Şimdi Ara

Yeni daikin kombi (Yüksek Modülasyon Oranı 1/8 ) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.681
Cevap
102
Favori
477.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

Ön adı değil de genel adı demek daha doğru olur sanki, 24 ya da 35 kw lik yogusmali olan modeller için kullanılıyor bu ifade ..

Daikin sitesinde de aynen bu ifade geçmekte..

Selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duplexer D kullanıcısına yanıt
    Sitesinde de ndj ifadesi var.
    Emin olamadım.
    Aynı kombi o zaman. 024 de gücü ifade ediyor.
    Teşekkürler.
  • Kombi max. kaç watt elektrik çekiyor?
    Elektrik kesintilerine karşı UPS ile birlikte kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi summer40 -- 8 Mart 2019; 11:46:49 >
  • summer40 S kullanıcısına yanıt
    Ben inform un 600watt lik bir ups ile kullanıyorum. Yalnız bu kullandigim seri online ups tarzında 3 büyük akülü fanlı bir model. Sorunsuz da çalışıyor

Kesintilerden etkilenmiyor durumda. Tavsiye ederim ımkaniniz varsa

• duplexer D kullanıcısına yanıt
    https://www.inform.com.tr/forte.html

Bu mu acaba?

Cevap için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: summer40

https://www.inform.com.tr/forte.html

Bu mu acaba?

Cevap için teşekkürler..
    kardeş senin linkini verdiğin üst seviye UPS 10 KVA ile 600 KVA arası arkadaşın bahsettiği 600 wat ups.
    Benim kullandığım cihaz sanırım artık üretilmiyor. Ancak eğer inform dan alacaksanız Line Interactive olan bölümden Guardian modellerden alabilirsiniz. 600 VA den düşük de almayın. Bütçeniz varsa 800 ya da 1000 VA alırsanız kesintide çalışma süresini de uzatmış olursunuz. Otomatik voltaj regülasyonu da var..

Başka markalara da bakabilirsiniz tabii ama ben inform dan memnun olduğum için tavsiye ettim.

Aslında UPS konusunda Amerikan malı olan APC diye bir marka var. O bu işin babası da malum, dolar kurundan sonra yanına pek yanaşılmıyor.

Sizin bahsettiğiniz forte modeller Online olduğu için hem daha yüksek güçlü ve hemde voltaj regülasyonunu işlemci kontrollü yapıyor. Bu da akü ömrünü uzatan bir faktör. Ama ev ortamı için biraz pahalı kaçar.

Selamlar
    80 watt civarı çekiyor
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    evet aynı kombi. honeywel termostatlar var .sitesine bakınca uyumlu kombileri gösteriyor. oradan beğen
  • snnsmz kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. ben de bu cihazdan düşünüyorum ama servis 24 lük yeter diyor. kç metre petek var
  • Arkadaşlar iyi geceler bugün hava sıcaktı ot var Dhs bağladım dış hava sıcaklığını 18 yaptım ot 23 derecede sanal oda sıcaklığı 22 dışarı sıcak olduğu için çalışmadı akşam oldu yine çalışmıyor dış hava şuan 10 derece kombi böyle uzun süre çalışmayınca uyuyomu nedir sigortayı kapatıp açınca çalışıyor anlamadım sanal oda sıcaklığını 30 dereceyede çıkartsam çalışmıyor kombinin illa sigortayı kapatıp açmam lazım sizdede böyle oluyomu veya bunun bi ayarı varmı

• Rodfayder R kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz konuda, ben de birkaç hafta önce yazmıştım burda. Herhangi bir çözüm bulunamadı şu ana kadar. Benim belirlediğim dış hava sıcaklığı şu an 15. Akşam sigortayı kapatıp açıyorum, kombi çalışıyor. "Kombi kapalı iken pompa çalışmadığı için, hava sıcaklığı düştüğünde, dönüş sıcaklığını son çalıştığı sıcaklıkta kabul edip yüksek görüyor, evin sıcak olduğunu kabul ediyor ve bu nedenle çalışmıyor." gibi bir şeyler söylemişti arkadaşlar. Aslında 'Sıcaklık düştüğünde pompa çalışacak.' şeklinde programlamaları gerekirdi galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah29

evet aynı kombi. honeywel termostatlar var .sitesine bakınca uyumlu kombileri gösteriyor. oradan beğen
    Cevap için sağol. Siteden bir termostat beğeneyim.
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    Tereciye tere satmak mı deniyor?

• III.ABDÜLHAMİD kullanıcısına yanıt
    Termostat ile kullanın bence termostat + dhs ile kombinin yerini unutursunuz.
  • Rodfayder R kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bende ot+dhs ile kullanıyorum sanal oda sıcaklığı:23 ot:23 ısıeğrisi:8 ayarlıyken ot çalış dediğinde çalışıyor şuana kadar çalışmamazlık olmadı. ot kombiye yan komutu verdiğinde kombi alevi ateşlemese bile pompa %100de çalışmaya başlar ve tesisattaki soğuk su kombiye gelerek çalışmasını sağlar. sizin sorunla ilgili olarak ot yi takip ediyormusunuz 23 altına düşüyormu? ot nin hassasiyeti nedir?
  • III.ABDÜLHAMİD kullanıcısına yanıt
    Iyi niyetle yazılmış bir öneri sanırsam. Ama tabii hedef kişi olan üstadımız da olaya çok güzel yaklaşmış.

• myctapha kullanıcısına yanıt
    Oda termostatının maliyeti beni biraz aştı. Ev yalıtımsız olduğu için de pek mantıklı gelmedi bana.

• Arkadaşlar bosch condens 2000 kombim iki sene üstüste reküperatör arızası verdiği için kombimi değiştireceğim. Sorunsuz bir kombi arıyorum. Daikin 6 yıl garanti verdiği için daikin premix ndj düşünüyorum. Siz değerli kullanıcılardan birinci ağızdan yorum almak isterim. Sıkıntısız bir kombi mi?

• mercilless kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Kendi adıma memnunum. Tavsiye ederim. Sorun yaşayacağınızı pek düşünmüyorum açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.