Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son zamanlarda ASUS'ta hiçbir gelişme yok; yeni model, yeni FW, yeni özellik... bunları da geçtim olan sorunların çözülmemesi, kulak ardı edilmesi falan şu sıralar ASUS'tan uzak durun, dikkat ederseniz bende konuya yazmıyorum pek çünkü kullanmıyorum. çocuk değiliz burada her gün ne olur Asus bize yeni FW getir mi diyeceğiz.

Şu sıralar Zyxel'deyim stabilite neymiş onu gördüm, ne şişme ne donma kasma ne abuk subuk sorunlar açıyorum günlerce dokunmuyorum sıfır sorun! varsın Asus'taki (zaten doğru düzgün çalışmayan)birkaç özellik olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Ekim 2021; 15:11:35 >
  • The souls migration kullanıcısına yanıt

Hocam tam anlayamadım inanın. Yani ben opretöre desem ki 79 a sabitle bu işlemi yapınca mı daha stabil olur yoksa kendim elle snr girsem sizinde dediğiniz gibi istediğim zaman hızı artıtrsam istediğim zaman düşürsem hangisinde dhaa stabil kullanırım. Alt yapım 100 e kadar Fast Mode ama modeme gelen hız 8 snr ile 77 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 2 Ekim 2021; 18:4:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt

demek istediğim asus modeminde bu özellikle var ise deneme imkanın var. asus bu işte modemin başarılı olabileceğini yazmış. şimdi modemin sonuçta köle! iletişimde bulunduğu cihazın, nasıl tepki vereceğini bilemeyiz! anlaşma sağlarsa, başarılı olursun. modemin iletişimde bulunduğu cihazda değiştirilemez kurallar var ise başarısız olursun. yani denemen gerekiyor.

• mur37 M kullanıcısına yanıt
    TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

burası hocam

• Invisible kullanıcısına yanıt
    TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

• 5 yıldır kullandığım türk telekomun verdiği TP link 9970 modemim bozuldu. Açılmıyor. Farklı adaptör denedim onunla da açamadım. Güç gelmiyor cihaza.

Türk telekom 24 mbps fiber internet kullanıyorum. Alt kattaki komşu ile ortak kullanıyorduk. İhtiyacıma uygun, Bana önerebileceğiniz wifi çekim gücü yüksek olan bir fp modem var mı arkadaşlar. Konu önemli; 1 gece de 3 gb mobil internetimi bitirdim :)))

• TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]www.asus.com
    DSL-AC750 - Tech Specs|Modem Routers|ASUS Global
    https://www.asus.com/Networking-IoT-Servers/Modem-Routers/All-series/DSL-AC750/techspec/

Asus dsl ac 750 modemin RAM, Flash RAM v.s. bilgileri nedir?

• TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

Kablosuz Profesyonel Radyo Etkinleştirilsin mi: hayır. Bant yazan yerde 2.4GHz i kapattım

Asus dsl ac750 modemde 2.4GHz i kapatınca WİFİ komple kapandı ve modem açılmadı.

Modeme reset atarak yeniden kurulum yaptım

• Arkadaşlar merhaba. Asus marka modem almak istiyorum. Ac750 almaya karar verdim. Şu ürünü n11’de buldum. Fakat modeline emin olamadım. Bu ürün hepsiburadada 450 lira. Ac750 olduğunu yazdığı bu model ise n11’de daha ucuz. Başlık ise kafa karıştırıcı. İki ürün modeli içeriyor. Satıcıya ac750 olup olmadığını sordum. Ac750 olduğunu söyledi. Tavsiyeleriniz nedir?

• ncmttnynk N kullanıcısına yanıt

Satılık AC750 var hocam, Vatan'dan alınma 2 haftalık. Düşünürseniz özel mesaj attım.

• naz_eg kullanıcısına yanıt

Selamlar. Ben de cevap verdim.

• ncmttnynk N kullanıcısına yanıt

amazon.com.tr üzerinde de bu rakamlara yakın fiyatı. bence amazondan alın en azından bi sorun olursa iade de sorun yaşamazsınız.

• gençler asus dsl51 ipv6 turknet ile kullanabilen var mı?

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Ac55 kullanıyorum ama ana modemden köprü ile. Telekom altyapısı olduğu için kendi modemi harici izin vermiyor maalesef. O da çekim gücü berbat olduğu için Asus u yaptım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fuatmeral F kullanıcısına yanıt

anlamadım dediğinizi :(

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    İnternetiniz fiber ise kullanamazsınız kısacası :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Asus dsl ac 750 modemi fabrika ayarlarına geri yükleyince kendi yüklediğimiz firmware siliniyor mu

• fuatmeral F kullanıcısına yanıt

vdsl2 :))

• Asus dsl ac 750 modemin saati yanlış. saat şu an 08:22 05:22 gösteriyor.

04:00 de reboot için ayarlamıştım 07:00 de reboot atmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 6 Ekim 2021; 8:41:23 >

• Ac51 ile ac750 arasında fark var mi arkadaşlar fiyat farkını vermeye değer mi küçük bir fark var ?

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.