Şimdi Ara

YENİ DUYDUĞUM ÇEVREMDE Kİ BİR KADININ EŞİNE VE ÇOCUKLARINA İHANETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
13.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİZİM burda bir abimiz var iyi efendi bir adam 8 senedir evli kendisi 32 yaşında kadın 31 yaşındaydı iki evlatları var kız 7 erkek 6 yaşında

beraber düğüne gidiyorlar istanbula,orada yakın bir akrabaları var ben onun yanına gidicem diye eşinden ayrılıyor kadın,sonra sevgilisiyle buluşup arabaya atlayıp kaçıyorlar,kocası karokolu falan arıyor soruşturma yapıyorlar kadın sevgilisiyle samsuna kaçmış benim kuzenim evde ki bilgisayarı güzelce inceliyor internette tanışmışlar adam askeriyede sivil memurmuş kadın çıplak fotolarını bile göndermiş

çocuklara şimdi babnnesi ve büyükbabası bakıyor adam da öyle deli gibi sokaklarda dolanıyor

İNSAN EVLENMEYE KORKUYOR

• CSB gibi geldi değilse ruh hastalığı.
  • zatrn bu tür hikayeler bir arkadaşım var diye başlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadın da kesin bir psikolojik rahatsızlık vardır okb ya da bipolar gibi çünkü bu hastalıktaki kişilerde değişik bir sapıklık hali oluyor cinsel yönden çok farklı işler yapabiliyorlar muhtemelen öyle bir hastalığı vardır yoksa kimse çocuğunu felan bırakmaz öyle ruh sağlığı bozuktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evli bir insanın zina yapması gerçekten çok kötü bir şey. Allah katında cezası ölümdür. Bekar birinin zina yapmasından daha kötüdür.

Eş seçimleri çok iyi yapılmalı.
  • iyi efendi yazısını okuyunca anlamıştım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Evli bir insanın zina yapması gerçekten çok kötü bir şey. Allah katında cezası ölümdür. Bekar birinin zina yapmasından daha kötüdür.

Eş seçimleri çok iyi yapılmalı.
    Kardeş ne zinası kadın kaçmış gitmiş çocuklarını bırakmış daha mühim bir şey söz konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: getugly99

O kadın da kesin bir psikolojik rahatsızlık vardır okb ya da bipolar gibi çünkü bu hastalıktaki kişilerde değişik bir sapıklık hali oluyor cinsel yönden çok farklı işler yapabiliyorlar muhtemelen öyle bir hastalığı vardır yoksa kimse çocuğunu felan bırakmaz öyle ruh sağlığı bozuktur
    Okb ne alaka emenike

• Adama de ki AKEPEDEN aday olsun millet vekili olunca karısının sevgilisine sabunsuz....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joe Duplantier kullanıcısına yanıt
    Okb nin bazı türlerinde cinsel yönelim bakımından anormal durumlar oluyor zaten normal okb li birininde cinsel düşüncelerinde biraz farklılıklar var

• Bu çağda eğer evleneceksen karına hissettirmeden bilgisayar ve akıllı telefonu kontrol edeceksin. İster casus yazılımla ister başka bir şekilde.

Ama ben böyle bir olayda anlayışlı olurum, gidip kadını acı çektirerek öldümem derseniz o zaman istediğiniz gibi takılın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgem

Adama de ki AKEPEDEN aday olsun millet vekili olunca karısının sevgilisine sabunsuz....
    Akepeliler belli sana sabunsuz ....

• quote:

Orijinalden alıntı: getugly99

Okb nin bazı türlerinde cinsel yönelim bakımından anormal durumlar oluyor zaten normal okb li birininde cinsel düşüncelerinde biraz farklılıklar var
    Ben okb liyim yok oyle birsey Sevmiyorsan gozun disarda olur zaten

• getugly99 kullanıcısına yanıt
    Sanane birader milletin hastalığından. Her psikolojik sorunu olan sapık, şerefsiz mi oluyor? Önce bir kendine bak sen..
    Hemen anladığına göre seçilmişsin no payne no payne 🤣🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karnorai

Sanane birader milletin hastalığından. Her psikolojik sorunu olan sapık, şerefsiz mi oluyor? Önce bir kendine bak sen..
    Her okbli olan sapıktır mı dedim nerenizle okuyonuz?

Okb nin bazı türlerinde cinsel yönden saçma sapan işler yapabiliyorlarlar git araştır bir şey bilmeden yazıyorsunuz

Burda okb li biri konu açmıştı eskiden evden kaçtım sokakta gay olmadığım halde bir erkekle ilişkiye girdim vs. diye daha bir sürü şey yazmıştı diğer okb li hastalarında yazdıklarını okudum ben var böyle bir eğilimleri

Sen kimsin, bilir kişi misin? Salak salak yorum yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karnorai

Sen kimsin, bilir kişi misin? Salak salak yorum yapma.
    bi mok bildiğin yok konuşma sen ne anlarsın psikolojiden git araştır önce sonra gel burda artislik taslama dediklerim doğru niye bu kadar atar yapıyon artist

• Feysbuk kullanıcısına yanıt
    hiç csb yazmadım hocam ben
  • Son yıllarda nude atma olayı çıkmış.Bizzat tanıdığım bir kız var ara sıra arkadaşımla yatıyor ve nude atıyor.Ve bu kızın sevgilisi var.Hem de kapalı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.