Şimdi Ara

Yeni Clio 4 !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
8
Favori
122.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    türkiyede ötv eklenince dizeli 45.000 tl olur diye tahmin ediyorum.
  • tanımlarda edc li model olduğu yazmıyordu hiç bi yerde
  • aynı fiyata ford fiesta, 3.000 ekleyip megane 3(hatta en boş modeli 37000'e alınabilir) ve 8.000 ekleyip alfa romeo gui. almak varken bu fiyatlarla aşırı satış grafiği yakalaması bence zor. Bir Renault sahibi olarak söylüyorum bunu.
  • Fransa'daki fiyat 16.000 Euro ise bundaki KDV oranı %23 olması gerekli.
    Ülkemizdeki vergileri eklersek 21.000 Euro civarında bir fiyata geliyor dizel.
    46000 TL gibi bir fiyata geliyor demek oluyor bu.
    Ee 46 bin TL ye kim giderde Clio dizel alır bilemiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

aynı fiyata ford fiesta, 3.000 ekleyip megane 3(hatta en boş modeli 37000'e alınabilir) ve 8.000 ekleyip alfa romeo gui. almak varken bu fiyatlarla aşırı satış grafiği yakalaması bence zor. Bir Renault sahibi olarak söylüyorum bunu.

alfa romeonun sıfırı 45000 binmi imkansız bu işte nerde bufiyat
  • 40.000 civarına edc li 1.5 dizel gelirse ben kesin alıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Herhalde ilk inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbaba -- 23 Temmuz 2012; 17:35:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat aralığı 35-40 bin olursa belki alınabilir,fakat üstteki inceleme videosu beni fazla tatmin etmedi.Aracın iç donanımı oldukça vasat özellikle koltuk kumaşları 3.sınıf diyebileceğimiz türden.Reno spor görünümlü bir araca ekonomik yakıt vaadli motor seçenekleri yerleştirerek tasarrufu ön plana çıkarmaya çalışmış.Ne derece müşteri memnuniyeti sağlayabilir,bunun için çok erken henüz.Ayrıca bu segmentteki bir çok rakip standart olarak cruise control sunarken Renoda bu konunun bahsi bile geçmiyor.Yıl sonuna doğru daha doyurucu bilgiler elde edebiliriz sanırım,bekleyip göreceğiz artık....
  • 28-30 civarına cruise control ekleyebileceğim benzinli bir model gelirse düşünebilirim.Ama hala polo son kasa bundan iyi duruyor.
  • Merhaba arkadaslar. Forumda henuz yeni birisiyim. Sifir arac almayi dusunuyorum. Burdaki msjlar cok yardimci oldu. Dune kadar polo 1.2 trendline modeli benim icin listede 1 numaraydi. Dun kafamda soru isareti olmamasi icin renault bayisine gittim. Clio 4'u cok begendm. Ancak fiyat konusunda hic bir fikirleri yok. Bu ayin 27 snde dunyaya tanitilckmis arac ve onumuzdeki ayin 10u gibi bayilerde yerini alacakmis. Karar vermeden once onumuzdeki ayin 10u nu bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen sene yerli üretim clio 3 almıştım. İşçilik berbattı çünkü yerli üretim Bursa da üretiliyor.
    Bunun da ondan pek geri kalır yanı yoktur diye düşünüyorum. Ama aracın dizaynı çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading

http://hdaraba.com/blog/yeni-kasa-clio-4-dagitimina-baslandi/

Araçlar dağıtıma çıkmış

Yeni Clio 4 !!!

Dikkat ettiniz mi Clio 4 neredeyse megane 3 kadar olmuş.Boyutlar ve duruş güzel

Aracın kalitesi artırılmış Clio 3 ten çok daha iyi olacağı resimlerden belli ama yinede gerçeğini görmek lazım.
    Aslında Clio 3 Dynamic olanlarıda çok kaliteydi ama fiyattan dolayı az satıldı konsol kalitesi tamamen farklıydı.

Clio 4 te ise standartlar çok daha yüksek ve donanım çok zengin uygun fiyat LİDER yapar.Kesinlikle Polodan çok çok daha yakışıklı resimlerden ve gerçek görenlerden belli

Bu sefer olmuş bu kasa efsane olur

• arka taraftan ,opel yeni hb astra ya benziyor
  • Fakat bu araçlar bursa da üretildiyse, fiyatları makul olmalı,yoksa avucunu yalarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizdeyim

arka taraftan ,opel yeni hb astra ya benziyor

Arkadan megana benziyor. Clio yazmasa megane derim ben :)
  • Arkadaşlar yeni Clio 4 29 bin 490 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulacakmış ve 3 silindirli 898 cc lik 90 hp gücünde motorda ürün gamı arasında ve yakıt olarak 4,5 lt civarı bir sarfiyatı olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperMusa

Arkadaşlar yeni Clio 4 29 bin 490 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulacakmış ve 3 silindirli 898 cc lik 90 hp gücünde motorda ürün gamı arasında ve yakıt olarak 4,5 lt civarı bir sarfiyatı olacakmış.

Dizel ve biraz donanımlı modeli 40-42 olur herhalde
  • Ne zaman satışa sunulucak bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsunayoshi

Ne zaman satışa sunulucak bilginiz varmı

ekim 10 diye duymuştum. Türkiye'de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.