Şimdi Ara

Yeni Gamertag ve Save ler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar.MS in kredi kartıyla ilgili problemleri yüzünden eski hesabım kapandı LIVE a giremiyorum ben de careyi yeni hesap almakta buldum.Yeni hesabı aldım, örnegin GTA IV te deneyeyim dedim oyunu bir taktım eski hesabımda oynadıgım oyunun save leri gitmis.Ve diger bütün oyunlarda da aynı sey soz konusu.Size sorum eski oynadıgım oyunlarda kaldıgım yerden devam etmemin yolu yok mu achiewmentleri umursamıyorum

• Eski hesabı silerken save dosyalarını da silmiş olmayasın? Gerçi farklı hesapla eski save dosyalarını kullanamıyorsun diye biliyorum.
  • yok zeus silme gibi bir durum olmadı zaten ne eski hesabı sildim ne save leri.ama benim sorunum zaten dedigin gibi yeni hesapta eski save leri kullanamamak bu cok sacma bir şey.simdi en bastan baslamam gerekecek vegas 2,gta 4,cod 4 vb bütün ranklerim hepsi gitti MS e
  • Dostum kullanamazsın boşuna deneme.

Birçok oyun senin gamertag'in ile ilişkilendiridği için save'leri ne yazık ki ulaşılamaz oluyor bu save'ler...

Ha bazı oyunlarda save game listesinden oyunları load ettiğinden dolayı sorun yaşanmaz ama bu oyunların sayısı oldukça az...

Özetle geçmiş olsun... :(
  • ayrıca , satın aldığın arcade oyunlar, ek paketler,harita ve themeleri kullanamıyorsun. Bence, yıllık gold card kod alıp eski gamertagına dön tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truelove -- 26 Mayıs 2008; 11:00:52 >
  • gürkan abi maalesef olmuyo, redeem card da denedim kabul etmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.