Şimdi Ara

Yeni daire internet bağlantısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni binaya taşındık ve Netspeed e abone oldum ama modem kurulumunu yapamadim telekomun bağlantı yapması gerekmiş şimdi kutunun resmi bu biz daire 6 da oturucaz bu boş yere kabloyu telekommu bagliyo ve isim yazılı etiketi onlarmi yapistiriyo

Yeni daire internet bağlantısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kutunun adı ankastre ve telekom sokaktan gelen kabloyu o kutuya bağlıyor sonrasında sizin kutudan eve giden kablonun bağlantısını yapmanız gerekiyor. Ya elektrikciye yaptırın ya da forumda vardı anlatımı ona bakıp kendiniz yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

O kutunun adı ankastre ve telekom sokaktan gelen kabloyu o kutuya bağlıyor sonrasında sizin kutudan eve giden kablonun bağlantısını yapmanız gerekiyor. Ya elektrikciye yaptırın ya da forumda vardı anlatımı ona bakıp kendiniz yapın.
    Şimdi şöyle evin orta havalandırma kismindan kablolar var evin içine doğru oda telefon giriş yeri var oraya bağlıdır bunu yapmak için mi gerekli elektrikçi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VincentCorleone

Şimdi şöyle evin orta havalandırma kismindan kablolar var evin içine doğru oda telefon giriş yeri var oraya bağlıdır bunu yapmak için mi gerekli elektrikçi

Alıntıları Göster
    Ankastreden eve gelen kablonun ucunun ankastre içinde telekom görevlisinin bulduğu kablolarla birbirine bağlanması gerekiyor bunun için dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.