Şimdi Ara

Yeni Doblo 1.6 'nın 40.000 Bakımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni Doblo 1.6'ların 40.000 bakımında neler yapılması gereliyor? Servis ve özel servis fiyatları ne civardadır?

• Yok mu konu hakkında bilgisi olan ?
  • bende linea var hocam 1,6 motor. Sanırım bakımları aynı olur gibime geliyor. Normal bakım yağı değişiyor filtreler değişiyor. Bir de her 40000 km de bir manifolt temizliği ve karbon clean işlemi yapılıyor. 5 ay önce yetkili serviste 480 tl gibi bir meblağa yaptırmıştım bakımını. İnşaallah işinize yarar.
    İyi forumlar.
  • Babamın aracı 38000 km civarı arka amortisörlerden dolayı erkenden bakıma girdi ( nasıl olduysa 3 sene dolmadan bitik duruma gelmiş, aile aracıdır fazla yük vurulmadı) Bakım masrafları 500 tl civarı tutmuş, amortisörler garantiden değişmiş. Bu bakım sayesinde araç içi daha konforu daha iyi olmuş( büyük ihtimal amortisörlerden), motor seside azalmış. Ayrıca araç içi kayıt kamerası hediye etmişler, gps cihazı gibi takmatik cama, çekim kalitesi full hd, isterseniz kalitesi ayarlanabiliyor. Hatta el kamerası olarak bile kullanılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis bakımlarında kampanya dönemi hangi zamanlarda oluyor?Fiat servisleri sanki biraz pahalı gibi geliyor bana yanılıyor muyum yoksa?
  • Garantiniz yoksa kesinlikle özel servis tercih edin. 450 TL olan işi ben özel serviste (tanıdık) 200 TL'ye hallettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.