Şimdi Ara

Yeni Golf 1.2 TSI Hakkında görüşleriniz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
144.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akifsari

2-3 ay beklenecek araba değil zaten vw sen o konuda rahat ol

mercedes ile vw ya da hyundai yanyana yazılmaz.

1.2 tsi ile ilgili görüşlerini tabiki yazabilirsin de ciğer muhabbeti yapma böyle efendi efendi yaz.

benım efendılıgım hıc bozulmadı. ama sen oncekı mesajlarını bır oku ıstersen. ama okuma ya bosver. canın sıkılır durduk yere.

emın ol zebıl gıbı olan hyundaı yerıne VW ıcın 3 ay beklerım.

mercedes ıle aynı sınıfta ıse her aracı yanyana yazarım. sınıf karsılastırması yapıyorsak mercedeste aynı sınıfta ıse oda aynı sınava gırecek. babamın oglu degıl

cıger muhabbetını ılk yapan sız hyundaıcıler oldugunuz ıcın devamını getırdım. cıgerle bır alıp veremedıgım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: safkanhyundaıcı
    araç neydi

ERA CRDI. cokta mamnundum aracımdan. hıcbır sıkıntı yasatmadı bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

adam vw hayranı, araba alacağından değil, sadece reklamını yapacak. kalite bahanesiyle fazla para verecek insanlar arıyor. Sunroof 2.700 müş. Hey maşallah. Doğuş öpsün sizi biraz, gidin alın, güzel araba. Tsi de candır.

yenıyı gectım eskı model bır VW ye bın gerceklerı goreceksın. 2001 model passat bıle halen 30 bın lıranın uzerınde fıyatlarla satılıyor. o fıyata sıfır hyundaı var sen gıt onu al. 2700 tl sunroof degıl cam tavan.
    iş olsun torba dolsun post kasalım abıler dıyerek mesaj atıyorsunuz yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Konu başlığı "Yeni Golf 1.2 TSI Hakkında görüşleriniz" ama sağolsun mimli arkadaşlar gelip bu konuyu da golf alacağına ceed al i30 al muhabbetine çevirdi. Adam size onu mu soruyor hayır. Bu arabayı kullandı mı hayır. O zaman gelip konuyu kirletme, her konuya yaptığınız gibi.

Konu sahibi arkadaş vw golf an konuya bakrasan 1.2 tsi 'sini teslim alan arkadaşlar var. Yakıt konusunda fabrika verilerine yakın yakıyorlar şimdiden. Açıkcası ben tavsiye ederim. Fiyat olarakta dizelden çok uyguna geliyor.

aradasların mımlı oldugundan haberım yoktu yaw
    bundan sonrasına he dıyıp gecelım barı

• quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

quote:

Konu başlığı "Yeni Golf 1.2 TSI Hakkında görüşleriniz" ama sağolsun mimli arkadaşlar gelip bu konuyu da golf alacağına ceed al i30 al muhabbetine çevirdi. Adam size onu mu soruyor hayır. Bu arabayı kullandı mı hayır. O zaman gelip konuyu kirletme, her konuya yaptığınız gibi.

Konu sahibi arkadaş vw golf an konuya bakrasan 1.2 tsi 'sini teslim alan arkadaşlar var. Yakıt konusunda fabrika verilerine yakın yakıyorlar şimdiden. Açıkcası ben tavsiye ederim. Fiyat olarakta dizelden çok uyguna geliyor.

yazdıkları konulara bak. her vw konusuna gelip vw sahiplerine laf sokma peşindeler. o yüzden ciddiye almaya değmez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

adam vw hayranı, araba alacağından değil, sadece reklamını yapacak. kalite bahanesiyle fazla para verecek insanlar arıyor. Sunroof 2.700 müş. Hey maşallah. Doğuş öpsün sizi biraz, gidin alın, güzel araba. Tsi de candır.

yenıyı gectım eskı model bır VW ye bın gerceklerı goreceksın. 2001 model passat bıle halen 30 bın lıranın uzerınde fıyatlarla satılıyor. o fıyata sıfır hyundaı var sen gıt onu al. 2700 tl sunroof degıl cam tavan.
    iş olsun torba dolsun post kasalım abıler dıyerek mesaj atıyorsunuz yaw.

sorun sadece sıfır alanlarda değil çünkü.
  • Dh gene dokturuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 tsi şimdiden sahibinden de 5 ilan var
    maş çok iyi arabaymıs 1000 km kullanan satılıga cıkarmıs

