Şimdi Ara

##YENİ FORD KUGA 1.5 TDCİ FORUM ## (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
25
Favori
104.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coco1912

Selamünaleyküm hayırlı olsun ben Android auto kullanıyorum ve çok memnunum

selamlar

android auto konusunda biraz bilgi verir misiniz

android telefonların ekranını olduğu gibi mi yansıtıyor? örnedğin google haritalar ekranını mı yansıtıyor?

büyük ekranın içinde kendi dahili navigasyonu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

selamlar

android telefonların ekranını olduğu gibi mi yansıtıyor? örnedğin google haritalar ekranını mı yansıtıyor?

Selamünaleyküm linkhttps://youtu.be/mm8YuZ49eNU

Sormak istediğin olursa yine sor ustam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

selamlar

Selamünaleyküm linkhttps://youtu.be/mm8YuZ49eNU

Sormak istediğin olursa yine sor ustam

video için teşekkürler

aslında direkt olarak sizin kullanıcı deneyiminizi merak ediyorum. Titanium paket ile Style arasındaki en bariz fark Sync 3 ekran. Bu ekran için değer mi?

Kullanımdaki olumlu ve olumsuz özellikler nedir sizce?

• maestro_34 kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm sırf ekran için değmez bence en kötü style pakete çinden bir tablet alır takarsın ustam

• quote:

Selamünaleyküm sırf ekran için değmez bence en kötü style pakete çinden bir tablet alır takarsın ustam

Sync 3 ekran beklentileri karşılamıyor mu? Eksik yönleri neler? Dahili navigasyon var mı yoksa Android Auto programı ile telefondaki navigasyonu mu yansıtıyor ekrana? (Bunun için de ayrı bir internet bağlantısı gerekliliğinden bahsedilmiş birkaç yerde?)

bir de 2018'in ikinci yarısında Sync 3 ekranın 2. versiyonu gelecekmiş, nedir ne değildir bilginiz var mı?
  • quote:

quote:

Sync 3 ekran beklentileri karşılamıyor mu? Eksik yönleri neler? Dahili navigasyon var mı yoksa Android Auto programı ile telefondaki navigasyonu mu yansıtıyor ekrana? (Bunun için de ayrı bir internet bağlantısı gerekliliğinden bahsedilmiş birkaç yerde?)

bir de 2018'in ikinci yarısında Sync 3 ekranın 2. versiyonu gelecekmiş, nedir ne değildir bilginiz var mı?

Selamünaleyküm ustam sync3 navigasyon yok ekran iphone de yansıtırsın ama şimdilik Android yok ama xda yapmışlar gibi benim için çokta önemli değil sync ben Android kullandığım için Android auto kullanıyorum internet olmadan olmuyor

• quote:

quote:

quote:

Selamünaleyküm ustam sync3 navigasyon yok ekran iphone de yansıtırsın ama şimdilik Android yok ama xda yapmışlar gibi benim için çokta önemli değil sync ben Android kullandığım için Android auto kullanıyorum internet olmadan olmuyor

Hocam selamlar

Sync 2'de harici hafıza kartı ile navigasyon vardı, bunda olmaması çok ilginç. Android Auto ile yansıtmakda neyse iş görür.

Android Auto ile ekranı kablosuz mu bağlıyorsunuz kablolu mu? İnternet olayını nasıl çözdünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro_34 -- 7 Şubat 2018; 11:44:56 >

Kabloyla bağlıyorum reis

• quote:

Kabloyla bağlıyorum reis

Kabloyla bağlayınca harici internete gerek olmuyor o zaman öyle mi?

ve telefondaki herşeyi ekrana yansıtabiliyorsunuz?
  • quote:

quote:

