Şimdi Ara

YENI I30 CRDI ELITE ILK IZLENIM+BOL FOTOGRAFLI+YAKIT TUKETIMI VIDEO GELDI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
12.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cam tavan harika citroen renoult ford ve opele tercih edeceğim bir araç ki 2 sene önce hundai markasını bunların hiç birisine tercih etmezdim. hayırlı ugurlu olsun kazasız suruşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'emre'

bende dün i30 style ve elite arasındaki farkları inceleyim ve fiyat alıyım diye gittim style için 48 bine bırakıyo elite için ise 54500 olur dedi almak için gidince tabi biraz daha illaki yapacaklardır ama fiyatlarda çokta birşey yapmadılar açıkcası. araçta o fiyata fena degil (bu fiyatlar manuel ve dizel için). donanım olarakta gayet iyi. i30daki en büyük begenilecek kısım bence cam tavan :))

Style manuel dizel'i 47 bin tl ye verirler her bayi 47 bin tl ye veriyor, son fiyatları daha da inmiyorlar anlaşmışlar sanırım her bayi aynı fiyatı çekiyor. Elite manuel benzinli için en son 46 bin, Style manuel benzinli için en son 39.500-40.000 tl fiyat çekiyorlar ama elite dizel manuel'in en son yapabilecekleri fiyatı tam hatırlamıyorum ama sanırım 53 bin tl idi düşebilecekleri en son fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 20 Kasım 2012; 11:45:13 >

• insanın arabasını sevmesi ne güzel bi duygu kim bilir? tabi ki arabasını seven!
  • quote:

bende dün i30 style ve elite arasındaki farkları inceleyim ve fiyat alıyım diye gittim style için 48 bine bırakıyo elite için ise 54500 olur dedi almak için gidince tabi biraz daha illaki yapacaklardır ama fiyatlarda çokta birşey yapmadılar açıkcası. araçta o fiyata fena degil (bu fiyatlar manuel ve dizel için). donanım olarakta gayet iyi. i30daki en büyük begenilecek kısım bence cam tavan :))

çok zorlarsanız elite manueli 53.500 e kadar indirebilirsiniz benim kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeN()

quote:

Hocam öğretmen indirimi ile birlikte çok daha iyi indirimler yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

quote:

quote:

bundan hic haberim yoktu "öğretmen indirimi" hmm iyiymiş :).

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

quote:

quote:

bundan hic haberim yoktu "öğretmen indirimi" hmm iyiymiş :).

isadami doktor muhendis gibi unvanlara da varmi indirim aceba bende yararlansam veriyorsan ver vermiyorsan 53500e gidiyorum dedinmi verir hocam zaten. vw gibi tok satici degil hyundai.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun... Xenon ve Navigasyon Multimedya sistemli bir radyo olsa tadından yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuaterner

hayırlı olsun
    hyundai önyargılı olduğum bir markadır ama donanım, kaliteli görünüm dikkat çekici özellikle aracın içi
    ne kadar sattığını bilmiyorum ama hyundai ile ilgili kalite konusundaki önyargıyı belkide düzeltecek araç i30

Hyundai ön yargısı 2008 Yılında ilk kasa I30 ile giderildi. Ozaman o fiyat aralığındaki en iyi araçtı , Hatta Koreli amcamız 2008 model I30'Un en baz modelinde 2009 I30'un mode'u kadar donanım koymuştu. Tabiki o tamamiyle reklam ve artık Hyundai değişti imajını vermekdi.

quote:

Orijinalden alıntı: Respect_vti

Plaka süper Şaka bir yana hayırlı ugurlu olsun çok teknolojik geldi bana tuşların hepsini çözmem 1 ay alır sanırım. En ince düşünülmüş özellikte aux ve usb girişinin altta olması. Özellikle aux. Yoksa etrafta sallanan kablo hiç hoş olmazdı o görsellikte.

