Şimdi Ara

YENI I30 CRDI ELITE ILK IZLENIM+BOL FOTOGRAFLI+YAKIT TUKETIMI VIDEO GELDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
12.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun; zevk ve renkler farklı oluyor maalesef bende bu aracın gerek iç gerekse dış tasarımını sevemedim gitti.
    Kia Ceed'i daha hoş buluyorum hem iç hem dış olarak.. daha tok ve kaslı geliyor gözüme.. Hyundai - Kia ikilisi bence insanların çoğunluğunda bulunan iki ayrı zevki keşfetmiş ve ona göre tasarımlar yapıyor

Tasarımı bir kenara koyarsak..Araç tam olark F/P aracı.. Güle güle kullanın.. Allah kaza bela vermesin.
  • hayırlı uğurlu olsun aracınız.

sizinle de plaza sahibiyle de komşuyuz.
    siz şimdiden selam söyleyin belki ileride bana da faydası dokunur
  • Hayirli olsun,on yargisi bulunan arkadaslar lutfen araci incelemeden çamur atmayin bence hyundai iyi yolda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun,güzel araç,güzel tercih
  • Araçta güzel renkte güzel Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • benimde tercih ettiğim renk kombinasyonu buydu.bütçem yetmedi ama.hayırlı uğurlu olsun
  • Güzel araç, hayırlı olsun.

Bir tek şu mavi aydınlatmadan niye vazgecmiyorlar anlamıyorum, kötü duruyor bence.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bendede Beyaz Benzinli var.

Bence Xenon olmaması ve takılamıyor olması tek dez avantaj.
  • hocam aracınız hayırlı olsun bende de gdi düz var bende memnunum arabadan.Ancak arabadaki plastik genelde yumuşak olmasına rağmen ağır bi kokusu var aynı şey vites topuzundaki bölümde de geçerli anahtarı ayrı bi kötü kokuyo en adi plastikten yapmışlar herhalde alalı 2 ay oldu ama koku geçmedi sizde de böyle kokular var mı acaba ?
  • Araç dış tasarım olarak harika ama bence Ceed iç tasarım olarak daha başarılı, ikisini birleştirselermiş daha hoş bir araç çıkarmış ortaya. Dikiz aynası ve geri görüş kamerası birebir Sportage ile aynı. Hatta tavandaki kumandalardaki aydınlatma da Sportage'de yok.Koreliler tavana tesisat çekmeye üşenmişler herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeN()

güzel paylaşım ve inceleme teşekkürler elinize sağlık,

güle güle kullanın....

not: resimleri simage koduyla paylaşsanız tam güzel olacaktı, mobilden ve kotalı üyeler zorlanıyorlar. Bu güzel paylaşım için, teşekkür babında o düzeltmeyi de ben yaptım...
  • Çok güzel resimler ve inceleme için teşekkür ederim. ben de bu aracı çok beğeniyorum. eğer alabilirsem otomatik olanı tercih ederim. bir de renk olarak mavisini çok güzel buluyorum. tabii onda iç renk siyah geliyormuş. Allah en güzel, sağlıklı ve mutlu günlerde; kazasız belasız; keyifli yolculuklar nasip etsin. bazı yorumlarda olumsuz bişeyler yazanlar da olmuş, herkes aynı görüşte olmaz tabii ama siz onlara takılmayın, ben çok olumlu bir tercih yaptığınızı görüyorum.
    Tebrik eder, iyi sürüşler dilerim.
  • Aracınız hayırlı olsun, keyifle sürün...

İnceleme ve fotoğraflar için de teşekkürler.

Bir sorum olacak. Sanırım aracınızda yokuş kalkış desteği mevcut, bu özelliği deneyebilme imkanınız oldu mu?
  • @gzlmmr

Araç içinde koku var ama sizin aksinize ben bu kokuya bayılıyorum :) sıfır araç kokusu severlerdenim yani :)

@kocaballi

forumun resim özellliğini kullanmayalı baya olmuştu ondan tek bildiğim yöntemle yaptım düzeltme ve iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

@groningen

yorumlar olumlu olur olumsuz olur herkesin zevki rengi farklıdır bunu bildikten sonra sorun olmaz teşekkürler iyi dilekleriniz için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

Aracınız hayırlı olsun, keyifle sürün...

Bir sorum olacak. Sanırım aracınızda yokuş kalkış desteği mevcut, bu özelliği deneyebilme imkanınız oldu mu?

evet denedim burda çok dik bir yokuş var; ayağınızı frenden kaldırdıktan sonra 3 sn boyunca aracı askıda tutuyor ve kavramaya geldiğiniz anda birakiyor eğer 3 sn boyunca kalkış yapmazsanızda yani ayağınızı frenden cektikten 3 sn sonra kalkışa geçmezseniz özellik devre dışı kalıyor ve normal araçlardaki gibi geri kayma başlıyor.
  • Hayırlı olsun, keşke ortaya ekran da koysalardı 7-8 inch.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeN()

quote:

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

Aracınız hayırlı olsun, keyifle sürün...

evet denedim burda çok dik bir yokuş var; ayağınızı frenden kaldırdıktan sonra 3 sn boyunca aracı askıda tutuyor ve kavramaya geldiğiniz anda birakiyor eğer 3 sn boyunca kalkış yapmazsanızda yani ayağınızı frenden cektikten 3 sn sonra kalkışa geçmezseniz özellik devre dışı kalıyor ve normal araçlardaki gibi geri kayma başlıyor.

Cevap için teşekkürler, bu özelliği düz vites arabalarda gerekli görenlerdenim.

• plaka ilginçmiş
  • herkes arka kol dayama düz durmuyor diyor

o bozukluğundan değil tasarımından kaynaklanıyor

oraya bir kutu kola koyduğunuzda içecek elinize çarpmasın , elinizin altında kalsın diye eğimli yapılmış
  • Hayırlı olsun. Plazada bu renk ve paketi incelemiştik. Kaliteli araç, mantıklı seçim. Allah kaza bela vermesin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.