Şimdi Ara

YENİ DUYDUĞUM ÇEVREMDE Kİ BİR KADININ EŞİNE VE ÇOCUKLARINA İHANETİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
13.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam valla bakireliği savundum diye yobaz oldum
  • Böyle haberler gördükçe evlilikten daha çok soğuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Bunu kim yaptıysa ellerinden öpmek istiyorum.Bu adama plaket falan verin böyle tespit olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • y.e.c. kullanıcısına yanıt
    Cok dogru evde annemle kardeşime bakıyorum cok etkileniyolar ben kendim evlenince biiznillah tv almıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: BeQuick

Hocam OKB olmak nasıl bi şey?
    Burada yazanlarla hiç alakası olmayan birşey Sosyal hayatım olmadığı için aslında ilişkilere nasıl etki ettiğini bilmiyorum pek ama arat google dan herşey çıkar hemen hemen
  • Gercek olanları da var tabi ama eğer bunları insanları soğutmak için uyduruyorsaniz ötenazi hakkınızı kullanın bir an evvel.

• hocam ingilizcem yok bana nalatsanıza
  • Daha kötüsü de olabilirdi kadın bunu tazminatla süründürebilirdi. Çok gurur hırpalayıcı durum ama beterin beteri var!
  • İyi bir adam dedin zaten sonrasını belli oldu :/
  • RazorXmia kullanıcısına yanıt
    malesef
  • samsun veya adana

ilk sırada

havasındanmı suyundanmı

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

samsun veya adana

ilk sırada

havasındanmı suyundanmı

Adana zaten swinger partileriyle meşhurdur.
  • Ortalık binalarla ve zinalarla doldu. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin diye boşuna dememişler. Allah sabır versin zor işler gerçekten. Bir kız arkadaşım, arkadaşının kocasının metresi olduğunu ona ev tuttuğunu öğrendiğini söylemişti. Üstelik çocuğu varken yapmış bunu. Perişan halde ne yapacağını düşündüğünü söylüyordu fakat çocuk olduğu için boşanmak istemiyor gibiydi demişti. İnsanların hayatları alt üst oluyor fakat birilerinin keyfi yerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgshadow -- 16 Ağustos 2018; 2:33:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Bunu kim yaptıysa ellerinden öpmek istiyorum.Bu adama plaket falan verin böyle tespit olamaz

Alıntıları Göster
    Abi rezillik ya Çoğu aşk filmleri de böyle değil mi? Başroldeki aktör/aktrist eşini aldatsa da bize yeni yaşadıkları aşk gösterilir ve biz de ikili bir araya gelsin diye bekleriz ve olur da. Çoğu filmde eski eş öcü olarak gösterilse de bazılarında hiç de "kötü" olarak yansıtılmayabiliyor. Hani birinci durum için hadi neysee diyelim de ikinci durumdaki filmlerin yorumlarına baktığınızda herkes mutlu sona sevinmiş oluyor. İlginçtir ki ortadaki koca bir aldatmadan rahatsız olana neredeyse rastlamazsınız.

Türk dizi ve filmleri bunun dışında tabi. Onlara hiç girmiyorum.

• Bu arada bazı arkadaşlar "zina" ile aldatmanın farkını bilmiyorlar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgshadow

Ortalık binalarla ve zinalarla doldu. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin diye boşuna dememişler. Allah sabır versin zor işler gerçekten. Bir kız arkadaşım, arkadaşının kocasının metresi olduğunu ona ev tuttuğunu öğrendiğini söylemişti. Üstelik çocuğu varken yapmış bunu. Perişan halde ne yapacağını düşündüğünü söylüyordu fakat çocuk olduğu için boşanmak istemiyor gibiydi demişti. İnsanların hayatları alt üst oluyor fakat birilerinin keyfi yerinde.
    Herkes birbirini aldatıyor herkes ya.Son 2 yıldır aldatılmayan biri görmedim şerefsizim görmedim ya.İnsanlar neden bu kadar kötü oldu?

• Twitter türbanlı yazın ve görün neler neler!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harçlını az verin dışarı beraber çıkın mümkünse dağ bayır olsun ortak face vs kullanın hergün show haber izlettirin koca vahşeti aldatan kadın linç edildi falan bide arada asarım keserim diyin

• Hahah hocam sadwce tek bir sosyal medya hesabı olmalı bence oda ortak olmalı

Ben eğlendiğimiz zaman eşime silah gösterip eğer namusuma ihanet ederden seni vururum derim

• CSB bu devirde kim pc den ciplak foto atiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.