Şimdi Ara

Yeni formalar görüldü (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
7.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parçalı müthiş almıştım zaten füme forma da bence futbolcuların üstünde çok iyi duracak burdan atıp tutuyorsunuz ama geçen seneki kırmızıya da dandik diyordunuz gs store elemanının birinin üstünde öyle duruyordu burda askıdaki haline atıp tutuyorsunuz bir de.1-2 formayı özel tasarım yapıyor en fazla nike geri kalanı hazır kalıplardan renk vs değiştirip sunuyor geçen sene bizim away beyaz forma ile shaktar bu sene atletico ile bizim away gibi
  • hay arkadas ya yillaridr parcalinin disinda bi forma cikmadi alalim be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fumeyi 1-2 hafta once footyheadlines da gormustum. Antreman formalari da vardi bi bakin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Parçalı müthiş almıştım zaten füme forma da bence futbolcuların üstünde çok iyi duracak burdan atıp tutuyorsunuz ama geçen seneki kırmızıya da dandik diyordunuz gs store elemanının birinin üstünde öyle duruyordu burda askıdaki haline atıp tutuyorsunuz bir de.1-2 formayı özel tasarım yapıyor en fazla nike geri kalanı hazır kalıplardan renk vs değiştirip sunuyor geçen sene bizim away beyaz forma ile shaktar bu sene atletico ile bizim away gibi

Katılıyorum. Futbolcuların üzerinde güzek duracak, özellikle siyahilerin ama bizde o vücut yok tabi o yüzden parçalı alıcam veya 3. forma.

• füme gayet güzel bence.
  • füme pazar malından hallice
  • yanlis anlamayin formaya bile kiskanacak kadar fanatik degiliz ama siyah forma cok berbat olmus be
    bakalim bizimkiler nasil olacak
  • Drogba giyince şu siyah formayı koşa koşa alırsınız.

Yatın kalkın Nike'a dua edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Bilim Adamı

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

füme forma olmamis beyler

Füme forma yok satacak

• quote:

Orijinalden alıntı: BiminCeoSu

Fumeyi 1-2 hafta once footyheadlines da gormustum. Antreman formalari da vardi bi bakin isterseniz

Yeni formalar görüldü (ANA KONU)

Taraftar forması (3. forma) biran önce düşşse şuraya onu da görsek, benim hala umudum var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zobarak

füme pazar malından hallice

quote:

Orijinalden alıntı: Zobarak

Bu sene hem uefa kupasını alıp hem de ligi son hafta alarak sizi yok edeceğiz ve uzun yıllar toparlayamayacaksınız, yazıyorum buraya

Zobar git bi' köşede.

• bu sene 3. forma kırmızı olacakmış diye duydum ben, geçen senekinden daha güzel dedi ark. GS Store de çalışıyor onu yalancısıyım.
  • Bu sezon parçalısının renkleri orjinal olmasına rağmen benim gözüme çok ağır gözüktü. Sarı tonu çok garip. Aslı bu olabilir ama bana göre geçen seneki estetik açıdan daha hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

Beklediğimiz Füme :

Gerçekte Olan :

elinde pc olan birazda tasarım bilgisi olan kişi nike'ın tasarımcılarından daha iyi, daha beğenilen tasarım yapıyorsa burada bir saçmalık vardır. aynısı tüm türk takımları için geçerlidir.

üsteki forma müthiş duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

quote:

Orijinalden alıntı: BiminCeoSu

Fumeyi 1-2 hafta once footyheadlines da gormustum. Antreman formalari da vardi bi bakin isterseniz

Taraftar forması (3. forma) biran önce düşşse şuraya onu da görsek, benim hala umudum var.

gsli arkadaşların yerinde olsam şu ortadaki formayı kesinlikle almıştım. müthiş

• Füme olanı alacağım. Sırtınada DROGBA 11 yazdıracağım.

Ayrıca bence en çok Füme olan ve Kırmızı gelen forma satacak, kim ne derse desin yakalı parçalı formamız çok daha güzeldi geçen seneki. 2-3 Fotodan Fümenin kötü olduğu kanaati bence saçma üstünüze giymeden futbolcularımızın üstünde görmeden karar vermeyin.
  • Bence olmamış, çok basit ama çıktığında görmek gerek.

Allahtan cillop gibi parçalı formamız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Downey Jr.

Füme güzel de yaka ve kollardaki kırmızı çizgi yerine sarı olsaymış keşke. Yada sade düz füme olaymış daha hoş olurmuş.

Şimdi bir de sırt numarasını da kırmızı yaparlarsa yazı hiç okunmaz. Onu sarı yapsalar bari.

reklam fontu sarı olmuş,sanırım arka tarafta sarı olur artık.şort kırmızı olsun bari,siyah siyah zebani gibi çıkmayalım sahaya..
  • yaw ısrarla kotu yapıyorlar ısrarla almıyorum ya onlar tasarımı anaokulu cocuklarına yaptırmaktan vazgececekler yada benim gibi zevk sahibi insanları kaybetmeye devam edecekler.

paintte bile oyle tasarım yaparımki fenerbahcelisi bile kosar alır arkadas bir taraftarı forma almaktan vazgecirmek icin o tasarımcılara kac para veriyorlar? yani sade kumas satsalar sırf katkımız olsun diye gider alırız hatta satmasınlar yine para bagıslarız ama yıllardır bekliyorum bu sene guzel bisey cıkarmı diye ama yooooğğ yine husran hep husran artık yeni gs forması cıktı haberlerine bakmıycam bile yine cuvallamıslardır deyip gececem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.