Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
46
Favori
266.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hangi şehir hangi bayi ne kadar fiyat verdi acaba bende yaptiracagim da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azrail2306 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim,

İstanbul Kartal ASF oto. 1000 TL'den 900 TL'ye düştü en son. Ben de düşünüyorum ama bilginize danışmak istedim işe yarar mı diye.
  • translator66 T kullanıcısına yanıt
    Bahsettigin islemlerden birini 1 yil icinde yaptiririm diyorsan yaptirmalisin. En azindan muhattabin belli olucak. Hayirli olsun kaca anlastiniz. 2016 mi aldiniz?

• heroesx kullanıcısına yanıt
    2017 otomatik dizel aldım ben

Aynen yaptırmaya karar verdim. 2017 model..tüm opsiyonlar dahil 56400 beyaz renk (ilk defa Türkiye'ye gelmiş). Çok da hoş duruyor açıkçası, tavsiye ederim.
  • translator66 T kullanıcısına yanıt
    Zamanında ASF den araç aldığımda son 4 işlemi ucuz bi fiyata yapmışlardı. İşçilikleri malzemeleri çok kaliteli. Ben memnun kalmıştım.

Piyasada hem pahalı hemde kalitesiz yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç park kamerası var bende montajını yapsam garanti muhabbetinde sıkıntı çıkar mı? Taktıran oldu mu?
    En güzel cevabı servis verir hocam ya da kendileri takarsa sorun olmayabilir. Arayıp sorarsanız bizlede paylaşın.

• 0.9 benzinli otomatik modelini dusunuyorum. Yilin 6 ayi ankarada ve 6 ayi da ilcede yasayan bir aileyiz. İlcedeki yollar berbat,arada sel vurdugu bile oluyor. O nedenle alti yuksek,yedek parcasi ucuz ve gorece konforlu bir arac arayisim neticesinde kendimi burada buldum.

Aslinda istegim duster 4x4 ancak butcem o kadsr yuksek olmadigindsn ve stepwayin ic yapisinin son guncellemeyle dusterdan bile fonksiyonel olmasi hasebiyle (tabiki fiyati cok iyi) stepwayde karar kilmak uzereyim.

Ne dersiniz? Genel olarak uzun yolda ve haftasonlari ankarada kullanilacak bir tarz icin bu arac ile ilgili gorusleriniz nedir?

Kriterlerim

1) yedek parca ucuz olsun

2) konforlu olsun(benzinli olmasi sebebiyle motor sesini daha az alacaktir)

3) bozuk yollarda vs rahatlikla yol alabileyim(ofroad bahsetmiyorum,hafif stablize ve bozuk asfaltli koy ve kasaba yollari)

• Bende kullanıyorum 0,9 2 ay oldu hocam konfor konusu gayet yeterli geldi bana zaten ş. İçi trafikte yormuyor direksiyon, pedallar yumuşacık vites biraz uzun ama fark etmezsin ince ayrıntı ş.dışı sabitleme el gazı var ilk böyle özelliği olan arabamız oldu harika birşey miş ufakta olsa kol dayaması var küçük ayrıntı ama konforu etkiliyor yokuş kalkış desteği gibi, yakıt ş. İçi 6-6.3 lt ş. Dışı 4-5 lt rahat görünüyor kasmıyorsun bu rakamlar için. Altı yüksek turbolu olduğu için çekişte güzel hafif arazide tırmanması gayet iyi rahat rahat çıkıyorsun. Yol tutuşu asfaltta iyi ama hem viraj hem yol biraz kötüyse biraz dengesizleşiyor oda süspansiyon kalitesinden kaynaklı ama o kadarda olur altı biraz düşük olsa bu kadar hissetmezsin belki ama onun yerine başka özelliklerden kapatıyor. Gene eski sembolüm vardı ondan iyi olduğuna eminim yol tutuşunun. Elimden geldiğince yazdım faydalı olmuştur umarım artı olarakta Bluetooth USB bağlantılarınında olması faydalı.

• kafkas11 kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim.
    Kişisel kullandığım aracım golftu. Ona o kadar para verdim, benzinli almama rağmen yol ve motor sesi kabindeydi. O zaman vw aldığıma pişman olmuştum zira lineada kabine ne kadar yol sesi geliyorsa,golftede aynen o kadar geliyordu. Yol tutuşu biraz daha iyiydi o kadar.

Test edip son değerlendirmeleri yapacağım bakalım...

Kafamda 2 araç var.

1) hyundai i20. Benzer fiyatlara alınabiliyor. Ancak stepwayden iç hacim ve bagaj bakımından küçük bir otomobil.
    2) fiat linea. Yine benzer fiyatlara alınabilyor. Bagaj hacmi oldukça iyi, iç mekan ferah sayılır.
    3)egea easy donanım benzinli giriş seviyesi. Boş donanıma sahip bir araç, fiyat olarak benzer.

Kağıt üzerinde stepway hem donanım hem de fiyat anlamında üstünlük sağlıyor. Ama test edip görmek lazım. En kısa zamanda bir test sürüşü yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 9 Nisan 2017; 14:23:37 >
  • Lineayı geçiyorum hocam benzinlisi alınmaz dizeli de çok gürültülü zaten fiyat farkıda çabası fazladan 1-2 litre fazla yakarsın okadar fiyat farkı verilmez bu donanımda var mıdır bilmiyorum. İ20 ye bende baktım benzinlisine yol tutuşu daha iyidir ama altı yüksek değil onunda katkısı var ancak ihtiyacın doğrultusunda altı yüksek araba lazım size dacia daha mantıklı bagajdada çok fark yok gibi fiyat olarakta fazla ben şöyle düşündüm stepway e binersemde niye nerden aldık keşke İ20 alsaydım demem diye düşündüm öylede oldu ne İ20 demiyorsunki bide atmosferik 1.2 motor var, 0.9 un turbonun dolup atiklenmesi falan daha keyifli geliyor bana. Gene sürün deneyin hoşunuza gitceğine eminim hakkınızda hayırlısı olsun.

• Arkadaşlar bagaj havuzuyla, koltuk kılıfı bakıyorum netten önerebileceğiniz bir yer veya model var mı?

Ben linkteki üründen almıştım. İşimi fazlasıyla görüyor.
    http://urun.n11.com/bagaj-havuzu/dacia-sandero-ve-stepway-bagaj-havuzu-2008-ve-sonrasi-P133496199

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skuller kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam kaliteli birşey olmasına gerek yok pratik çıkarılıp yıkansın kaplasın heryeri yeterli memnunsanız fiyatıda uygun sipariş ederim.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Piyasayı bilemediğim için açıkçası bir şey diyemeyeceğim. İnşallah dediğiniz gibi güzelce yapmışlardır (gerçi kötü olduğunu nereden anlayacağım :)).
    Şimdilik bir sorun yok bakalım.
  • Arkadaşlar Stepway'da şöför koltuğu yükseklik ayarı var mı ? 2017 model için soruyorum. Önceki modellerde yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: coder16

Arkadaşlar Stepway'da şöför koltuğu yükseklik ayarı var mı ? 2017 model için soruyorum. Önceki modellerde yoktu

2017 mevcut.

• coder16 C kullanıcısına yanıt
    Direksiyon yükseklik ayarında var koltukta sadece sürücüde

Ben memnunum valla. Kullanışlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.