Kabloyla bağlıyorum reis

Titaniumdaki en bariz 3 fark SYNC3, Park asistanı ve anahtarsız giriş diye biliyorum. Bir de jant boyutu 1"fazla. Park asistanı hiçbir işe yaramıyor; yayla gibi yerde yandaki arabaya sürttü. Anahtarsız giriş harika bir konfor. Sync olayına gelince:
    Ford bu özelliği neden bu kadar abartıyor anlamıyorum, benzer özellikler Renault'ta da mevcut. Kısa mesajları okuyor, sesle arama yapıyor başka da bir espirisi yok. Kısa mesajı da ne kadar kullanıyoruz bu dönemde size bırakıyorum. Uygulama yüklenebiliyormuş ama spotify dışında elle tutulur tek bir şey yok. Toyota'nın Touch to Go su da aynı işleri yapabiliyor. Üstelik yerleşik navigasyon yok. Andorid auto ile telefonu bağlayınca da sadece google haritalar o ekrana gidiyor başka da birşey yapamıyorsunuz. Sceen mirroring falan beklemeyin. Üstelik seyahat sırasında telefonunuza çağrı gelince haritalar da ekrandan kayboluyor. Bu kadar kullanışsız. Daha önceki sayfalarda paylaştığım ekranlardan alıp takmak çok daha mantıklı. Ben ucuz bir yol olarak harici bir navigasyon aldım onu koydum göğüse onu kullanıyorum. 9" ekranda da çalan şarkının adı ve siyah renkte bir pusula var sadece :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

quote:

quote:

Kabloyla bağlıyorum reis

Titaniumdaki en bariz 3 fark SYNC3, Park asistanı ve anahtarsız giriş diye biliyorum. Bir de jant boyutu 1"fazla. Park asistanı hiçbir işe yaramıyor; yayla gibi yerde yandaki arabaya sürttü. Anahtarsız giriş harika bir konfor. Sync olayına gelince:
    Ford bu özelliği neden bu kadar abartıyor anlamıyorum, benzer özellikler Renault'ta da mevcut. Kısa mesajları okuyor, sesle arama yapıyor başka da bir espirisi yok. Kısa mesajı da ne kadar kullanıyoruz bu dönemde size bırakıyorum. Uygulama yüklenebiliyormuş ama spotify dışında elle tutulur tek bir şey yok. Toyota'nın Touch to Go su da aynı işleri yapabiliyor. Üstelik yerleşik navigasyon yok. Andorid auto ile telefonu bağlayınca da sadece google haritalar o ekrana gidiyor başka da birşey yapamıyorsunuz. Sceen mirroring falan beklemeyin. Üstelik seyahat sırasında telefonunuza çağrı gelince haritalar da ekrandan kayboluyor. Bu kadar kullanışsız. Daha önceki sayfalarda paylaştığım ekranlardan alıp takmak çok daha mantıklı. Ben ucuz bir yol olarak harici bir navigasyon aldım onu koydum göğüse onu kullanıyorum. 9" ekranda da çalan şarkının adı ve siyah renkte bir pusula var sadece :)

hocam öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. (sürtme olayı nazarlık olsun diyelim)

ayrıca ayrıntılı bilgilendirmeniz için de çok teşekkür ederim.

sync 2'de yerleşik navi varken 3^te olmaması gerçekten negatif manada enteresan. o kadar büyük ve güzel ekrandan çok daha kullanış bekliyor kullanıcı doğal olarak.

android auto ile yine de navigasyon yapabiliyor olmak güzel tabi. bu konuda veya başka bir yerde gördüm, yılın ikinci yarısından itibaren sync 3'ün yeni bir versiyonu gelecekmiş. bu konuda bir bilginiz var mıdır?

