Şimdi Ara

Yeni Gençlik Tarifesi Faturasız Özgür Genç (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
20.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    bir kişi kaç hat alabilir bu şekilde

3
  • quote:

Orijinalden alıntı: target4u
    OZET OLARAK ;) ;)
    ------------

◦Aynı kişi adına birden fazla bu tarifeye geçiş yapılabilir mi?
    Aynı TC kimlik numarası ile en fazla 3 kişi bu tarifeye geçiş yapabilir.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    @mustafa_(87)
    Asil dikkat edilmesi gereken cep net yukleme karti kampanya disiymis ;) ;)
    ! ....

◦CepNet yükleme kartı ile aboneliğimi başlattığımda aksamdan sabaha 2000 dk bedava dakika promosyonundan ne zaman faydalanabilirim?
    Aboneliğinizi yükleme kartı ile başlatmanız durumunda ilk ay promosyondan faydalanamayacak olup, Cepnet paketinizin yinelenmesi ile (en az 30 gun sonra) faydalanmaya başlayabilirsiniz.

! ....
    ---------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 20 Mayıs 2011; 20:14:19 >

• quote:

quote:

OZET OLARAK ;) ;)
    ------------

@mustafa_(87)
    ! ....

◦CepNet yükleme kartı ile aboneliğimi başlattığımda aksamdan sabaha 2000 dk bedava dakika promosyonundan ne zaman faydalanabilirim?
    Aboneliğinizi yükleme kartı ile başlatmanız durumunda ilk ay promosyondan faydalanamayacak olup, Cepnet paketinizin yinelenmesi ile (en az 30 gun sonra) faydalanmaya başlayabilirsiniz.

! ....

cepnet yükleme kartını kullanan yoktur ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: asabii

quote:

quote:

OZET OLARAK ;) ;)
    ------------

@mustafa_(87)
    ! ....

! ....

cepnet yükleme kartını kullanan yoktur ki :)

kullanan olursa supriz le karsilasabilir,

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)
    ◦Hem Cepnet hem de 12000 SMS abonesiyim, kampanyadan kazandığım 2000 dk’larımın hangisini öncelikli olarak kullanırım?
    Haftasonu Bedava kullanım hakkınız, akşamdan sabaha bedavalarınıza göre öncelikli olarak harcanır.

bu şart kötüymüş.

Peki bu şart tam olarak nasil oluyor bilen var mi
  • quote:

quote:

◦Hem Cepnet hem de 12000 SMS abonesiyim, kampanyadan kazandığım 2000 dk’larımın hangisini öncelikli olarak kullanırım?
    Haftasonu Bedava kullanım hakkınız, akşamdan sabaha bedavalarınıza göre öncelikli olarak harcanır.

bu şart kötüymüş.

Mantik soyle

yaklasik 1 ay 4 hafta desek 28 gunden,

hafta ici 5 gun Aksam 21- Sabah 09
    hafta sonu 2 gun full CTS-PZR

1 ayda 4 hafta sonu olsa 8 gun 2000 dk
    1 ayda 20 gun hafta ici 21-09 2000 dk

Bence yeter, yani hafta ici + hafta sonu ayri olmasi gayet mantikli =D =D ,

Bi de soyle dusun hafta sonu 1 gune yaklasik 2000 / 8 = 250 dk

hafta ici 1 aksama 2000 / 20 = 100 dk

Duser ... tabi full kullandiginizi dusunursek

;) ;) ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 20 Mayıs 2011; 20:58:13 >

• quote:

quote:

quote:

bu şart kötüymüş.

Mantik soyle

yaklasik 1 ay 4 hafta desek 28 gunden,

hafta ici 5 gun Aksam 21- Sabah 09
    hafta sonu 2 gun full CTS-PZR

1 ayda 4 hafta sonu olsa 8 gun 2000 dk
    1 ayda 20 gun hafta ici 21-09 2000 dk

Bence yeter, yani hafta ici + hafta sonu ayri olmasi gayet mantikli =D =D ,

Bi de soyle dusun hafta sonu 1 gune yaklasik 2000 / 8 = 250 dk

hafta ici 1 aksama 2000 / 20 = 100 dk

Duser ... tabi full kullandiginizi dusunursek

;) ;) ,

Şartlarda hafta sonu haklari öncelikli diyor senin dediğine göre herhangi bir sorun yok.

