Şimdi Ara

====Yeni Honda City Bölümü====Ana Başlık====buradan devam (586. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.867
Cevap
57
Favori
1.092.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orta Konsolun arkasında,arka koltuklara bakan klima menfezleri de yok.Sürücü hariç camlar auto değil.(hepsi elektriki çalışıyor)Geri lambası ve plaka aydınlatması led değil(onun dışında bütün ışıklar led executive pakette).Apple CarPlay ve Android Auto kablosuz değil.Araçta davlumbaz yok.Söylediklerim 2021 modelde geçerli.2022 için bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit2934 -- 16 Aralık 2022; 17:2:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bakalım bugün arabayı satarsam bayiye alım için başvuracağım.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden.Tam bir F/P aracı.Bagaj havuzu ve kışlık paspas istemeyi de unutmayın.

• merhaba, yeni city için kış lastiği alan var mı? orjinal lastik ebadında birkaç kış lastiği var onlar da aşırı pahalı. bu nedenle ben 195/55 r16 almayı düşünüyorum

• Yakın zamanda Honda City alan oldu mu? Uzun zamandır konuya yazılmamış.

• Feather kullanıcısına yanıt

22 Aralık tarihinde aldım ben. İyi ki de aldım yeni yılla birlikte gelen yeni fiyatları görünce 15 günde 60 Bin TL ucuza almış gibi oldum. Araçtan da oldukça memnunum.

• The Ugly kullanıcısına yanıt

Size hayırlı olsun. Liste fiyatına kıyasla şaka bir rakam sunuldu, o nedenle vazgeçtim ben bu araçtan.

• Ben de cumartesi teslim aldım aracı. Özellikleri ve konfor bana gayet yeterli geldi. Bu sınıfta sedan araç yok egea dışında. Zaten civic kullanıcısı olarak honda yı biliyorum. İnşallah 5-6 yıl sorunsuz biner sonra duruma göre değiştiririz.

Hayırlı olsun tekrar,İstanbul’dan mı aldınız aracı?Executive mi?

• hit2934 kullanıcısına yanıt

Kayseri'den aldım hocam. Executive Meteor Gri.

Cam filmi, seramik kaplama, bagaj havuzu, kışlık paspas, ön kaput ve sağ-sol çamurluklara da koruma filmi çektiler.

Aracın kitapçığını okudum ama birkaç şey sormak istiyorum. Camlar açıkken kumandadan uzun süre kapatmaya vs basarsak camları kapatma özelliği var mı ya da belli hızın üstüne çıkınca kapıları kilitlemek için. Kitapçıkta öyle bir şeyler gördüm ama uygulamada aktif midir?

Bir de ekran için koruyucu aldım ama henüz uygulamadım.

Kış lastiği alacağım, kendi lastikleri 185/55/r16 ama ben 195/55/r16 almak istiyorum. Lastik karşılaştırma sitelerinde de %1,6 fark görünüyor orijinal ebata göre, çok fark etmiyor yani anlaşılan.

Tavsiye edeceğiniz aksesuar veya farklı şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim.

• Aslında konu eksi city için açılmış yeni bir konu açıp oradan devam etmek daha faydalı olacak gibi.

Kışlık lastik satın almadım daha ve orjinal ebatta kışlık lastik satılmadığını duymuştum.%1,6'lık fark problem çıkarmaz diye düşünüyorum sizin gibi.Açıkcası aracın kitapçığını okumadım.Bahsettiğiniz özellikler için bayiler ücret alarak uygulamasını yapıyor diye biliyorum.Örneğin sürücü camı gibi diğer camları da auto yapmak gibi.

Orijinal ebatta lastik var birçok markada ama ben 195/55R16 alacağım bugün.

Diğer özellikleri aktif edersem haber veririm.

Taban genişliği küçük bu sebeple az yakıyor araç ama görüntü olarak benim hoşuma gitmeyen eksilerinden biri.Yakıt tüketimi nasıl farkedecek merak ediyorum.

1 saat önce taktırdım lastikleri, bakalım ses ve performansı nasıl olacak diyeceğim ama ortada ne kar var ne de kış.

Bir de lastik basınçlarını 36 yaptım ama hala düşük lastik basınç uyarı işareti gitmedi kaç olması gerek bilemedim.

Lastik basıncını resetlediğiniz halde yine geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit2934 -- 17 Ocak 2023; 15:3:8 >

Valla lastik basınç tuşuna basılı tuttum ama bir şey değişmedi. Kitapçığındaki gibi önlere 38 arkaya 35 deneyeceğim.

• Feather kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef bayiler bu konuda oldukça acımasızlar. Aksesuar adı altında inanılmaz paralar istiyorlar ekstra. Benim satın aldığım bayi bunun lafını bile yapmadı. Gerçekten dürüst bir esnafmış. Bu da benim şansım oldu işte. (Erzurum Çebi Plaza) Ben liste fiyatı üzerinden almıştım 563.500 ve aynı günlerde bir başka bayi 590 bin TL fiyat çekmişti. Şu an liste fiyatları 623.500 seviylerinde bayilerin ne fiyat verdiğini düşünmek bile istemiyorum.

Umarım siz ihtiyacınıza yönelik bir araç bulursunuz.

• 2007 otomatik satılık. Ankara içi. Ağır hasarlı. Masrafsız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yenisi de güzelmiş

https://www.instagram.com/reel/Co4ciunoDd_/?igshid=OTJlNzQ0NWM=

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.