Şimdi Ara

##YENİ FORD KUGA 1.5 TDCİ FORUM ## (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
25
Favori
104.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki C-max in şanzımanıda aynımı? Powershift ama yağlı tip olması önemli benim için. Kuru tip DSG tarzı olunca vuruntu sarsıntı yapma olasılığı var.
  • tatlisevgi T kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm bende çok memnunum şimdilik powershift ten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikret3968

##YENİ FORD KUGA 1.5 TDCİ FORUM  ##

##YENİ FORD KUGA 1.5 TDCİ FORUM  ##

sadece önde veya arkada olsa yorum yapmak daha kolay ama 2 tarafta da olması ilginç. sonuçta fabrika çıkışında su testine giriyor ve orada su almış olsa farkedilirdi. daha sonradan bir sökme takma işlemi yapıldıysa ve tam oturmadıysa su almış olabilir ama neden böyle bir şey yapılmış olsun. aracı serviste bıraktınız mı hiç?

Şimdiye kadar 50.000km focus ile 9000km kuga ile bu şanzımanı kullanıyorum. Bir problemi yok, geçişler yumuşak, sadece dip gaz yaparsanız 4k devirden sonra vites değiştiği için hissedebiliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla 450nm torka kadar kullanılan bir şanzıman ve araçta 300nm'lik motor var, yani motora göre oldukça güçlü ve dolayısıyla dayanıklı olacağını düşünüyorum.
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz focus ve kuga dizel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet

• Arkadaşlar fiyat konusunda en ucuz veren bayiler hangileri? Dizel otomatik st line için.
  • AngelOfLord A kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm ustam arkas ara sor bence

• Selamünaleyküm bu bagajda ki sarı lambaları led ile nasıl değiştirebilirim

• https://www.youtube.com/watch?v=6gYBpBTetUU

arkadaşlar bu videoda 2.dkda itibaren bagaj kapağı açılırken stop grubunda çizgi şeklinde led yanıyor. yurtdışı versiyonlarında görmüştüm ancak tr deki araçlarda yok diye biliyordum.

bende de titanium var ama bu şekilde değil (çizgi led yok)

sizlerde nasıl
  • Led paket olarak opsiyonlu satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fikret3968

Led paket olarak opsiyonlu satılıyor
    ford sitesinde veya kuga broşürlerinde böyle bir opsiyon göremedim. varsa link atabilir misiniz?
  • Merhabalar Arkadaşlar,

Style paketinde orta konsol radyo ekranını tamamen kapatma seçeneği var mı acaba? Gece sürüşünde kapalı olsa bile saat ve tarih için ekran aydınlatılıyor ve gözü alıyor. Titanium paketindeki DISP tuşunun işlevi gibi birşey var mı acaba?
  • Babamın aracında fren yapınca aracın deposundan ses geliyormuş (bidonda suyun bir yere çarpması gibi). Servise götürmüş, Kuga'larda depoda dalga kıran şeklinde bölümler olmadığı için fren yapınca yakıtın depoda dalga yaparak ses çıkarması normal cevabını vermişler. Ben çok sakin fren yaptığım için hiç hissetmedim bunu, sizlerde denk gelen var mı?
  • Hocam bagaj havuzu ile paspas aldınız mı acaba ? Bir yakınımıza titanyum paket aldık , bayide paspas yok dediler ama bagaj havuzu içinde 190 tl istediler .

• quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

Babamın aracında fren yapınca aracın deposundan ses geliyormuş (bidonda suyun bir yere çarpması gibi). Servise götürmüş, Kuga'larda depoda dalga kıran şeklinde bölümler olmadığı için fren yapınca yakıtın depoda dalga yaparak ses çıkarması normal cevabını vermişler. Ben çok sakin fren yaptığım için hiç hissetmedim bunu, sizlerde denk gelen var mı?
    Evet o sorun bende de var ilk bakımda soracaktım.Demk normal diyorlar öyle mi?
  • ergunsoy kullanıcısına yanıt
    Kuga araçların deposu bu şekilde cevabı vermişler. Başka bir müşteri de aynı şikayetle gidince servis yukarı sormuş, deponun yapısından kaynaklanıyor, normal cevabı almışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

Kuga araçların deposu bu şekilde cevabı vermişler. Başka bir müşteri de aynı şikayetle gidince servis yukarı sormuş, deponun yapısından kaynaklanıyor, normal cevabı almışlar.
    Gerçekten böylemi acaba. Böyleyse kötü bir durum, şakır şukur ses yapar. Kuga gibi bir araçta bunu yapmazlar gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Gerçekten böylemi acaba. Böyleyse kötü bir durum, şakır şukur ses yapar. Kuga gibi bir araçta bunu yapmazlar gibi geliyor bana.

Alıntıları Göster
    Depo tam doluyken başlayan ses depo yarıya inene kadar devam ediyor.Tabii ses gittikçe azalıyor.Yarıdan inince hiç ses gelmiyor.
  • Hemen hemen tüm marKa araçlarda var bu .

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.