Şimdi Ara

YENİ DV6 SERİSİ ANA KONUSU -YENİ KULLANICI İNCELEMELERİ EKLENDİ 4 FARKLI İNCELEME! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.078
Cevap
7
Favori
293.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsuni güle güle kullan. Ben de sipariş vermeden önce senin incelemeni bekeldim. Güzel resimler ve yorumlar eklemişsin. Dahasını da bekleriz..
    Biraz da biz soralım sen cevapla Mesela:
    1- Ekran netliği ve kalitesi nasıl görünüyor ?
    2- Ses kalitesi nasıl?
    3- Altına soğutucu almamıza gerek var mı sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Hayırlı olsuni güle güle kullan. Ben de sipariş vermeden önce senin incelemeni bekeldim. Güzel resimler ve yorumlar eklemişsin. Dahasını da bekleriz..
    Biraz da biz soralım sen cevapla Mesela:
    1- Ekran netliği ve kalitesi nasıl görünüyor ?
    2- Ses kalitesi nasıl?
    3- Altına soğutucu almamıza gerek var mı sence?

ben saatler boyunca açık kullanmayı düşündüğüm için ve pimpirik birisi olduğum için alacağım hatta siparişi bile verdim.

şu an anda sistem restore dvd si hazırlamak ile meşgul bir saattir.işlemci sıcaklıkları sırası ile 52 52 52 53.en fazla da 63 65 66 72 yi bulmuş.ancak daha doğru dürüst kullanmadım,genel olarak boşta durdu.şimdilik ihtiyaç yok gibi.

ekranı da çok sevdim ne parlak e karanlık,şu an diz üstü yan tarafımda duruyor masa üstünün ekranı 2232bw ve diğer ekran ile karşılaştırırsam hp ninki çok daha canlı görünüyor.

ses kalitesini deneyemedim hala.

ekranın resmini çektim ancak hiç gerçekci çıkmıyorlar.ama inan ekran çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 18 Haziran 2010; 21:26:36 >

• Ben de uzun süre açık halde kullanacağım için mutlaka soğutucu alacağım. Sen hangisini sipariş verdin linkini yapıştırır mısın...
    Ben şunu düşündüm de:http://www.hepsiburada.com/microsoft-notebook-sogutucu-/productDetails.aspx?categoryid=106859&productid=bs2556

Yav eski laptopımda olmayan ve hep imrendiğim o yüzden bir daha laptop alırsam mutlaka olacak dediğim bir özellik vardı ve resimlerden gördüğüm kadarıyla HP bu özelliği bu seride kaldırmış: Ses açma kapama düğmesinin klavyenin dışında ayrı olması. Yukarıdaki klavye resimlerinden anladığım kadarıyla ses açıp kapamak v.b özellikler için fonksiyon tuşunu kullanmamız gerekiyor heralde, kahretsin ! ama yine de bu seriden beni vazgeçirmeye yetmez bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 18 Haziran 2010; 21:28:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Ben de uzun süre açık halde kullanacağım için mutlaka soğutucu alacağım. Sen hangisini sipariş verdin linkini yapıştırır mısın...
    Ben şunu düşündüm de:http://www.hepsiburada.com/microsoft-notebook-sogutucu-/productDetails.aspx?categoryid=106859&productid=bs2556

Yav eski laptopımda olmayan ve hep imrendiğim o yüzden bir daha laptop alırsam mutlaka olacak dediğim bir özellik vardı ve resimlerden gördüğüm kadarıyla HP bu özelliği bu seride kaldırmış: Ses açma kapama düğmesinin klavyenin dışında ayrı olması. Yukarıdaki klavye resimlerinden anladığım kadarıyla ses açıp kapamak v.b özellikler için fonksiyon tuşunu kullanmamız gerekiyor heralde, kahretsin ! ama yine de bu seriden beni vazgeçirmeye yetmez bu durum.

ben işi biraz abarttım zalman nc-1500 söyledim

evet ses için ayrı bir düğme yok malesef

bu arada hoparlörlerin çevresinde altec lansing yazıyor iyi bir marka idi diye hatırlıyorum.bir de bir müzik açtım windowsun kendi şarkılarından,bir diz üstünde duyduğum en iyi ses kalitesini verdi.seslerde çatlama parazitleme yapmadı.telefona kaydettim eğer bir faydası olacak ise yüklemem mümkün ama bir site tavsiyesi vermen kazım bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 18 Haziran 2010; 21:38:10 >

• Microsoft'un soğutucusunu zamanında 50 liraya almıştım benim dv5'ime gayet uyumlu bakıyorum da benimkiyle aynı boyutta sığmama sorunu yaşanmaz büyük ihtimalle tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bu parmak okuyucusu dayanıklı bir şey midir ?çünkü sürekli kullanmaya başladım da msn e girerken falan
  • klavye'deki kabarıklığı hiç dert etmeyin, bir çok notebook modelinde böyle birşey var. ergonomik olması için yapılan birşey. diğer notebook konularından birisinde bahsi geçiyordu, acer'ın bir modeliydi sanırım.

ekleme: 3 tuş problemi var mı acaba bu modelde? bir test edebilirseniz harika olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 18 Haziran 2010; 23:13:40 >
  • Kullan hocam bi sorun çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrightDaggers

klavye'deki kabarıklığı hiç dert etmeyin, bir çok notebook modelinde böyle birşey var. ergonomik olması için yapılan birşey. diğer notebook konularından birisinde bahsi geçiyordu, acer'ın bir modeliydi sanırım.

ekleme: 3 tuş problemi var mı acaba bu modelde? bir test edebilirseniz harika olur.

