Şimdi Ara

Yeni Hyundai i30’un Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muroooo19

quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

bu fiyatlara rağmen vw golfden 12k tl daha ucuz ve daha donanımlı
    opsiyonları da mantıklı

golf ile hyundai kıyaslamak da moda oldu galiba

neden kıyaslamayalım ki sen bana 12k tllik artısını söyle o zaman hadi bekliyorum

çarpışma testlerinden daha yüksek puanlar alıyor? Daha uzun ömürlü yapıya sahip. Satarken daha yüksek fiyatlara satılabiliyor. Uzatmayalım. Ben bu arabaya 5 kuruş vermem. 2014 model opel astra lar otomatik vites dizel 60 ile 70 bin arası. Şuna vercem parayı astra yaa veririm. 10 15 bin de yanıma kalır.

çarpışma testi ikisi de başarılı 5 yıldız eskileri için konuşursak yenileri de hemen hemen aynı olur
    http://www.euroncap.com/tr/results/vw/golf/10955
    http://www.euroncap.com/tr/results/hyundai/i30/10929

uzun yıllar boyunca kullandın mı da daha uzun ömürlü diyebiliyorsun

satarken yüksek fiyata satılabilmesi dışında hiçbir artısı yok kendin de söyleyememişsin zaten

• Daha 2-3 sene önce full paket (yok yok) octavia elegance 72bin idi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

opsiyonları da mantıklı

neden kıyaslamayalım ki sen bana 12k tllik artısını söyle o zaman hadi bekliyorum

çarpışma testlerinden daha yüksek puanlar alıyor? Daha uzun ömürlü yapıya sahip. Satarken daha yüksek fiyatlara satılabiliyor. Uzatmayalım. Ben bu arabaya 5 kuruş vermem. 2014 model opel astra lar otomatik vites dizel 60 ile 70 bin arası. Şuna vercem parayı astra yaa veririm. 10 15 bin de yanıma kalır.

çarpışma testi ikisi de başarılı 5 yıldız eskileri için konuşursak yenileri de hemen hemen aynı olur

satarken yüksek fiyata satılabilmesi dışında hiçbir artısı yok kendin de söyleyememişsin zaten

Ben bu paraları hiç bir arabaya vermem. Otobüs, gemi, metro, tramvay, tabanvay, devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brshr -- 20 Nisan 2017; 17:0:51 >

• C sınıfı eski d sınıfı fiyatına gelmiş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

opsiyonları da mantıklı

bütün araçları kullancak halim yok ama. Şurdan 5bin kişiyi çevir biri golf yerine hyundai alırım demez ucuz olduğu için alırım der. 'Anlatamamışsın' yazmışsın ama ama bal gibi cevap vermişssin. O golf ün abileri( anlamayabilirsin, eski modelleri) euro ncap te yılın otomobili seçilmiştir. Git önce önce yeni kasa golf ün içine otur sonra i30 içine otur. Ondan sonra karar ver. Sonra ordan çıkıp anlatamamışsın ama ben anladım ben dahiyim senden zkiyim triplerine girme.

• 75 bin liralık arabada ne var donanım acaba? dört tekeler bir direksiyon veriyorlardır heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

O-H-A

Benzinli manuel 75 küsurden başlıyorsa dizel otomatik full paket 110 falan olur. Her yeni tanıtılan araba biraz daha pahalı oluyor bu biraz da firmaların işgüzarlığı madem devlet öpüyor arada biz neden geçirmeyelim ki diye düşünüyorlar. Boykot kültürümüz olmadığı sürece bu düzen böyle devam eder...

Eğer birini protesto edeceksen önce devleti protesto et. 10.000 euroluk araba kur dönüşümü+ötv+kdv+kıl tüyle 100.000 tl oluyorsa adamlar ne yapsın. Hyundai ceosumu düzeltecek senin ülkendeki ekonomiyi ve vergi sistemini? Seçimlerdede halkın halinden gayet memnun olduğunu, sırtına ne kadar binerlerse binsinler sesini çıkarmadığını gördük. O zaman 500de olsa sesini çıkarmayacaksın. Yada çıkaracaksın sonra insan gibi yaşayacaksın.

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Eski mesajlarımı oku öyle boş muhaliflik yapma blokluyorum dediğim gibi düşüncelerimi zaten son 2-3 gündeki mesajlardan bile anlayabilirsin çok uzağa gitmeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni i30 fiyat

Yeni Hyundai i30’un Türkiye fiyatı belli oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlzgnclk kullanıcısına yanıt
    way anam way. 5 yıl önce 45binTL ye aldım otomatik vites. Kur hesabı yapıyorum şimdiki parayla 76750TL yapıyor. Motoru değişmiş ötv artmış olmuş sana 109550TL.
    Bu MPI ile TGDI motor arasında neden o kadar fark var 27,600TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

way anam way. 5 yıl önce 45binTL ye aldım otomatik vites. Kur hesabı yapıyorum şimdiki parayla 76750TL yapıyor. Motoru değişmiş ötv artmış olmuş sana 109550TL.
    Bu MPI ile TGDI motor arasında neden o kadar fark var 27,600TL

2015 de baslangic fiyati 58bin tl idi.

kur farki otv derken zam yemis.

ama bu kur farki huc asagiya inmedi senelerdir

bayiler nasil beceriyolarsa hep yukari cikiyo bu lanet kur farki.

kur yukseldi arabaya zam

kur dustu fiyat sabit.

bunlari denetleyen bi allahin kulu yokmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kawaicma

Batıda liselilerin bindiği araba burada 80 bin TL.

Yaşasın Ak Parti.
  • Bu arabaya bu paralar vermektense Tucson almak daha mantıklı değil mi ?

• Tasarım olarak geriye gitmiş. Leon varken bunu tercih etmezdim.
  • Bu tasarım nedir böyle gözlerim kanadı

• O fiyatla o arabanın işi çok zor dolar ve vergiler yüzünden ne hale geldi fiyatlar.

• Bu yıl satış hedefi 5.000..!!

Bu tip ve bu rezil fiyatla 50 tane alacak çıkacaksa akıllarına şaşırmak lazım..
    Ama pardon Ya..Artık ayağımzdaki zincirleri çözdük,patinajdan kurtulduk.! YSK sayesinde gökten para yağacak uçuşa geçeceğiz..Artık araba almak çookkk kolay bundan sonra..!

• bir önceki kasa cok daha iyiydi. Bu tiple heleki bu paralara pek iş yapacagını sanmıyorum

• tipi güzel. kardeş markaya benzetmişler. Başarılı. Ama bizim devlet başarısız onu naapıcaz. C sınıfı araç 110 tl. yazık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.