Şimdi Ara

##YENİ FORD KUGA 1.5 TDCİ FORUM ## (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
25
Favori
104.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafakilic

12.000 km oldu şu an 100kmh/8.4 lt gösteriyor
    Hocam naptınız dizel otomatik mi . Çok fazla değil mi . Fabrika verilerinin 2 katı olan da görmedim hiç . Tutmazdı zaten tamam ama bana cok geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Hocam naptınız dizel otomatik mi . Çok fazla değil mi . Fabrika verilerinin 2 katı olan da görmedim hiç . Tutmazdı zaten tamam ama bana cok geldi.

Alıntıları Göster
    dizel otomatik, sürekli şehir içi kullanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

dizel otomatik, sürekli şehir içi kullanım.

Alıntıları Göster
    Istanbul şehiriçi 7 litre hocam bir sorun mu var acaba baktirin isterseniz . Yada cok kisa mesafe motor kendine gelmeden ve mecidiyeköy trafigi yada Fulya yokuşları gibi bir durum mu var . Focus benzinli 9 litre idi. Istanbul normal trafikte.

• Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
    2017 1.5 TDCİ PwS Titanium aracımda bir süre önce multimedya ekranı aniden kapandı.Bu durumda ben sigorta atmış olabileceğini düşündüm fakat bir süre sonra ekran tekrar açıldı.bu durumda da sigortada temas sorunu olabilir ihtimali ile sigortaları elimle kontrol ettim ve sıkıştırdım.bir müddet sorunsuz devam ettim ama son birkaç gündür aynı durum tekrar olmaya başladı.
    buna benzer bir durumla karşılaşan oldumu acaba.aracım henüz 6 aylık ve 1700 km de.
  • İstanbulda önemli bir kavşak ağzındasınız ve Android Auto ile navigasyondan yolu takip ediyorsunuz. Tam o sırada bir telefon geliyor önemli bir telefon ne yapacaksınız? Ekran gitti... Navigasyon yok arayanın adı yazıyor ekranda. Ne kadar kullanışlı değil mi?

2018 yılında Navigasyon bu sınıftaki bir araçta opsiyon olmamalıdır. 2011 de Succe arabalarda bile standart olan birşey 2018 KUga da opsiyon bile olamıyorsa yazık...
  • 307kd kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın sync3 yerine koy android işlemcili bir cihaz istediğimiz gibi yükleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

İstanbulda önemli bir kavşak ağzındasınız ve Android Auto ile navigasyondan yolu takip ediyorsunuz. Tam o sırada bir telefon geliyor önemli bir telefon ne yapacaksınız? Ekran gitti... Navigasyon yok arayanın adı yazıyor ekranda. Ne kadar kullanışlı değil mi?

2018 yılında Navigasyon bu sınıftaki bir araçta opsiyon olmamalıdır. 2011 de Succe arabalarda bile standart olan birşey 2018 KUga da opsiyon bile olamıyorsa yazık...
    Hocam ben olsa da kullanmam. Diğer araçlarda da navigasyonda bir randıman göremedim. Telefon her zaman daha güncel ve daha kullanışlı ayrıca bluetooth ile bağlı olduğu için açıyorum telefondan navigasyonu dik tutan ped ile koyuyorum teybin önünde ki yere tam oturuyor daha 1 kere düşmedi gidiyorum. Seste arabadan geliyor müzik çalarken navigasyon konuşursa müziği kısıyor vs gibi şeylerde tam uyumlu böyle daha iyi. Sesle arama komut mesaj okuma da var . Ayrıca arama gelince bende telefonda ekran gitmiyor ve navigasyon komutunda telefondaki sesi bastırıp navigasyon konuşuyor sonra telefondaki ses devam ediyor arama cevaplama direksiyondan oluyor yol kaçırma durumu vs olmadi. He telefon ekranını aktarma olsa miydi valla bence bu şartlar da gereksiz gayet kullanışlı bence , zaten hocam bu fiyata ( şu an kini bilmem ama hepsi aynı oranda pahalanmıştır , mesela 3008 güzel ama ben bakarken dizel otomatik olani 200 binden başlıyordu arada 40-50 bin vardi ) en donanimli arac yine dizel otomatik , geniş yol tutuş , iyi yakıt , en iyisi değil ama iyi kesinlikle çok yakanlardan değil yani , 300 tork , işçilik güzel plastik çok az , yumuşak çoğu yer vs vs daha geçen bir araca bindim yine suv vari marka vermim kullanan vardır bi sürü ama kaporta teneke gibi kapatırken falan , içi komple plastik neredeyse. Kısacası kişisel görüşüm navigasyon bu fiyat için konmaması iyi bile olmuş bence . Kullanım fikri vermek acısından yazdım yardımcı olmak adına iyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidig -- 25 Mayıs 2018; 8:11:13 >

