Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

...İhtiyacım yok ama ipad 6 almak istiyorum...

Alma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Hocam İpad diğer Android tabletler gibi 2 senede ömrünü tamamlamıyor ki neden değiştiresin. Eğer ekran hariç özellikleri sana yetiyorsa kullanmaya devam et.
  • Klavyeli kılıf kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim buna ihtiyacım vardı. Cihaza baktıkça alasım geliyodu zar zor kendimi ikna edebildim.
  • arkadaşlar avustralyda ipad 32 gb 1688 TL , 128B 2160 TL'ye denk geliyor.

sizce 32 mi alınmalı 128 mi? daha önce tablet deneyimim olmadı. öyle internette akşam keyiflik oyun oynamalık sebeplerden alacağım
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz kullanım için 32 GB yeterli gelir. Ancak 128 GB fiyatı da güzelmiş. Karar sizin.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı desteği olmadığı için en mantıklısı 128 gb, bende alırken çok ikilemde kaldım 128 gb aldım. Hiç pişman değilim
  • 2gb RAm bekledigimden dusuk bir deneyim sunsada uygulamalar kapandiginda bile hepsi acildiginda kaldigi yerden eksiksiz basliyor. O yuzden genel olarak memnunum. Kalemide aldim fakat uygulama fiyatlari ates pahasi.

Sadece notability 70tl, birkac gerekli uygulamaya sanirim 250 lira gomecegim

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Ekran lamine olmadığı için kalem kullanırken sıkıntı oluyor mu? Videolarda kalemin ekrana değmediği hissini verdi bana. Deneyimleriniz nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 2 hafta geçmiş ama eğer hala almadıysanız ipad 6 şart değil arada kalem ve bir nesil işlemci farkı var. Ofis programlarını daha aktif kullanacaksanız ve maddi durumda sıkıntı yoksa 6 alın daha hızlı işlem yaparsınız. Ama 5 de pişman etmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Hocam 2 hafta geçmiş ama eğer hala almadıysanız ipad 6 şart değil arada kalem ve bir nesil işlemci farkı var. Ofis programlarını daha aktif kullanacaksanız ve maddi durumda sıkıntı yoksa 6 alın daha hızlı işlem yaparsınız. Ama 5 de pişman etmez.
    Pro modellerini gördükten sonra bunlara para veresim gelmiyor. Biraz daha bekleyip 10.5 modelini almayı düşünüyorum.3600 liraları gördüm. Bakalım acelem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoBODY44

Pro modellerini gördükten sonra bunlara para veresim gelmiyor. Biraz daha bekleyip 10.5 modelini almayı düşünüyorum.3600 liraları gördüm. Bakalım acelem yok.

Alıntıları Göster
    Bende pro düşünüyorum ama yarın yeni bir model çıkar diye vazgeçtim. iPad 6.nesili tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

2gb RAm bekledigimden dusuk bir deneyim sunsada uygulamalar kapandiginda bile hepsi acildiginda kaldigi yerden eksiksiz basliyor. O yuzden genel olarak memnunum. Kalemide aldim fakat uygulama fiyatlari ates pahasi.

Sadece notability 70tl, birkac gerekli uygulamaya sanirim 250 lira gomecegim
    ipad için lazım programlar neler.

office programı
    yabancı dil programı

bunlar dışında ne lazım tavsiye olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

office programı
    yabancı dil programı

Şimdilik sadece notability satın aldım. Aktif kullanmayı düşünenler için tavsiye ederim.

Word, Excel, PowerPoint, lens ve OneNote kullanıyorum. Açıkçası android telefonumda kullandıklarım ile aynı hemen hemen. Sadece Apple Pencil desteği ile manuel yazı yazabiliyoruz sayfalara yada hücrelere. Tam olarak ücretsiz değil, netice de Office365 üyeliği istiyor ama hiç üyeliğiniz yoksa da birçok özelliği kullanmanıza izin veriyor.

Adobe Illustrator, Capture, Draw ve Scan uygulamaları var. Scan ve Draw'ı çok kurcalamadım ama Illustrator'ı çok kullandım. Basit bir arayüzü var ve bir o kadar da zayıf bir yazılım aslındai fakat basit vektorel grafik hazırlamak isteyenlere şiddetle önerilir.

Sayısal yada teknik bir öğrenci iseniz Math42 var ücretsiz, karmaşık matematik denklemlerini bile çözüyor ve çözerken bunu adım adım gösteriyor.

Birde yine ücretsiz Diopen Script var, kalemle ekrana yazdığınız kelimeleri anı anına dijital yazı olarak belgeye yazıyor.

Şimdilik bunları kullanıyorum. Kaleme 630, notability'e 70 verdim. Uzun bir süre uygulama satın almam keza Apple 1 dolar=7₺ gibi bir kur ile satış yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

office programı
    yabancı dil programı

Şimdilik sadece notability satın aldım. Aktif kullanmayı düşünenler için tavsiye ederim.

Word, Excel, PowerPoint, lens ve OneNote kullanıyorum. Açıkçası android telefonumda kullandıklarım ile aynı hemen hemen. Sadece Apple Pencil desteği ile manuel yazı yazabiliyoruz sayfalara yada hücrelere. Tam olarak ücretsiz değil, netice de Office365 üyeliği istiyor ama hiç üyeliğiniz yoksa da birçok özelliği kullanmanıza izin veriyor.

Adobe Illustrator, Capture, Draw ve Scan uygulamaları var. Scan ve Draw'ı çok kurcalamadım ama Illustrator'ı çok kullandım. Basit bir arayüzü var ve bir o kadar da zayıf bir yazılım aslındai fakat basit vektorel grafik hazırlamak isteyenlere şiddetle önerilir.

Sayısal yada teknik bir öğrenci iseniz Math42 var ücretsiz, karmaşık matematik denklemlerini bile çözüyor ve çözerken bunu adım adım gösteriyor.

Birde yine ücretsiz Diopen Script var, kalemle ekrana yazdığınız kelimeleri anı anına dijital yazı olarak belgeye yazıyor.

Şimdilik bunları kullanıyorum. Kaleme 630, notability'e 70 verdim. Uzun bir süre uygulama satın almam keza Apple 1 dolar=7₺ gibi bir kur ile satış yapıyor.

Alıntıları Göster
    Üçüncü parti kalem yok mu, 600 küsür tl nedir ya

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Satın almak zorunda değilsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

Satın almak zorunda değilsiniz...
    Biliyorum da ucuz alternatifi yok mu?

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Logitech’in kalemi olacaktı ama modeli aklımda değil maalesef.

• Beyler kilif ihtiyaci olan varsa elimde fazla var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba.

ipad 6 32 gb ile aranıza katıldım. . Avustralya'dan aldım. Tabi ilk olarak orjinal adaptör alacağım. Zira uçları bize uymuyor.

Bu benim ilk tablet deneyimim olacak. Cihazı açar açmaz heyecanlandım. Akşam laptopla gezinmek zulüm oluyordu.

Koruycu olarak geçmiş mesajlara baktım ancak bir türlü karar veremedim. Çok fazla kabalaştırmayacak ama kaliteli kılıf önerilerinize açığım.

Bir de ekran kısmına jelatin çektirmek gerekir mi? Hassasiyeti bozar mı?

Bütün görüş ve önerilerinize açığım.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.