Şimdi Ara

Yeni formalar görüldü (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
7.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında daha fazla tasarım yapılıp ren kombinasyonlarıyla beraber taraftar oylamasına sunulsa harika olur nette harika tasarımlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitekibi

quote:

Orijinalden alıntı: Orta sahada uzun pas

grinin tonu hoşta tasarım olmamış.. oysa nikedan ümitliydik..

ilk sezonda tasarımlar hüsrandı sonra dendıkı elit melit bilgi toparlanıyor olur boyle ilk sene vs..

ama oldu 3.sezon hala tasarımlar traşkaaa

Dediğin herkese göre değişebilir ama Bu sezonki TAM parçalı formamızında içinde bulunduğu 3.sezon formalarına traşka demen
    Sende biliyorsun ki Galatasaray Ruh takımıdır. Fatih Terim'in Metin Oktay'ın giydiği ve futbol oynamanın paradan daha değerli olduğu zamanlardaki formamızı bu sezon giyecek olmamız her Galatasaraylıyı heyecanlandırır ve bu forma traşkaaa değildir.

arebesk yoruma kaçmışsın dostumda. ben parçalıya laf etmedım zaten benım dolabımda sadece Metin Oktay parçalası vardır. Ve forma yerine diğer Gsstore ürünlerini tercih ediyorum işkembeden sallayarak yazmadım doğrusu..

Sen şu gri nike tasarımını ve Geçmiş sezon çıkan sarı formayı tasarım olarak görüyorsan eyvallah...

• Bu sene ki parçalı; benim gördüğüm en uygun renkler ve en güzel formalardan biri. Ah birde yakası tam olsaydı..
    Griyi ise çoğu kişi beğenmedi ama ben hayran kaldım. Canlı görünce eminim daha çok kişi beğenecektir.
  • quote:

quote:

quote:

ilk sezonda tasarımlar hüsrandı sonra dendıkı elit melit bilgi toparlanıyor olur boyle ilk sene vs..

Dediğin herkese göre değişebilir ama Bu sezonki TAM parçalı formamızında içinde bulunduğu 3.sezon formalarına traşka demen
    Sende biliyorsun ki Galatasaray Ruh takımıdır. Fatih Terim'in Metin Oktay'ın giydiği ve futbol oynamanın paradan daha değerli olduğu zamanlardaki formamızı bu sezon giyecek olmamız her Galatasaraylıyı heyecanlandırır ve bu forma traşkaaa değildir.

arebesk yoruma kaçmışsın dostumda. ben parçalıya laf etmedım zaten benım dolabımda sadece Metin Oktay parçalası vardır. Ve forma yerine diğer Gsstore ürünlerini tercih ediyorum işkembeden sallayarak yazmadım doğrusu..

Sen şu gri nike tasarımını ve Geçmiş sezon çıkan sarı formayı tasarım olarak görüyorsan eyvallah...

Tasarım derken ne anlıyorsunuz, ben anlayamıyorum.
    Çiçek, böcek, kuş, baklava desen vb.. Sadece bunlar tasarım değil. Eğer renkler biraz daha uyumlu olsaydı o sarı forma tarihimizin en iyilerinden biri olabilirdi.
    O sezon ki siyah forma kötüydü, ona katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

quote:

quote:

Tasarım derken ne anlıyorsunuz, ben anlayamıyorum.
    Çiçek, böcek, kuş, baklava desen vb.. Sadece bunlar tasarım değil. Eğer renkler biraz daha uyumlu olsaydı o sarı forma tarihimizin en iyilerinden biri olabilirdi.
    O sezon ki siyah forma kötüydü, ona katılıyorum.

ah yaşa dostum bak birde siyah vardı : ))

Ben armaya bakarım orada arma varsa gerisi zaten hikayedir...

Ama Galatasaraya bölgesel amatörde oynayan takımların dizaynı uyduruluyorsa hop orada duracaksın..

• Real Madrid formasına hayran kalan ergenler burada gelmiş saçma sapan yorumlar yapıyor. Pembe forma alabilirsiniz istiyorsanız sizin için bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğimiz Füme :

Yeni formalar görüldü (ANA KONU)

Gerçekte Olan :

• Füme güzel de yaka ve kollardaki kırmızı çizgi yerine sarı olsaymış keşke. Yada sade düz füme olaymış daha hoş olurmuş.

Şimdi bir de sırt numarasını da kırmızı yaparlarsa yazı hiç okunmaz. Onu sarı yapsalar bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

Beklediğimiz Füme :

Gerçekte Olan :

arkadaş bilerek mi kötü yapıyorlar anlamadım ki üstteki gibi tasarım yapmak çok mu zor acaba

• Desenize parçalı alıcaz yine.
  • Olmamış işte.
  • Siyah forma pazar işi olmuş.
  • Siyah forma ve tüm antrenman ekipmanlarını bugün izmir forum bornova nike mağazasında gördüm.Hepsi satıştaydı sadece 3. forma yok.Antrenman tişörtleri galatasarayformaları.com dakilerle aynı.
  • Parcali her zaman bastacida siyah formada tasarimin t'si yok. Her sene piyasada bu kadar guzel forma tasarimlari dolanirken hep umit edilenin disinda formalarla karsilasmak acikcasi uzucu. Umarim 3. forma cok şık olurda, ciktigi gibi alir arkasina da Drogba yazdiririz aslanlar gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmamış
  • Siyah olan berbat...
  • füme forma olmamis beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

füme forma olmamis beyler

Füme forma yok satacak

• quote:

Orijinalden alıntı: corcihaci10

Siyah forma ve tüm antrenman ekipmanlarını bugün izmir forum bornova nike mağazasında gördüm.Hepsi satıştaydı sadece 3. forma yok.Antrenman tişörtleri galatasarayformaları.com dakilerle aynı.

Fiyatları ne kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furg

quote:

Orijinalden alıntı: corcihaci10

Siyah forma ve tüm antrenman ekipmanlarını bugün izmir forum bornova nike mağazasında gördüm.Hepsi satıştaydı sadece 3. forma yok.Antrenman tişörtleri galatasarayformaları.com dakilerle aynı.

Fiyatları ne kadar?

Antrenmanlara bakmadım siyah forma 129 tl ydi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.