Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
45
Favori
266.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Van Wilder

arkadaşlar benzin uyarı verdikten sonra kaç km gidiyor ?

40-50 arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

quote:

40-50 arası

hocam teşekkürler kaç km daha gider kısmı 90ken uyarı verince o kısmı "---" şeklinde gösteriyor, 25 km gittikten sonra 20 tl'lik benzin aldım :)

ancak kırmızı ışık yine sönmedi sanırım en iyisi fullemek, fulledikten sonra içerde kaç litre var tam çözücem
  • quote:

quote:

quote:

40-50 arası

hocam teşekkürler kaç km daha gider kısmı 90ken uyarı verince o kısmı "---" şeklinde gösteriyor, 25 km gittikten sonra 20 tl'lik benzin aldım :)

ancak kırmızı ışık yine sönmedi sanırım en iyisi fullemek, fulledikten sonra içerde kaç litre var tam çözücem

gerçekten anlamak mümkün değil, uyarı verdikten sonra 25 km yol gittim daha sonra korktum 20 tl 'lik benzin aldım uyarı sönmedi, yaklaşık 20 km daha gittim ve depoyu fulledim 41,6 litre aldı

bu uyarı 10 litre benzin varken mi ötüyor

• merhaba arkadaşlar. mevcut astra k 1.6 cdti at kullanicisiyim fakat nakit ihtiyacım olduğu içinde aracımı satmak zorundayım. Sandero stepway dikkatimi çekti otomatik vitesi nasıl tutulan modelleri hangisi benzinli mi dizel mi tercih edilmeli. Arıza durumu nedir kronik sorunları var mıdır? Teşekkürler.
  • stepway sıfır manuel dizeli 65000 tl olmuş otomatik de 69500 tl kabaca 70 bin diyelim ona :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoupman

stepway sıfır manuel dizeli 65000 tl olmuş otomatik de 69500 tl kabaca 70 bin diyelim ona :)

Manuel'i 60.350 e anlaştım arkadaş sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellenen liste fiyatına göre dizel için 60350 çok iyi rakam 4650 tl fark var. yakında o fiyatlar hayal olur şu an stokta ya da kotada eritilecek bol araç vardır. Stoklar tükenmeye yakın ya da hazırda araç yokken o fiyatları vermezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 5 Ağustos 2017; 15:50:3 >
  • Yakın zamanda 0,9 TCE için fiyat alan var mı ?
  • Ekrem09 E kullanıcısına yanıt
    Otomatik için dün 56.700 fiyat aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcload -- 8 Ağustos 2017; 9:14:33 >
  • hocam hangi şehirden aldınız fiyat?

bana Van'da 57.600 son diyorlar.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    İstanbul Bika, Kredi işlemleri tamamlandı, inşallah kazasız belasız kullanacağız.
  • bu teneke için çok para değilmi,bide borca giriyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teneke olmayan araba var mi?

• İhtiyaç meselesi, benim için otomatik olsun, ayağımı yerden kessin, garantili olsun, fiyatı uygun olsun. Bunları karşılıyor mu ? evet, o zaman daha fazla borca girip neden ihtiyacım olmayan donanımlı araç alayım. Araçların saç kalınlıkları hemen hemen aynı içerisindeki donanım önemli olan. Bende bu donanımın benim için yeterli olduğunu düşünüyorum. Kapitalizmin tepe noktasına çıkmaya gerek yok şahsi fikrimce.
  • quote:

Güncellenen liste fiyatına göre dizel için 60350 çok iyi rakam 4650 tl fark var. yakında o fiyatlar hayal olur şu an stokta ya da kotada eritilecek bol araç vardır. Stoklar tükenmeye yakın ya da hazırda araç yokken o fiyatları vermezler

60.350 e anlaştığım araç stokta yok 1 haftadır bekliyordum bugün bayiye iniş yapacak pazartesi günü plaka işlemleri falan yani anlayacağınız stokta olmayan bir aracı bu fiyata aldım ben

• quote:

quote:

quote:

40-50 arası

merhaba
    bende 2016 model 2017 donanımlı,makyajlı kasa 0.9 easy r var..5000 km de.
    benzin göstergesi 90 km kalınca kırmızı ışık yanıyor ortalama 40 km gidince de yanıp sönmeye başlıyor ondan itibaren tahminen bir 30 km daha gidebilirsiniz..iki kademeli uyarı sistemi gibi...
    hazır buraya gelmişken bu araç için şehir için eco modda 100 km de ortalama 6.6 L nasıl bir değer..selamlar

• Arkadaşımın aracında istanbul şehir içi 6.3 gibi değer yakaladım (120 km boyunca) otomatik modda kullandım. Nedense manuel modda daha fazla yakıyor. Bu değerler gayet iyi.
  • Kimler dizeli ve benzinlisi için ne fiyatlar aldı yazarlarsa iyi olur.. öyle listesi 65000 olup da 60000 e nasıl alınabiliyormuş daha iyi anlaşılır. Daha bugün müşteri gibi gidip ciddi ciddi pazarlık yaptım 63500 den kuruş aşağı düşmediler
  • quote:

Kimler dizeli ve benzinlisi için ne fiyatlar aldı yazarlarsa iyi olur.. öyle listesi 65000 olup da 60000 e nasıl alınabiliyormuş daha iyi anlaşılır. Daha bugün müşteri gibi gidip ciddi ciddi pazarlık yaptım 63500 den kuruş aşağı düşmediler

Dizel Manuel'i 60.350 e aldım istersen faturasını özelden gösterebilirim. Cosmo mavi deri direksiyonlu benimki deri direksiyon olmayanlarda var dedi 59 a bırakıyordu istemedim

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-ens-ensardan-2017-sifir-stepway-18-faturali-458523832/detay

bu adamlar bu fıyatlara galıba fılo muhabbetınden satıyolar sahıbınden .comda baya var 59 60 bınlere
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.