• ergunsoy kullanıcısına yanıt
    aynı durum focusta da var bana servis normal demişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Mesele güncellikse eğer google mapsi uygulama olarak sync e ekleyebilirlerdi. Nasıl olsa uygulama yüklenebiliyor. Böylece sync in de bir farkı olurdu. Sürekli Ford SYNC i abartıp duruyor ama diğer araçlardaki multimedia sistemlerinin SYNC den eksiği yok fazlası var. Mesela daha önce Verso vardı bende bu özelliklerin hepsinin yanında dahili navigasyon+ internete bağlanınca HERE MAPS geliyordu online olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

Mesele güncellikse eğer google mapsi uygulama olarak sync e ekleyebilirlerdi. Nasıl olsa uygulama yüklenebiliyor. Böylece sync in de bir farkı olurdu. Sürekli Ford SYNC i abartıp duruyor ama diğer araçlardaki multimedia sistemlerinin SYNC den eksiği yok fazlası var. Mesela daha önce Verso vardı bende bu özelliklerin hepsinin yanında dahili navigasyon+ internete bağlanınca HERE MAPS geliyordu online olarak.
    Hocam ben dediğim şekilde sorunsuz olarak kullanıyorum ve çokta memnunum , hiç ihtiyacını hissetmedim. Fiyat performans olarakta bu araçta bu tarz şeyler göze alınabilecek şeyler diğer açılardan çokça üstün olduğu konular var hiç bir araç %100 eksiksiz yada kusursuz değil zaten Türkiye'de , mesela bana kalsa bu tarz arabalar 2.0 dan az olmamalı vs gibi birde bir cok rakibinin fiyatları daha yüksek. Dediğim nokta bu , ama benim kişisel fikrim bu .Siz ille de orda olsun derseniz ve begenmiyorsaniz başka araç alın hocam içinize sinmeyen birşey varsa almanız mantıklı değil. Ciddi anlamda söylüyorum bunu , kullanırken sizi en mutlu eden sizin için en önemli kriterlerin ön planda olduğu araçlara yönelmek en doğrusu bence . İyi günler dilerim hocam

• kuga 2017 aldım.çeki demiri taktırmak istiyorum.bilgisi olan varmı.öncelikle kullanım açısından.bisiklet taşıyıcı takacagım.ve fiyat bilgisi.acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay3m -- 26 Haziran 2018; 10:51:11 >
  • Arkadaşlar 2018 Model Kuga dizel otomatik Style paket araç aldım. Araca titanium tarzında multimedya sistemi taktırmak istiyorum. Hangi sistemi önerirsiniz bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
  • commandoer kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de harika ekranlar var Tesla tarzı dik. Onlardan al hocam...
  • 05.06.2017 de ilk yakıtımı almıştım, 16.06.2018e kadarlık zaman diliminde 17.332Km yol yapmışım ve 1081,74LT yakıt almışım. Ortalama 6,24LT tüketim. 1,5 Dizel aracım... Eşim acemi ve bu sene çok kullandı onun da etkisi var, ben tek kullansam 6lt nin üzerine çıkmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 307kd -- 1 Temmuz 2018; 19:8:50 >
    Hayırlı olsun. Kaç civarına aldınız aracınızı?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam 130k ya aldım

Çok iyi fiyat bedava

• 307kd kullanıcısına yanıt
    Titanyum otomatik mi? çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 3 Temmuz 2018; 10:56:45 >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Style 2018 Dizel Otomatik 0km
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Style 2018 Dizel Otomatik 0km
    Yolda performansı nasıl? Ara hızlanmalar gibi?
    Araç iç mekan kalitesi olarak nasıl tatmin edici mi?
    Kazasız belasız iyi sürüşler ...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.