Sync3 v3.0 yayınlanacak, şuan resmi olarak yayınlanmadı ama erken sürümleri yükleyenler ver.
    http://www.focusrs.org/forum/30-focus-rs-electronics/92154-unofficial-new-sync-3-v3-0-build-17276-nov-07-2017-update.html

Bir kaç iyileştirme var ama mantık aynı olacak. Komple andoid olsa hiç fena olmazdı.
    Whatsapp ile gelen konuma götürebilmesi gerçekten güzel fakat bu sadece ek bir özellik olmalıydı ve kabloya ihtiyaç duymadan screen mirroring ile yapılabilirdi. Üzerindeki yazılım maalesef ekranın hakkını vermiyor. Sync3 yüklü Focuslarda yerleşik navigasyon var, Türkiye'deki Kugalarda yok sadece.. ABD de Kuga ya navigasyon takan bir video gördüm youtube da. Sadece bir modül taktı ve oldu. Bu tamamen Türkiye'deki Ford'un işi...Yeni versiyonda ekstra olsa olsa renkli pusula olur :)

En büyük eksiklerden biri de bence yol bilgisayarında saatin görünmemesi. Büyük ekranda her menüde görünmüyor sadece ana sayfada çıkıyor. Bu önemli bir eksik bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

Whatsapp ile gelen konuma götürebilmesi gerçekten güzel fakat bu sadece ek bir özellik olmalıydı ve kabloya ihtiyaç duymadan screen mirroring ile yapılabilirdi. Üzerindeki yazılım maalesef ekranın hakkını vermiyor. Sync3 yüklü Focuslarda yerleşik navigasyon var, Türkiye'deki Kugalarda yok sadece.. ABD de Kuga ya navigasyon takan bir video gördüm youtube da. Sadece bir modül taktı ve oldu. Bu tamamen Türkiye'deki Ford'un işi...Yeni versiyonda ekstra olsa olsa renkli pusula olur :)

En büyük eksiklerden biri de bence yol bilgisayarında saatin görünmemesi. Büyük ekranda her menüde görünmüyor sadece ana sayfada çıkıyor. Bu önemli bir eksik bence

hocam dediklerine katılıyorum. hele ki ülkemizde satılan focus ve kugalardaki sync 3 lerin özelliklerinin aynı olmaması kabul edilemez

• Aynen hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Otokoç Ataşehir de fardaki lekeler ve stoplardaki buğulanma için görüşme yaptım . Stoplarla ilgili fotoğrafın yeterli olmadığını , buğulanma olduğunda servise gidip göstermem gerektiğini , orada Fotoğraflarının çekilip merkeze bildirilmesi ve oradan gelen cevaba göre hareket edeceklerini söylediler . Stopları teste tabi tuttular ve herhangi bir problem olmadığını söylediler . Aynı şekilde farlardaki lekelerle ilgili satıştaki sıfır araçlarında bu şekilde olduğunu ve herhangi bir problem görülmediğini , artmaya devam ederse tekrar gelirsiniz dediler . Sizce .....

• quote:

Orijinalden alıntı: fikret3968

Merhaba. Otokoç Ataşehir de fardaki lekeler ve stoplardaki buğulanma için görüşme yaptım . Stoplarla ilgili fotoğrafın yeterli olmadığını , buğulanma olduğunda servise gidip göstermem gerektiğini , orada Fotoğraflarının çekilip merkeze bildirilmesi ve oradan gelen cevaba göre hareket edeceklerini söylediler . Stopları teste tabi tuttular ve herhangi bir problem olmadığını söylediler . Aynı şekilde farlardaki lekelerle ilgili satıştaki sıfır araçlarında bu şekilde olduğunu ve herhangi bir problem görülmediğini , artmaya devam ederse tekrar gelirsiniz dediler . Sizce .....

fotoğraf varsa paylaşabilirseniz daha sağlıklı yorum yapılabilir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar aracın powershift şanzımanı nasıl memnun musunuz? Geçişlerde sarsıntı oluyor mu ilerleyen zamanlarda vuruntu yapıyormu? Birde kuru tip mi yoksa ıslak (yağlı) tip mi?

• Gayet iyi , vuruntu sarsıntı hiç bir şey yok , çift kavrama yağlı tip şanzıman.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.