Şimdi Ara

Yeni God of War Oyunu 2022'ye Ertelendi. PS4 Sürümü de Onaylandı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl çıkacağına inanan yoktu zaten :) 2022'de inşallah çıkabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Genel beklenti zaten 2022 idi ama bu crossgen olayı cidden baydı. Son dönem dünya genelindeki olağanüstü şartlar belki yapımcıları buna itekliyor ama önceki açıklamaları nereye koyacağız?

Beklentimiz oyunların kaliteli olması yönünde, umarım grafik dışında başka şeylerden ödün vermezler...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Kimsenin yemeyeceği bir bahane uydurmuşlar. Duyurusun da dahi tek bir görüntü içermeyen bir oyun projesinin bu yıl çıkamayacağını anlamak kolaydı. Ps5 satmak için salladınız işte. Ps4’e çıkacaksa bu oyunlar fena. 720p 30fps olacaklar pro da anca daha iyi olur üstüne görsel downgrade yemiş olurlar. Hele GT7’yi artık 540-600p 60 fps mi oynatırlar ps4 bilmem. Bide o kadar kolay değil seri oyunlar da GoTy almak. Aşşağı yukarı benzer oynanış ile gelen oyunların GoTy olması oldukça düşük bir ihtimal. Böyle beklentilere girmeyin.

GT7'nin grafikleri GT Sport'tan halliceydi bikere, Hatta duyurulan Forza çok daha grafikli gözüküyordu..Merak etme PS4 900'den aşağısına kolay kolay inmez..
  • Hani lan SSD şov falan yapacaklardı, Yok SSD sayesinde boyutlar arası boss kapışmaları falan filan..Hepsi yalan oldu..Ayrıca kardeşim 2022'nin sonuna kadar PS5'te iyi satmış olur, Ki oyunun çıkışıyla dahada satmaya başlar..Eski nesil odaklı getirmekte nedir? Yeni oyun eski oyunun ayno Horizon gibi sadece grafik yaması atılmış hali olacak..Artık PS5 neslinin sonuna doğru görecez yeni nesil bir GOW..Yazık..Hayatı yalan bu Sony'nin, Ne özel oyun dediğine inanın, Ne biz jenerasyonlara inanıyoruz dediğine inanın..
  • PS5 oyuncuları neden üzülsün diyenler tamamiyle Cahildir..Oyunun ne kadar ileri gidebileceğini bilmeyenlerdir..
  • GOW'da PS4'e geldiğine göre benim PS5 alma nedenim ne olacak? Lez of Us part 3'mü olacak..
  • Ps4 zaten şüphesiz yoksa nasıl para kazanacak :))

• Gran Turismo 7 de ps4 e geliyor onaylandı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Muhtemel uncharted kayıp miras gibi küçük bir oyun olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaReD22

Muhtemel uncharted kayıp miras gibi küçük bir oyun olacak

Yokk daha neler....Serinin 2. oyunu nasıl bir DLC kafasında olabilir..Bu oyundan beklenilen ilk oyunun dahada üstüne katarak gelmesi, Çok daha fazla Boss mücadelesi, Yeni diyarlar, Yeni silahlar, Daha fazla düşman bitiriş hareketi çeşitliliği vs. diye gider...
  • Bak bide bu Rockstar'dan hemen GTA 6 bekleyenlere gelsin, Konsolar 50-60 milyon satmadan asla beklemeyin yeni nesile özel büyük oyunlar..
  • İyi iyi ps4ü satmayayım bari sevindim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İşte bu müthiş haber

• Biraz daha bekleyelim bari PC versiyonu ile birlikte aynı anda çıkışı sağlansın.  

• beklenen oldu bence

• Hardwell. kullanıcısına yanıt
    Ama bunlar 8000 TL etmiyor delikanlı 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: DD1022

Ama bunlar 8000 TL etmiyor delikanlı 😂
    Daha fazla da eder koçum. Bu konsolun bir önceki versiyonunun yıllanmış oyunları PC'de 50 dolardan satılıyor Ps5'te 60fps ve inanılmaz görsellerle su gibi akacak bu oyunlar. Birileri de youtubedan videosunu izleyip kuduracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardwell. -- 3 Haziran 2021; 12:9:27 >
  • Hardwell. kullanıcısına yanıt
    Yok o anlamda söylemedim aslında. Ps4 ü olanların ps5 alması şu an için gereksiz diyorum. Ps5 e 8000 verilmez diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DD1022

Yok o anlamda söylemedim aslında. Ps4 ü olanların ps5 alması şu an için gereksiz diyorum. Ps5 e 8000 verilmez diye düşünüyorum
    Ps4ü olanlar 30fps ve düşük grafikli oyuna aynı parayı vermeyecek mi? Ps4ü olup ps5 alamayanlar için güzel fırsat. Ps5 almak için sebep yok diyenler düz fakir kompleksi

• Ps4 niye milleti anlamadim. Herkes ps5 alabilecek durumda degil. 1000-1200 liraya almis insanlar simdi 7500 lira 6000 lira veremiyorsa tabiki de ps4e ciksin oynasin. Goruntu kalitesi isi firmanin sorunu. Patch vs vs ile halleder. Cyberpunk gibi bisey olmaz merak etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.