Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
45
Favori
266.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • !!!!!!!!!!!!!!ACİL YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İyişallah babama araba alacağız kendisi sağlık sebebinden dolayı artık manuel araba kullanamayacak.
    Sıfır ucuz otomatik ve yarı suv tarzı sadece bu arabayı bulabildik.Kullanan varsa memnun musunuz?
    Emekli olduğu için sürekli araba değiştirme durumumuz yok aldığımıza değer mi?
    Şehir içi kaç yakıyorsunuz?

Ve forumu biraz okudum kaplama ses yalıtımı felan yazmışsınız bize 65.000 fiyat verdiler en fulüne (NAVİGASYON HARİÇ)
    sizin dediğiniz şeyleri de yaptırırsak 70 bini mi bulur araba?
    Titreme ve araba içinde fazla ses sorunu 90 bg otomatik modelinde mi oluyor?
    VE son sorum güvenli mi sizce 2017 yeni makyajlı modeli?
    Yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkürler......
  • Bugün Kadıköy tepretoğulları fiyat aldım 1.5 dizel easy r 64 bin

• Arkadaşlar selamlar. Dacia Stepway 0.9 Turbo 90 Bg Easy-R Otomatik Vites Benzinli modeli gördüğüm kadarıyla en uygun araç pozisyonunda. Bu araç hoşuma gitti.

Ama şöyle bir durumum mevcut: Aylık gelirim 2400-2500 TL arasında ve hiç birikimim yok malesef.

Bu durumda bu aracı en uygun ve en sağlıklı şekilde nasıl alabilirim.

Aylık 1000-1200 civarında ödeme yapabilirim.

Faizsiz kredi vs. vs. ne gibi çözümler vardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Arkadaşlar selamlar. Dacia Stepway 0.9 Turbo 90 Bg Easy-R Otomatik Vites Benzinli modeli gördüğüm kadarıyla en uygun araç pozisyonunda. Bu araç hoşuma gitti.

Ama şöyle bir durumum mevcut: Aylık gelirim 2400-2500 TL arasında ve hiç birikimim yok malesef.

Dacia finansla görüş faiz oranları düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

Arkadaşlar selamlar. Dacia Stepway 0.9 Turbo 90 Bg Easy-R Otomatik Vites Benzinli modeli gördüğüm kadarıyla en uygun araç pozisyonunda. Bu araç hoşuma gitti.

Hocam ben maisle görüştüm. bana 1.24 faizli kredi veririz dediler. Faizsiz kredi 12 ay için geçerliymiş. Bu bütçeyle zaten 12 aylık kredi alamam.

Benim maaş aldığım banka bunlardan daha uygun kredi veriyor zaten.

Bide şu konuda fikir almak isterim.

Sizce arabanın tamamını kredi ile almak mantıklı mıdır?

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben maisle görüştüm. bana 1.24 faizli kredi veririz dediler. Faizsiz kredi 12 ay için geçerliymiş. Bu bütçeyle zaten 12 aylık kredi alamam.

Faizler çok yüksek genel olarak , tepretoğulları 1,09 dan verdi yanlış hatırlamıyorsam Maisle iki kez görüştüm hem araç fiyatı yüksek hem faiz oranı , 65 fiyat vermişlerdi bana 1.5 easy r dizel , tepretoğulları 64 e bıraktı , gerçi mais park sensörüde hediye ediyor fakat 1000 tl fark olacağını düşünmüyorum .

Aracın tamamına kredi çıkmaz diye biliyorum dostum peşinat gerekli olabilir yinede sor derim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Faizler çok yüksek genel olarak , tepretoğulları 1,09 dan verdi yanlış hatırlamıyorsam Maisle iki kez görüştüm hem araç fiyatı yüksek hem faiz oranı , 65 fiyat vermişlerdi bana 1.5 easy r dizel , tepretoğulları 64 e bıraktı , gerçi mais park sensörüde hediye ediyor fakat 1000 tl fark olacağını düşünmüyorum .

Aracın tamamına kredi çıkmaz diye biliyorum dostum peşinat gerekli olabilir yinede sor derim

aracın tamamına değl zaten hocam. araç kredisinde belli bir yüzdeye kadar kredi veriliyor. bankadan çekilecek olan ihtiyaç kredisi. 1.12 faiz oranı ile. 48 çeksem 66 ödüyorum 4 yılda.

ama değer mi işte bilmiyorum kafam çok karışık.

bekarım seneye evlenme vs. durumları olabilir. hiç belli olmaz.

hem borç, hem evlilik masrafları işin içinden çıkılmayabilir.

• 2013 sandero stepwaylerin silecek boyutu nedir? Veya hangi sileceklerle uyumlu?

