Şimdi Ara

Yeni God of War Oyunu 2022'ye Ertelendi. PS4 Sürümü de Onaylandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kocaman bir hayal kırıklığısın ps5
  • İlk duyurulduğu andan itibaren erteleneceği belliydi, artık oyun yapımcıları bu ertelenme olayını kötüye kullanmaya başladı.
    2021 de çıkacak deyip, erkenden PS5 aldırtmaya çalışıyorlar.
  • Zaten 2021de cikacagina hic kimse inanmamistir diye dusunuyorum. PS4e gelecegi onaylanmasina cok sevindim. Gorsel ve teknik olarak ps4te suanki gow kadar olsun benim icin yeter. Tabi umarim yine Türkçe Altyazılı olarak gelir. Bi Horizon yeni oyunu bir de yeni gow ps4e gelsin benim icin yeter demistim ikisi de geliyor. Gercekten cok seviniyorum. Umarim son anda cark etmezler de guzelce oynariz. Ayrica erken cikarip yarik yamalak olmasindansa gec cikarmalarina raziyim benim icin acelesi yok sahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 pro 1080p orta ayar 30 fps

ps4 low 720-900p 30 fps bence olabilir

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hani sadece PS5'e geliyordu Sony'cim geçen eylülde duyurdukların? Tek tek hepsini PS4'ede çıkarttın. Demon's Souls Remake, Astro's Playroom ve Returnal'dan başka yeni nesil oyun yok konsolda. 2023'e kadar eski nesil konsolları desteklemeye devam eder Sony böyle giderse.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Puahahahhahahahhahahahahahhahahshshaha morarmalara doyamadılar yeter Sony vurma daha fanatiklere zuhahahagagahha
    Shsbsbsnabznaja hunharca güldüm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yorumlar cok komik cidden

• CP2077 yi düzeltsinler ek paketler gelsin, online gelsin.. Ardından Horizon 2, Hogwarts, yeni Batman, Ubiden Avatar, Rockstar’dan yeni bir oyun, yeni F1, PES2022, yeni TDU, CDPR’den Witcher 4... :))))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PS5 kullanıcıları neden üzülsün? Ex oyunlar olmuş 620 TL, PS4-PS5 olursa en azından üçe bölünecek işte ne güzel.

Sanki konsolla aynı anda PC'ye çıkıyor dediler. Valla bir PS5 kullanıcısı olarak keşke tüm exler bu şekilde gelse. Ben cebimden çıkacak paraya bakarım oyun için. Max 15-20 saatlik deneyim için gereksiz triggerlanmaya gerek yok.

Ha Sony başta dürüst olmalı mı? Evet olmalı, ama piyasayı az çok bilen herkes PS5'i gazlamak için sadece PS5 ve 2021 diye duyurduklarını tahmin ediyordu benim gibi. Hiç bir firma sizi değil, paranızı düşünüyor. Sizde cebinizden çıkacak parayı düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: chris92

haha sadece ps5 olacak diyenler nerede :D
    Neyin tribi bu? Ps5'i olanlar 60fps ve çok daha iyi görsellerle oynayacaklar Trilogy olursa da 3. oyun sadece PS5 exclusive olacak

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum hocam bence bu pazarlama stratejiis olabilirler sürekli gundemde tutuyorlar insanlar beklenti içinde kalıyor.

• Cd project red'e yalancı diyoz bu sony 2 kat yalancı çıktı.God of war 2021 çıkıcak dediler olmadı , pc'ye playstation oyunları gelmeyecek dediler tek tek getiriyorlar , Ps4 neslinin son oyunu Ghost Of Tsushima dediler oda olmadı yazık sony'e insanlara yalan söyleyerek olmaz bu işler.Bu arada PS4 kullanıcısıyım insan biraz şeffaf olur be....

• Hadi kimse beklemiyordu 2021'de çıkmasını ama PS4'e de getirecek olmaları sürpriz oldu

• Ps 4e gelsin de gerisi önemli değil XD

• ps4 e de gelmesi ilginç gerçekten, gelmesini istemediğimden değil de o kadar dediler ps5 in ssd sini sonuna kadar kullanmak zorundayız, ratched n clack kullanıyor o yüzden gelemez dediler şimdi ise yan döndüler, gerçi her oyun ratched n clank gibi olmak zorunda değil ama ilginç..

neyse herkes için daha iyi

• Valla o kadar iyi geliyor ki bu haberler Sony tarafindan. Oyunlari bir bir hem PC'ye getirmeleri hemde hala boyle guclu yapimlari ps4 e getirerek ps4 u hala desteklemeleri. Ps5 Turkiye fiyatini gectim yurt disinda bile bulunmuyor kolay stok sorunu var. Mantik acisindan bakinca Sony e kizamazsin bir avuc insana ozel boyle dev oyunlari yapmak akil isi degil onlar icin. Tabi yalan mevzusunda Ps5 alanlar da haklilar onlara da bisey denemez. Ama ben artik vaatlere degil icraatlara bakiyorum ve dogru olanda bu sanirim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

kocaman bir hayal kırıklığısın ps5

üyelikden cıkıp misafirlemi yazıyorsunuz artık .d

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

PS5 kullanıcıları neden üzülsün? Ex oyunlar olmuş 620 TL, PS4-PS5 olursa en azından üçe bölünecek işte ne güzel.

Sanki konsolla aynı anda PC'ye çıkıyor dediler. Valla bir PS5 kullanıcısı olarak keşke tüm exler bu şekilde gelse. Ben cebimden çıkacak paraya bakarım oyun için. Max 15-20 saatlik deneyim için gereksiz triggerlanmaya gerek yok.

Ha Sony başta dürüst olmalı mı? Evet olmalı, ama piyasayı az çok bilen herkes PS5'i gazlamak için sadece PS5 ve 2021 diye duyurduklarını tahmin ediyordu benim gibi. Hiç bir firma sizi değil, paranızı düşünüyor. Sizde cebinizden çıkacak parayı düşünün.

Sonuna kadar katılıyorum,neden üzüleyim dört ortak olarak god Of War muhtemelen kutulu alıp döneceğiz sonra da satacağız,PS4 dü olan iki arkadaşımız da oynayacak,bizde ucuza alacağız.Amac oyun oynamak keyif almak , biz Ps5 aldık,PS4ü olanlar oynayamasın değil ki.

Arkadaslar bir kısım PS4 u zamanında bin TL ye aldı sonra Ps5 sahipleride 7500 TL'ye aldı ama cihazlar arasındaki fiyat farkı Ps5 420 Euro PS4 350Euro yani çok fark yok aslında ,çok verdiği için yandı gülüm keten helva diyenler olsa da durum bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.