• Şart kötü değil, aksine daha mantıklı. her iki avantajdan da faydalandığını düşünürsek, insanlar haftasonları telefon ile daha fazla konuşurlar. Cumartesi ve pazar akşamları ya da tüm gün saatlerce konuşsam kendi 2000 dk'sından düşecek işte ne güzel. Bu kotayı doldurup diğer haftaiçi olan 2000dk'ya dokunmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un4saken -- 20 Mayıs 2011; 21:03:45 >
  • tabii telefondaki cepnet + sms leri unutmamak lazim, onlarida kullanmak lazim, dimii ;) ;) ,

ve tum bunlari kisi basi 9+8=17 TL ye maal ettigimizi unutmayalim,

=D =D ,
  • 24 saat internet, 4000dk konuşma, 12000 sms 17 lira. 20 lira yüklesen geri kalan 3 lira ile de arada sırada 10dk'sı 50 kuruştan konuş diğer operatörlerle. Daha ne istenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: un4saken
    24 saat internet, 4000dk konuşma, 12000 sms 17 lira. 20 lira yüklesen geri kalan 3 lira ile de arada sırada 10dk'sı 50 kuruştan konuş diğer operatörlerle. Daha ne istenir

Ahh Ahh genc olmak vardi =D =D ,

Cepnet 30gun x 24 saat demek daha dogru

Full online genclik vallah,

20 TL ye turkcell de gencnar yapabilirsin anca onlada max sebeke ici 800 dk konusabilirsin nerde net ??? + nerde sms ???
    En az 40 TL lazim her ay ! ...

O paraylada bu kadar (kiz) arkadaslarinla konusamassin =( =( ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 20 Mayıs 2011; 21:23:13 >
  • Biz de genciz hocam yapma, 30'a bir iki basamak kalsa da bu tarife bana göre, ayırt etmez genci yaşlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: un4saken
    Biz de genciz hocam yapma, 30'a bir iki basamak kalsa da bu tarife bana göre, ayırt etmez genci yaşlısı

Duzeltiyimmm,

VF kendini GENC hissedenleree

OZGUR cee kullanabileceklerii

Fatura derdi, Yukleme sarti olmayan,

Heryonee bomba bi tarifee yapmisss,

=D =D ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 20 Mayıs 2011; 21:31:14 >
  • genç avantaj tarifesine de şebeke içi 2bin verse bari
  • dün geçtim bu tarifeye ama sanırım sistemsel hatadan dolayı 10 dakikası 50 kuruştan konuşacağıma 6 dakikaya yakın konuştum 2.8n tl gitti bugün 30 tl yükledim size özelden 9 tl geldi her yöne 10 gün geçerli diye ama 9 dakika kadar konuşmaya kalmadı ondada 4 tl gitti hiç birşey anlamadım şimdi müşteri hizmetlerine mail attım ama bakalım ne olacak ..
  • Özgür genç diyor ama sms olaylarını yine kaçırıyor vodafone..

Her yöne 5000 sms 9 tl diyeceksin , gençliğin gönlüne gireceksin

Çevremde bugün gençler arasında kısacık bir araştırma sonrası bu tarifeninde tutmayacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Özgür genç diyor ama sms olaylarını yine kaçırıyor vodafone..

Her yöne 5000 sms 9 tl diyeceksin , gençliğin gönlüne gireceksin

Çevremde bugün gençler arasında kısacık bir araştırma sonrası bu tarifeninde tutmayacağını düşünüyorum

Ben hem maksi hem de cepnet kullanıyordum. Benim gibi kullanıcılara büyük iyiliği oldu bu tarifenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

dün geçtim bu tarifeye ama sanırım sistemsel hatadan dolayı 10 dakikası 50 kuruştan konuşacağıma 6 dakikaya yakın konuştum 2.8n tl gitti bugün 30 tl yükledim size özelden 9 tl geldi her yöne 10 gün geçerli diye ama 9 dakika kadar konuşmaya kalmadı ondada 4 tl gitti hiç birşey anlamadım şimdi müşteri hizmetlerine mail attım ama bakalım ne olacak ..

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 0531 *** ** ** numaralı hattınız ile ilgili 20/05/2011 tarihi 17:54 saatinde yapılan geri aramada size ulaşılamamıştır.
    Özgür Genç tarifesi kapsamında hatalı ücretlendirmeniz sistemlerimiz tarafından tespit edilmiştir. Gerekli düzeltmeler için çalışmalarımız devam etmektedir.Konu hakkında iade işlemlerinin en kısa sürede tamamlanacağı ve tarafınıza kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılacağını belirtmek isteriz.

Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Vodafone Müşteri Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozo46 -- 20 Mayıs 2011; 23:52:12 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.