Kardesim kac yillik arabada silecek degismemis degistireyim de dogru duzgun binsinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 Mayıs itibariyle ben de 2017 makyajlı kasa stepway 0,9 motor benzinli easy-r vites seçenekli modeli aldım. İstanbuldaki tüm bayiler ile görüştüm. Lansman rengi olan gök mavisi seçeneğini 55.000TLye aldım. Bir önceki aracım Renault Clio3 2007 model 1,6BVA Dynamiq versiyon idi. Şu an hala araca alışma evresindeyim ancak 4 günlük tecrübe ile karşılaştırmak gerekirse;

+ Motor 0,9 olmasına rağmen gaz verdiğiniz zaman vites küçüldükten sonra çok seri depara kalkıyor.
    + Piyasadan alınabilecek en ucuz ikinci otomatik vites seçeneği olmasına rağmen stepway donanımında standart verilen yol bilgisayarı, cruize control, start-stop özelliği, bluetooth bağlantısı, arka camların elektrikli olması, yokuş kalkış desteği aracı zengin gösteriyor.
    + Son makyajla birlikte zaten SUV görünümü güzel olan araç, gündüz led farlarının eklenmesi, panjur detayları, arka stop tasarımı ile göz doldurur hale gelmiş.
    + kısa süreli de olsa yüksek devir denemelerimde araç içi yalıtımda gayet güzel, özellikle 10 yaşındaki clio dan sonra arabanın içi neredeyse sessiz.

- Vites geçiş aralıkları özellikle 1.-2. vites arasında çok uzun. Eğer biraz hızlı kalkmışsanız vites geçerken resmen araba tıkanıyor, arabanın içinde sarsılıyorsunuz ve bekliyorsunuz ki vitese geçsin de devam edelim.
    - Yine hafif rampada gaz verip vites düşürerek sollama falan yapmaya çalıştığınızda arabanın buna aynı hızla karşılık veremediğini görüyorsunuz.
    - Malzeme ve montaj kalitesi kendisini piyasanın en ucuz arabası olmak konusunda gösteriyor. Arabanın içine 1 düğme fazla koymamak için resmen kafa patlatmışlar. Ancak fayda/fiyat konusunda yeterli.
    - Otopark rampasından geri geri çıkmaya çalışırken gaza biraz fazla basınca kontrolsüz hızlanıyor araba, gaza az basınca ise titreye titreye ya da öne kayma yaparak hareket ediyor, bu sorunu zamanla arabanın gaz ayarına alıştığımda giderebileceğimi düşünüyorum.

? Henüz yakıt performansı konusunda yorum yapamam ama bir önceki aracıma kıyasla çok daha düşük olacağı belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhurz -- 22 Mayıs 2017; 13:50:3 >

• Satmaktan vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leoxbjk -- 5 Haziran 2017; 13:52:57 >
  • Arkadaşlar bende 2017 model stepway aldım. Telefonu bluetooth ile radoyaya bağladığımda şarkı değiştirmek için direksiyon üzerindeki tuşları kullanmanın bir yolu var mı?
  • truvali89 T kullanıcısına yanıt
    Var bağlantıyı iptal edip tekrar deneyin olacaktır.
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    50 cm ve 55 cm
  • Arkadaşlar merhaba
    2015 stepway için Eibach yay düşünüyorum.
    Yalnız yayı 3.5cm mi 5cm'lik mi almalıyım kararsız kaldım.
    Bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.
    Bu hafta içi bu işlemi halletmek istiyorum.
  • Extra olarak KN apollo hava filtresi düşünüyorum.Bir çok yerde zararlı demişler ama sizin yorumlarınızı merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

Bağlantıdan kastınızı tam olarak anlayamadım hocam. Direksiyon üzerindeki + - sonraki şarkıya geçme imkanımız varmı bundan bahsetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: truvali89

quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

Bağlantıdan kastınızı tam olarak anlayamadım hocam. Direksiyon üzerindeki + - sonraki şarkıya geçme imkanımız varmı bundan bahsetmiştim.

direksiyonun üzerindeki tuşlar hız sabitleyiciyle ilgili. hız artırımı ve azaltımı şeklinde.

direksiyonun sağ altındaki multimedia kontrol aparatının arka kısmındaki tırtıklı tuşla şarkıları aşağı yukarı değiştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 39nicolasanelka -- 21 Haziran 2017; 10:2:45 >
  • arkadaşlar merhabalar .
    2013 model dacia sandero stepwayim var. bu forumda araç ile ilgili çok şey öğrendim ve bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.

araç yolda giderken özellikle çukur ve kasis lere gelince tıkırtı halinde ses yapıyor ve bu sesi direksşyondan hissede biliyorum.ayrıca bu ses beni aşırı rahatsız etmeye başladı ses kışın soğuk havalarda azalırken yazın aşırı derecede yükseliyor.
    sizce sebebi ne olabilir.

• arkadaşlar benzin uyarı verdikten sonra kaç km gidiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.