Şimdi Ara

YENİ DUYDUĞUM ÇEVREMDE Kİ BİR KADININ EŞİNE VE ÇOCUKLARINA İHANETİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
13.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam derler ya kadın ilgisizlikten aldatır diye vallaha yalan bu adam evine çocuklarına ilgiliydi
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferit.izmir

hocam derler ya kadın ilgisizlikten aldatır diye vallaha yalan bu adam evine çocuklarına ilgiliydi
    Kadını erkeği de kalmadı artık hocam.Kimi görsem en az 4 flörtü var herkes birbirine meme adonis fotosu falan atıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam şimdi öldürse bunları akşam haberde vahşi eş dehşet saçtı vs. haberler olacak ya ona sinir oluyorum ben

• Kadinin attigi resimleri paylasir misin ibret olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU milf c*ckold hikayesi beni derinden etkiledi bi posta attım helal et
  • askerasker A kullanıcısına yanıt
    resimleri görmedim bile hocam kuzenim dedi
  • hocam nasıl evlenecez yaaa
  • Mentollü Kurşun kullanıcısına yanıt
    hocam bu biryerde patlıycak ama zararlı çıkan kadınlar olacak
  • quote:

hocam nasıl evlenecez yaaa
    Evlenmeyeceksin.Ahlak falan kalmamış çünkü.Çakıp geçeceksin zinaya inanmıyosan

• quote:

hocam bu biryerde patlıycak ama zararlı çıkan kadınlar olacak
    kadına şiddet haberleri diye sürekli verilen haberlerin bi kısmı da bu tarz olaylardan kaynaklanıyor bence valla ortada kalan çoluğa çocuğa yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Evli bir insanın zina yapması gerçekten çok kötü bir şey. Allah katında cezası ölümdür. Bekar birinin zina yapmasından daha kötüdür.

Eş seçimleri çok iyi yapılmalı.
    eş secimi yap diyorsun da
    kızlar bakmıyor hocam bana?
    seçenek yok ki ÇİRKİNİM. Bu kadar basit.
  • Bence bu erkeklerim efendi olmasindan kaynaklaniyor

Nerde kadinlati tinlamayan hükmeden erkek varsa kadin ona sadik

• quote:

Bence bu erkeklerim efendi olmasindan kaynaklaniyor

Nerde kadinlati tinlamayan hükmeden erkek varsa kadin ona sadik
    Kadınlar hükmedilmeyi sever çünkü.
  • Son iki senede çevremde buna benzer 5 olay yaşandı, hepsi kadın aldatması. Mahkemeleri de hala bitmedi. Mahkemeler aşırı ağır işliyor. Bir de karşı taraf ailesi ve apartman komşularıyla birlik olup, adama türlü türlü iftiralar attı. Bütün mal varlığını talep etti. Banka hesaplarını vs şeyleride bloklamışlar. Adam 1.5 senedir çocuklarıyla eziyet çekiyor. 20 senelik eşi yapıyor bunu. Senelerce aldatmış, adamın elinde ses kayıtları var, telefonuna kaydedici falan yüklemiş ama onları mahkemeye veremiyor suç olduğu için. Adam kaç defa intihara kalkıştı çocukları için ayakta durmaya çalışıyor.

Nasıl bir zihniyet anlayamıyorum. Memnun değilsen insan gibi konuş boşan, aldatmak nedir. Paragöz insan artıkları. Evlilik fikrinden nefret ettirdiler. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin, yaşayanlara da sabır versin. Evlenirseniz mutlaka evlilik sözleşmesi yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-023BD6D30 -- 14 Ağustos 2018; 22:2:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feysbuk

CSB gibi geldi değilse ruh hastalığı.
    Sanmıyorum dostum. Benimde bi tanıdık var aynı olay. İntertten tanışma çıplak foto, sonrası malum işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-023BD6D30

Son iki senede çevremde buna benzer 5 olay yaşandı, hepsi kadın aldatması. Mahkemeleri de hala bitmedi. Mahkemeler aşırı ağır işliyor. Bir de karşı taraf ailesi ve apartman komşularıyla birlik olup, adama türlü türlü iftiralar attı. Bütün mal varlığını talep etti. Banka hesaplarını vs şeyleride bloklamışlar. Adam 1.5 senedir çocuklarıyla eziyet çekiyor. 20 senelik eşi yapıyor bunu. Senelerce aldatmış, adamın elinde ses kayıtları var, telefonuna kaydedici falan yüklemiş ama onları mahkemeye veremiyor suç olduğu için. Adam kaç defa intihara kalkıştı çocukları için ayakta durmaya çalışıyor.

Nasıl bir zihniyet anlayamıyorum. Memnun değilsen insan gibi konuş boşan, aldatmak nedir. Paragöz insan artıkları. Evlilik fikrinden nefret ettirdiler. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin, yaşayanlara da sabır versin. Evlenirseniz mutlaka evlilik sözleşmesi yapın.
    Yaparsan nolacak hukuki geçerliği yok ki.

• bu ülkede evlenen net salaktır abi kimse k.bakmasın evlenicek kadar çıldırdıysanız evlilik sözleşmesi yapın resmi olarak ona göre bir şey yapın yada dost hayatı yaşayın ne gerek var çok büyük çılgınlıga yapıcaksanız kendinize yatırım yapın yok çocukmuş yalnızlıkmış geçin o işleri sömürülmek istiyorsanız buyrun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardHit

bu ülkede evlenen net salaktır abi kimse k.bakmasın evlenicek kadar çıldırdıysanız evlilik sözleşmesi yapın resmi olarak ona göre bir şey yapın yada dost hayatı yaşayın ne gerek var çok büyük çılgınlıga yapıcaksanız kendinize yatırım yapın yok çocukmuş yalnızlıkmış geçin o işleri sömürülmek istiyorsanız buyrun
    Üste de yazdım bu ülkede hakim kendi inisiyatifiyle evlilik sözleşmesini fesh edebilir.

Yani bir geçerliliği yok.

• Biseksuel Adam kullanıcısına yanıt
    kötüymüş o zaman dost hayatı en iyisi eger ki bu işe kalkışıcak olan varsa evlilik intihar gibi bir şey ya erkek için net bu kanunlarla bu tarz insan müsvetteleri ile
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.