Aslında Ben beğenmedim aux usb ipod girişlerinin orda olması , önceki kasada kol dayamanın altındayı.çok gizli birşekilde duruyordu.

quote:

İyi niyetleriniz için teşekkürler. Aracın tabiikide eksik noktaları var ama alırken beklentim verdiğim paranın karşılığı cinsindendi. Ne önceki aracım olan a3 ten daha iyi yada onun kadar kaliteli bir iç mekan ne de 1.4 tfsi performansi ve surusu bekliyordum. Dolayısıyla dizel oluşu, donanımı beni memnun eden cinsten. Araç ağzına kadar dolu derken lafın gelişi soyliyimde şimdi sizde hemen bozmayın :)). Navigasyon olmasını bende cok isterdim yurtdısındaki araçlarında (Avrupada) gelen ekran dokunmatik gayet buyuk bir ekran . Ebay sitesinde araştırdım 445 $ a buldum bir tane ama aftermarket urun oldugu için şimdilik bekleyip hyundainin turkiyeye bu ozelliğini getirmesini beklicem . Şu araçta navigasyondan ziyade Bi-Xenon olmayışı beni çok üzüyor o konuda bende dertliyim maalesef :)

Bana öyle geliyorki çoğu kişi Hyundainin aksesurlarından almayacak çünkü çok fahiş bir fiyat koycağını düşünüyorum , eski i 30 'da 1500 2000 gibi bir fiyattı yanlış hatırlamıyorsam
    Xenonlar eskisinde de yoktu ama mercekleri vardı çoğu kişi Xenon 'u sonradan alıp taktırdılar. Hatta Bi-Xenon uyumlu farları direk Koreden getirtenler olmuştu. İsterseniz i30club Sitesine üye olun yeni kasa için orda paylaşımlar vardır muhakkak.

Aracınız Dizel ve manuel , Benim 2008 aracımda dizel ve manueldi çok performanslıydı beygiri 90 küsür olmasına rağmen zaten sonrasında crbox ile onu 110 120 gibi bir beygire yükseltmiştim 100 dolar civarına , Hem yakıtı düşürmüştü hem performansını arttırmıştı Tabi bütün crboxlar aynısını vericek diye bir kaide yok çok araştırmıştım ve öyle takmıştım tak çıkar şeklindeydi zaten kullanımı basit bunu i30clubda görmüştüm aynı malzemeden satın almıştım ebaydan. Uzun yolda 300 kilometre uzaklık için çıktığımda , 4.0 / 100 km gibi güzel bir rakam elde etmiştim. ortalama hız 90km/hız idi.

Kullanımı rahatlatmak adına aynada açılan kamera görüntüsü daha kullanışlı olmalı bence.

• İlk mesaja yakıt tuketimi videosu eklenmiştir.
  • quote:

İlk mesaja yakıt tuketimi videosu eklenmiştir.

Koskoca bir kış geçti aradan dostum, nasıl geçirdiniz varmı bir sıkıntı?

• Guzel inceleme tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam tavanı çok güzel duruyor. Kazasız belasız binin.
  • i30 ve Cee'd arasında kalanlar için http://www.arabam.com/h...ia-Ceed-mi/Detay-295779 bencede i30 hocam hayırlı iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı Nasip etsin Allah artık size de amin demek kalır sağlıcakla hocam
  • Öncelikle hayırlı olsun,
    Aracın standart ses sistemi nasıl?
  • quote:

......
    Birde o ortadaki siyah kemer metalden keşke ona kaplama falan giydirselermiş.

Bence hocam iyi göze pek çarpmıyor oraya kaplama giydirselerdi 2 taraflı gibi olacaktı oda güzel olmazdı resimlerdeki gibi olurdu o zamanda otomatik perde olmazdı
     YENI I30 CRDI ELITE ILK IZLENIM+BOL FOTOGRAFLI+YAKIT TUKETIMI VIDEO GELDI YENI I30 CRDI ELITE ILK IZLENIM+BOL FOTOGRAFLI+YAKIT TUKETIMI VIDEO GELDI

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.