Şimdi Ara

yeni Corolla mi Fluence mi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
11.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu yazdığınız davlumbaz teyp hikayesinin Toyota markasıyla ne alakası var? bunlar sizin yazdıklarınız ve yazdıklarınızdan haberiniz yok.. belki bu hikayesini farklı manada kullandınız ancak burdan öyle görünmüyor...

siz hangi ülkede yaşıyorsunuz ki... sakın farklı anlamayın ciddi bi soru çünkü yazdıklarınızdan başka bi ülke gibi anladım... şimdi diyelim Türk firma adilik yapıyor buna göz yumanın suçu yok yani... ayrıca benim yada bu memlekette yaşayanların başka ülkeden araç alıp getirme durumu mu var yok o zaman toyota alacaksam bunlardan almak zorundayım o zamanda alınmaz diyorum..
  • Motor-şanzıman olarak düşünürsek kesinlikle Fluence
    Tip olarak yeni olması nedeniyle Corolla
    2012 Auris kullanan biri olarak Toyotanın lastik sesi yalıtımı çok kötü.Taşlı yolda çok ses geliyor. Megane 2 lastik sesi almıyor pek fluence nin de alacağını sanmam.
    Toyota fiyatları çok şişirdi. Corollanın cam açma düğmelerinde ışık yok bunu anlamak mümkün değil. 93 model doğan slx de var.
    Toyota dizellerde hız sabitleme yok o da ayrı bir mesele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

bu yazdığınız davlumbaz teyp hikayesinin Toyota markasıyla ne alakası var? bunlar sizin yazdıklarınız ve yazdıklarınızdan haberiniz yok.. belki bu hikayesini farklı manada kullandınız ancak burdan öyle görünmüyor...

siz hangi ülkede yaşıyorsunuz ki... sakın farklı anlamayın ciddi bi soru çünkü yazdıklarınızdan başka bi ülke gibi anladım... şimdi diyelim Türk firma adilik yapıyor buna göz yumanın suçu yok yani... ayrıca benim yada bu memlekette yaşayanların başka ülkeden araç alıp getirme durumu mu var yok o zaman toyota alacaksam bunlardan almak zorundayım o zamanda alınmaz diyorum..

doğru hikaye yazmışım :) ama yazdıkların gerçek değil anlamında yazmamıştım.
    Sonuçta bu yaşadıklarınızı Toyota talimatıyla yapmıyorlar Toyota'nın bunlardan haberi de yoktur sanırım.
    Toyota'ya Türkiye'deki aracı firmalarla ilgili hiç şikayet ulaştı mı bunu bilemiyoruz,
    sonra kendi vatandaşımızdan kazık yiyip suçu markalara atıyoruz ben buna karşıyım.
    Toyota arabasını davlumbazsız üretmez bozuk teyple de göndermez imajını zedelemek istemez değil mi?
    Alırken dikkatli olup her şeyini kontrol ederek almamız, hakkımızı da sonuna kadar aramaya çalışmamız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: metenintorunukun-sin

yeni corolla kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye etmem.fulanceye bişe diyemem.kullanmadım çünkü

arabaniz corolladan sikayetiniz ne hocam.neden tavsiye etmiyon?

araçta çok büyük yalıtım ve işçilik sorunu var.tekerlere davlumbaz koymamışlar.bagajda amortisör yok.bagaj aydınlatması ampülü tam bi rezalet.hoporlörler dışarda.cam kapama düğmeleri gece aydınlatmalı değil.torpidoda ışık yok.ön kol dayama ile şoför kapısındaki kolunu dayadığın yerin yükseklikleri farklı baya bi rahatsız ediyor.yan aynalarda cam modülü yok.ön şöför camı hariç diğer camlar tam otomatik değil.vs vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: brkctnkya

fiyat önemli değilse kesinlikle ve kesinlikle dünyada en çok tercih edilen marka olan toyotayı öneririm. tasarım açısındanda sağlamlık açısından da fluenceyi katlar ezer geçer. fransız malına karşı sorunsuz corolla derim.

Fransız malı değil, Türk malı.
  • Roq kullanıcısına yanıt
    elbette dostum ancak adamın aklına bile gelmiyor davlumbaz olmayacağı heleki toyota mercedes citroen gibi dünya devlerinde... taki çakıllı yola çıkana dek anlamadım.. sonrası malum yaklaşık bin tane dilekçe ( şikayet ) yazarak gönderdik japonyaya.. sonuç zamanla göreceğiz ancak bi arkadaşa direk kullanıcı hatası olarak msj gelmiş o mahkemelik oldu..

ha burdan şunu demiyorum flu çok güzel alınır.. asla almayacağım araçlardan biri ancak fiyatına ve az yakmasına göre alınır elbette...
  • 2008 e ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.