Şimdi Ara

Yeni dashboard sorunu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle selamlar, benim bir maruzatım var. Bi arkadaşım yeni dashboard güncellemesi sonrasında Battlefield 3 aldı ve ilginç bir hatayla karşılaştı.

Oyunu açıp ''hddye yüklenmiş şekilde yüklenmedende denenmiştir.'' siyah ekran gelip dashboard'a bu hatayla gönderiyo;

http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/saznewwh/_2816289851033_1372444642_33108499_6319284_n.jpg.html

Ben diyorumki eski dashboard'ı yükleyip interneti açmadan yani update yapmadan denememi yapsak, sizinde görüşlerinizi lazım fazla bilmediğimiz için yardım ederseniz çok iyi olur.

• Konsol ve oyun orjinal mi,degil mi? Orjinal degilse bu hatayi yeni güncellemeden sonra alman normal,fazla da birsey diyemiyorum,yassak
  • Aynı şekilde bf3 de sorun yaşayan biri daha vardı. Oyunuda orijinal. Ne yaptı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 12 Ocak 2012; 3:03:03 >
  • Cd de cizik olabilir. Benim de bir oyunum ayni hatayi vermisti. Arkasinda baya derin bir cizik vardi. Belli bir yere kadar okuyup ayni ekrana atiyordu.
  • Oyun orjinalse o resimdeki hatayi vermez...
  • Beyler o kişi ben oluyorum oyun orjinal konsolda fw tarzı hiç bir şey yok discler temiz daha yeni aldım ms supportta hatayla ilgili verilen her türlü çözüm yöntemini denedim olmadı , kadıköye servise götürdüm(2 hafta önce) updatein yeni çıktığını zaman içinde çözümünü anlayabileceklerini söylediler ama "tık" yok sadece bf3de yaşanan bir sorun diğer her şey normal teşekkürler ...
  • Ben oyun disklerinde sorun olduğunu düşünüyorum eğer varsa bir arkadaşından BF3 alıp onun diskleri ile açmayı denesen?
  • aynı hatayı ben baya çizik gow1'de almıştım..ama çizik vardı işte..sizde yok.
  • yaptık hocam bendede vardı dün değiştirdik denedik aynı hatayı veriyo çocukta bende açtı onun bf'yi
  • Lenste sorun olabilir, konsolu düşürdünüz sanırım. Lens sağa ya da sola birkaç milimetre bile kaysa sorun yaşanabilir. Ya da disk yuvasını uzun süre açık bırakmışsınızdır tozlu bir ortamda, lensin üzerine toz yapışmıştır ve okumakta güçlük çekiyordur. Bu tarz bir problem diskte değilse lensdedir. Başka oyunlarda oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 12 Ocak 2012; 13:25:56 >
  • Hayır sadece bf'de oluyor.
  • Yanlış soru sordum, başka XGD3'lerde bu sorun var mı? Hatırlarsanız bu disk formatı ilk geldiğinde bazı makinalarda update sonrası sorunlar gözlemendiğine dâir haberler çıkmıştı, ben bu tarz bir sorun olabileceğini düşünüyorum.
  • disk yetkisi bazen çakışa biliyor hdd'deki oyunun profiliyle.yetki alamadığı için oyunu çalıştıramıyor.title update gerekiyor bu durumda.oyunu silsenizde değişmez title update'ni nette arattırın sonra usb stick ile atın içine sorun hallolur.
  • XGD3'e fifa varsa fifa çalışıyor arkadaşta. @pesx senin dediğin olayı bi haftasonu denettirim arkadaşa yararlı olabilir gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firmus

XGD3'e fifa varsa fifa çalışıyor arkadaşta. @pesx senin dediğin olayı bi haftasonu denettirim arkadaşa yararlı olabilir gibi gözüküyor.

Fifa12 ne yazık ki XGD3 değil.
  • ozaman mw3 yada geow vericem arkadaşa denicek onlar galiba XGD3.
  • Bir şey sorucam bu title updatede save dosyasını alın diyorda ben şuana kadar bf3e hiç giremedim o nasıl olacak acaba ?
  • Ben title updatei yaptım oyun açıldı ama tek sorun var oyun açılınca update istiyor update yapınca eski haline dönüyor yani açmıyor
  • Evet title update yaptım ancak sadece single oynayabiliyorum live a girdiğimde updae istiyor ve yaptığımda yine ve yine aynı hata oluyor ms'ye attığım mesajda geldi MisterGwyther bölgeniz yetki alanımızda değil dedi yani onlarada servise götüremiyorum :'(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.