Şimdi Ara

YENİ EĞİTİM MÜFREDATI AÇIKLANDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bakanlık egitimde ki yeni müfredatı açıkladı. İlk olarak 1, 5, 9. sınıflarda uygulanacak.

15 Temmuz güncellenen öğretim programında yer alacak
    Evrim bir üst ögretime bırakıldı. (Lise de artık evrim yok)
    Atatürk'ün hayatı ile ilgili hiçbir kısıtlama olmayacak aynen böyle devam.
    Cihat kavramı eklendi.

Alintidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 18 Temmuz 2017; 23:56:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihad acayip bir eksiklikti ya doların fırlaması, enflasyonun yükselmesi üff bu dersi alan çocuklar ilerde cihad ilan edip ülkeyi kurtaracaklar.. Wow hedef 2023 çocuklar hazır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittikçe kötülesiyoruz ama artık pek umursamiyorum. Düzelmeye umudum da isteğim de kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su akar yatağını bulur. akp istediği kuşağı %100 olarak başaramaz çünkü 1990 larda değiliz ki tek taraflı eğitim olsun. 21 yüzyıldayız beyler internet ve yapayzeka çağındayız.
    AKP akıntıya karşı kürek çekiyor. evrimi inkar etseler de çocuk internetten bir evrim videosu seyreder okulda anlatılan tüm saçmalıkları unutur. bugün en büyük eğitim yeri internettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 19 Temmuz 2017; 10:6:17 >
  • Türkiye'de okulda eğitim verilemiyor.İsterse müfredata iran şeriat kurallarını koysunlar.Üstteki arkadaşın dediği gibi internet çağındayız.Sosyal medya, internet birey üzerinde okuldan daha etkili.

Yani eğitim sistemi kalıbımız değişmedikçe müfredatta değişiklikle bir yola varamazlar.Yoksa her yere imamhatip açtılar, ne oldu? İmamhatiplerden daha fazla tecavüz, eşcinsel ilişki, sapık hocalar vs. olaylar duymaya başladık.

Bunlar Milleti dindar(!) yapmaya çalıştıkca ateist oranı artıyor.Bişey olmaz bunlardan merak etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.