Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. 2020 1.4 easy pakette dijital hız göstergesi var mı acaba ?
  • Egea için 2 yeni reklam filmi yayınlanmış.

• Şuan tam alma arifesindeyim. 2020 1.4 euro6 motorlarda hala ciddi yağ yakma sorunu var mı ? Danışman yok dedi ama tabi ki inanmadım. Serviste kendi yağımızı koyamıyormuşuz. İlla opar yada selenia koyacaklarmış. Bu da yağ yakmayı artırıyor diyorlar ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilhans

Merhaba. 2020 1.4 easy pakette dijital hız göstergesi var mı acaba ?
    1.4 Easy'lerde 3,5" TFT yol bilgisayarı ekranı yer almıyor maalesef. Dışarıda aracın gösterge paneli değiştirilerek bu özellik kazandırılabiliyor.

https://www.fiatcruisecontrol.com/2017-egea-easy-urban-gosterge-montaji/
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Opar koymayın da ne koyarsanız koyun. Selenia zaten önerilen yağ araç için. Motul Castrol Mobil 1 zaten bunları gözünüz kapalı koydurabilirsiniz.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Behzat reisin reklamı üzerine raklam kabul etmiyorum

Zaten bunlar da gereksiz olmuş bence, avrupa versiyonu alıp ses eklemişler, sedan kasa yok bile reklamda...
    Anladım , bir arkadaşım bugünlerde aldı sıfır km. Bana easy paket dedi. Benim de easy paket 2019 sonu fakat çok farklı. Bizimkilerle alakası yok. Resimleri yükledim.
    YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

• quote:

Anladım , bir arkadaşım bugünlerde aldı sıfır km. Bana easy paket dedi. Benim de easy paket 2019 sonu fakat çok farklı. Bizimkilerle alakası yok. Resimleri yükledim.
    Arkadaşınız aracı Easy-Urban arası bir paket olmuş. Normalde Easy paketlerde sizin de bildiğiniz gibi daha küçük ekranlı bir Uconnect radyo/mp3 çalar geliyor. Stil paket eklenmiş bir Easy desek bu sefer de arkadaşınızın aracında cruise control yok ama direksiyonu deri kaplı. Ortaya, karma donanımlarla yapılmış bir araç çıkmış gibi gözüküyor.

Aynısını ben de düşündüm. Opsiyon olarak eklenmiş olabilir mi acaba? Çünkü Fiat’ta değişik opsiyonlar sunulabiliyor zaman zaman. Mesela bir ara opsiyon olarak sunulan deri koltuk, koltuk ısıtma gibi.
    Ortaya karışık birşey çıkmış gerçekten. 2020 easy paketlere baktım baya ama böylesi yok. Deri kaplama, sesle komut, dijital gösterge, uconnect 5, klima tuşu da yok onun yerine çevrilen düğmeye eklenmiş. Değişik gerçekten
  • quote:

Ortaya karışık birşey çıkmış gerçekten. 2020 easy paketlere baktım baya ama böylesi yok. Deri kaplama, sesle komut, dijital gösterge, uconnect 5, klima tuşu da yok onun yerine çevrilen düğmeye eklenmiş. Değişik gerçekten
    Evet siz söyleyince dikkat ettim şimdi, klima kontrol düğmelerinde 2017 yılına geri dönülmüş. Elde kalan parçalar belli bir üretim partisinde mi kullanıldı acaba diye düşündürmedi değil.
  • Kilhans K kullanıcısına yanıt
    Hocam, araç 1.4 mü? 1.4 değilse bu olayı malum sitede satılan çoğu 0 km 1.3 easylerde gördüm. 2020 1.4 easylere baktığımda göremedim. 1.4te de varsa güzel olmuş.
  • Evet araç 1.4 easy paket. Belki yeni uretimler bu şekildedir bilemedim. 2020 1.4 easylerde bu şekilde yok çoğuna baktım bende bulamadım.
  • Daha çok değişikliler olur muhtemelen bazı urban araçlarda lounge donanım da olan elmas kesim jantlar da gördüm teslim tarihleride rezalet ben iptal ettirdim ellerinde olanları takmışlar muhtemelen son zam zaten abartılı bir zam egea için de ama adamlar satıyor millet pide sarası gibi araç bekliyor
  • Egea easy ile urban arasında gösterge paneli farkı var mı? Ben fark etmemiştim. Resimlerde ikisi de aynı gibi görünüyor.
  • 115 inci beji 1.4 urban için son fiyat verdiler. İstanbul gürses ogo beyaz rengine 111 yaparım demişti ama malum git gel aynı hesaba gelecek diye ordan alamadım. Üretim için 13 mayıs dediler. Teslimatta o zaman belli olur sevkiyata göre dendi. Bazı arkadaşlara elmas kesim jant gelmiş urban paketlerde. Başka bir bayi, tedarik sorunundan dolayı jantlarda elmas kesim çıkabiliyor demişti youtube yorumlarında. Bakınca güzel bir şey. Teslimini de yapabilirlerse daha hoş olacak.
  • Bugün biraz aracıma bakım yapayım dedim.2017 model Urban Plus aracımı önce iç yıkama, sonra torpido ve plastikleri koruyucu malzeme ile tüm plastikleri sildim. Sonrasında dış yıkama + kil + yeniden yıkama + autoglym srp + fk1000p + meguiars Super degreaser motor temizliği + atas plak2

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 10 Mayıs 2020; 22:28:18 >

• emin616 kullanıcısına yanıt
    Maşallah çok güzel olmuş elinize sağlık

Ben üşeniyorum açıkçası, ayda bir içini temizliyorum o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Bugün biraz aracıma bakım yapayım dedim.2017 model Urban Plus aracımı önce iç yıkama, sonra torpido ve plastikleri koruyucu malzeme ile tüm plastikleri sildim. Sonrasında dış yıkama + kil + yeniden yıkama + autoglym srp + fk1000p + meguiars Super degreaser motor temizliği + atas plak2

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Güzel bir bakım operasyonu olmuş. Araçlarımızın rengi aynı ve birkaç ay içerisinde benim de benzer bir planım var. AutoGlym Magma + İPA + AutoGlym Super Resin Polish + AutoGlym Extra Gloss Protection şeklinde uygulamayı planlıyorum. Dış yüzey için sizinkinden farklı olarak kil uygulamayı düşünmüyorum, kil ile istemeden de olsa yüzeyi kılcal olarak çizebiliyoruz ve sonrasında polisaj makinesi kullanılmayacaksa bu çizikleri el ile gideremeyebiliriz diye düşünüyorum. İlerleyen günlerde boncuklanma fotoğrafları da bekliyoruz.

Bu arada son günlerde gözüm sizin aracınızdaki jantlarda, uygun fiyata bulabilirsem kış lastiklerinde kullanmak için Urban Plus jantlarından almayı düşünüyorum. Görür duyarsanız eğer haberim olsun hocam.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Arabayla ulaşmasını seviyorum. Zaman buldukça aracımı yıkıyorum. Kirli arabaya binmeyi hiç sevmem. Neredeyse her hafta sonu iç dış yıkarım 😁
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.