3 tuş olayı 3 tuşa basıp bip bip bip yapması ile öyle bir şey yok,bahsettiğiniz oyunlarda 3 tuşu aynı zamanda alıyor mu olayı ise yarını beklememiz lazım oyunlar arkadaşta çünkü.

bir de bir tuş keşfettim klavye gerçekten ışıklandırmalıymış.süper bir şey
    resmi şimdi koyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 18 Haziran 2010; 23:49:51 >

• yaw korktuğum oldu bu g62 kasasındaki gibi bundada uyarı led lambası vs. hicbi uyarı ışığı falan yok sanırım?sadece capslock ve touch padde iki tane ışık var demi üstlerinde? şu ışık olayında beni aydınlatırsan çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

yaw korktuğum oldu bu g62 kasasındaki gibi bundada uyarı led lambası vs. hicbi uyarı ışığı falan yok sanırım?sadece capslock ve touch padde iki tane ışık var demi üstlerinde? şu ışık olayında beni aydınlatırsan çok sevinirim

resimlerde görürsün:
    kasanın sağ tarafında bir tane adaptörün hemen solunda var (adaptör ile usb arasında ufak bir şey)sonra da o usb nin sol tarafında da 2 tane ufak delik gibi şey var dvd ye yakın olan sistem çalışma ışığı,usb ye yakın olan ise hdd ışığı
  • kaç papele aldın? benim bildiğim klavye aydınlatması yoktu sen hp.com'dan kendin seçerekmi aldın yoksa gidip herhangi bir mağazadanmı?
  • bu ışılandırma işi iyice bu cihaza yakınlaştırdıeski dv6 serisinden galiba vazgeçicem

bu arada windows 7 puanlarını ekleyebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

yaw korktuğum oldu bu g62 kasasındaki gibi bundada uyarı led lambası vs. hicbi uyarı ışığı falan yok sanırım?sadece capslock ve touch padde iki tane ışık var demi üstlerinde? şu ışık olayında beni aydınlatırsan çok sevinirim

resimlerde görürsün:
    kasanın sağ tarafında bir tane adaptörün hemen solunda var (adaptör ile usb arasında ufak bir şey)sonra da o usb nin sol tarafında da 2 tane ufak delik gibi şey var dvd ye yakın olan sistem çalışma ışığı,usb ye yakın olan ise hdd ışığı

karanlıkta o ışıklar açıkken bi resim çekip koyabilirmisin rica etsem? belli olmuyor şimdiki resimlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

kaç papele aldın? benim bildiğim klavye aydınlatması yoktu sen hp.com'dan kendin seçerekmi aldın yoksa gidip herhangi bir mağazadanmı?

www.sadecenotebook.com dan 6 taksitle 1.926 civarına aldım kesin sayı hatırlamıyorum.ben de ilk önce ışıklandırması yok sanıyordum hatta konuya yazmıştım.tek tek düğmeleri kurcalarken birden klavye aydınlandı

@marine-gear:
    istediğini ekledim.

@GeCCCe:
    istediğin resimleri çektim

• İnceleme içn teşekkürler.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Burdaki bimekse gelmiş yakın zamanda gidip inceleyim. Şu kabarıklık olayını merak ettim.

Normal kullanım ve oyun sonrası hwmonitör değerlerini koyabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

İnceleme içn teşekkürler.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Burdaki bimekse gelmiş yakın zamanda gidip inceleyim. Şu kabarıklık olayını merak ettim.

Normal kullanım ve oyun sonrası hwmonitör değerlerini koyabilir misiniz?

2 saatten uzun süredir pc de msn falalan açık nette geziniyorum programlarımı yüklüyorum.dışarısı ise 30 derece.

sıcaklık değerleri:

(2 saattir en yüksek ve en düşük sıcaklığı takip ediyor :

YENİ DV6 SERİSİ ANA KONUSU -YENİ KULLANICI İNCELEMELERİ EKLENDİ 4 FARKLI İNCELEME!

genellikle 55-60 derece arasında çalışıyor diz üstüne fazla bir ısınma yok normal kullanımda soğutucu bir standa gerek yok gibi :)boşta ise 45 lere kadar düşüyor.

• Fan'ın çalışma temposu nasıl?
    Sürekli olarak çalışıyor mu? belli derecelerden sonra kademeli olarak mı devreye giriyor?

Ve tabi genel olarak fan sesi hakkında ne düşünüyorsun? katlanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Fan'ın çalışma temposu nasıl?
    Sürekli olarak çalışıyor mu? belli derecelerden sonra kademeli olarak mı devreye giriyor?

Ve tabi genel olarak fan sesi hakkında ne düşünüyorsun? katlanılabilir mi?

sürekli çalışıyor ama sessiz bir şekilde.çok az bir üfleme sesi yapıyor sadece.yüklenince devir artıyor ama rahatsız etmedi hiç.

şu an mw 2 yükleniyor nasıl iş yapacak acaba
  • Nasıl iş yapacağı mı var , alacaksın bütün ayarları en yükseğe çatır çatır oynayacaksın. Durumu şimdiden belli..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.