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdiğim zaman çok yoğundum ve kılıf seçerken pek araştırma yapmadık maalesef. Sadece aliekspres'e baktım. Normalde böyle ürünleri yurt dışından sipariş ederim. Ancak doların gelmiş olduğu noktadan dolayı yurt dışından sipariş etmek 1) ya daha pahalı oluyor 2) en iyi ihtimalle Türkiye fiyatına denk düşüyor.

Umarım kılıfla sorun yaşamam.
  • fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Bende n11 dem aldım hocam. Çok fark yoktu aliyle arada. Dikkatli kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pencil kullanan arkadaşlar not almak için sorun yaşatır mı ? Ekranın camından dolayı kafam karıştı pencil kullanımıyla ilgili. Not almak için kullanacağım cihazı görüşünüzü paylaşırsanız ona göre almayı düşünüyorum yarın çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.