1.6 tdi ı hiç saymıyorum bıle sankı 1 aydır degıl 1 yıldır piyasa da gibi ...
  • yorumlara bakılırsa bu arabaların hepsi sorunlu heralde bir gün herkes fiata geri dönecek
  • yine boş tartışmalar. piyasada her ürün arz-talep dengesiyle fiyatını buluyor. dengeyi yakalayamayan piyasadan siliniyor. i30 biraz pahalı olsa kimse yüzüne bakmazdı, golf daha ucuz olsa müşterilerini yeterince yolamazdı.

yeri gelir marka da para eder. para etmeseydi o zaman çin markalarının piyasayı alt-üst etmesi gerekirdi. geçenlerde 2013 symbol için açılan konuda symbol tasarımına ben de tepki göstermiştim ama ne yalan söyleyeyim üzerine volkswagen amblemi koyulunca gözüme şık görünmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsiVTEC

1.2 tsi şimdiden sahibinden de 5 ilan var

yıne cıftlemısım mesajları. tıklayıp uzun sure bekleyınce yapmadı dıye bır daha tıklıyorum boyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabaki -- 14 Aralık 2012; 9:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsiVTEC

1.2 tsi şimdiden sahibinden de 5 ilan var

TDI bır yıldan fazladır pıyasada.
    1.2 TSI ılan sayısı 100 lerın uzerınde 5 tane degıl. ınsanların ıhtıyacları bazen 50 km kullandıgında degısebılıyor. ıllakı 50 bın km kullanmak gerekmıyor.
    ama arkadasın kullanıcı adındanda anlasıldıgı gıbı fake insan oldugunu bagırıyor herkese hatta arkadas İ30 sahıbıymıs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabaki -- 14 Aralık 2012; 9:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Sırf konsolu için bile Golf tercih edilir i30'un konsol çok çirkin "bence".

Katılıyorum, İ30 tasarımı çok güzel ama konsol nedense bana 90'lı yılları hatırlatıyor.Ceed'in konsolu çok daha güzel.

Not: Bu arada 3 senelik bekleyiş bugün bitti hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

quote:

Katılıyorum, İ30 tasarımı çok güzel ama konsol nedense bana 90'lı yılları hatırlatıyor.Ceed'in konsolu çok daha güzel.

Karar verdin mı hocam ? Bekleyiş derken ?

• quote:

quote:

Bunu yazmak için girmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

quote:

Karar verdin mı hocam ? Bekleyiş derken ?

Yok hocam araba işi değil, arkadaşın avatar ile imzaya baktım da, orta dünya tayfası...Hobbit'i bekliyoruz uzun zamandır.

Leon çıkana kadar kılımı kıpırdatmam Şirvan Hocam

• hanı ıyıdık tartısıyorduk mimliler ve fake ler neredesınız ?
  • Bir Golf konusunada i30 girmesin arkadas :))) Yine karismis ortalik :)

• Golf konusunda i30 neden tartışılıyor ben de onu anlamadım.Ayrıca araç kıyaslama bölümünde bu tür şeyler mevcut....
  • ARKADAŞIM 1.2 TSI NASILDIR DEMİŞŞİN KESİNLİKLE 10 NUMARA BİR MOTOR AYRICA GOLF 7 DE KULLANILAN BLUEMOTION MOTOR DİĞER TSI LERDEN 1 LİTRE AZ YAKIYOR GEREK SINIFINDA TARTIŞILMAZ TEKNOLOJİ VE KALİTE GEREK MÜKEMMEL VERİMLİ 1.2 TSI BLUEMOTION GEREK SAĞLAMLIĞI GEREK VE KALİTESİ SINIFININ EN SESSİZİ OLAMSI İKİNCİ EL PAZARI VE VERGİ AVANTAJI COMFORTLINE DONANIM ARTI OPSİONEL ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ VE CRUSISE CONTROL İLAVE OLARAK MÜKEMMEL ARAÇ SAHİBİ OLUN GOLF SNIFIN HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ EN İYİSİDİR LİDER ODUR BUNU TARTIŞMAYA GEREK YOKTUR WOLKSWAGENİN GOLF VE PASSAT ALMAN ÜRETİM OLAN BİNEK ARAÇLARIDIR MEKSİKA ÜRETİM JETTA İLE BİLE GOLF MÜKAYESE EDİLMEZ.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.