Şimdi Ara

Yeni Clio 4 !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
8
Favori
122.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "kapasite" sözcüğünü görünce direkt olarak bagaj hacmi aklına geldi sanırım ilgili sayfaya tekrar ve dikkatlice bakarsan 45 lt.nin yakıt deposu kapasitesi olduğunu görürsün..

45 lt.lik bir bagaj hacmi olabilir mi ki zaten

bu arada dün benim gözlerim de bagaj hacmini aradı ama maalesef belirtilmemiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehhalil -- 28 Eylül 2012; 11:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevim35

http://haberoloji.com/tr/renault-clio-4-2013-fiyati-ve-ozellikleri-resimleri/

ıcon versiyonda arka camlar elektrikli
    Icon versiyonu Başlıca Donanımlar: Touch +
    •Elektronik Klima
    •Otomatik yanan farlar
    •Yağmur Sensörü
    •Deri direksiyon ve deri vites topuzu
    •Eller serbest Renault Kart Sistemi
    •Park Sensörü
    •Ön kol dayama
    •16” “Passion” tipi alüminyum jantlar
    •Parlak Siyah iç kişiselleştirme paketi (Yan havalandırma çerçevesinde, kapı kolu altında , vites kutusu çerçevesinde çıta, direksiyon simidi dekorasyon)
    •Aktivasyon düğmeli ECO MODE (1.2 16V 75bg hariç)
    •Elektrikli katlanır ısıtmalı dış dikiz aynaları
    Elektrikli arka camlar

Dostum bende hep haberler de öyle okudum ama renault sitesinde neden se icon da manuel yazıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

"kapasite" sözcüğünü görünce direkt olarak bagaj hacmi aklına geldi sanırım ilgili sayfaya tekrar ve dikkatlice bakarsan 45 lt.nin yakıt deposu kapasitesi olduğunu görürsün..

45 lt.lik bir bagaj hacmi olabilir mi ki zaten

bu arada dün benim gözlerim de bagaj hacmini aradı ama maalesef belirtilmemiş..

Dostum haklısın yanlıs yere bakmısım haklısın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün renault bayisine gittim, bilgileri kaynağından alayım dedim

icon donanımda "elektrikli arka cam olacakmış ama lansmandan sonra olacakmış" (ne demekse artık) çok saçma bir ibare ama aynen böyle yazıyordu müşteri temsilcisinin PCde açıp bana gösterdiği pdf dosyasında.. anlayan beri gelsin

evet bagaj 300 lt imiş(bayiiden de teyit aldık).. teknik özellik tablosunda bulamamıştık, meğer başka bir yerdeymiş. (adam akıllı teknik tabloya yazsalar da adamı deli etmeseler ya)

1,2 motor ve EDC ikilisi 2013'de gelecekmiş ama kesin tarih vermediler. daha sonra uğradığım Honda bayiisindeki müşteri temsilcisi "mart-nisan gibi geleceğini duydum" dedi. (Renault bayiisinin bilmediği tarihi Honda bayisinde öğrendim iyi mi)

• yukarıda verdiğim linkde alttaki küçük fotoların en sonuncusuna tıklayınca bagaj bölümünün fotosuyla birlikte bagaj hacmi 300lt.olarak belirtiliyordu.
  • Şimdi bu Icon Start Stop versiyonu full donanımlı versiyonu Look paket ayrı olarak mı eklenicek bu anasayfadı görüntüyü yakalayabilmemiz için?

Ben öle çok gösteriş sevmiyorum biraz sade olsun gibilerinden düşünüyorum mesala o beyaz renk mavi şeritler beni benden aldı sadece o görünüm için ayrı olarak look paket eklemesi mi yapmam gerekicek çünkü konfigüratör de ekleme yaptığımda net olarak vermiyor bu bilgiyi :S Bu durumu analiz edebilecek biri var mı ? Bu arada avrupa satış rakamları patlama yapmış ağızdan duyduğum bilgiye göre.
  • Bu dizel Icon Start Stop ile düz Icon versiyonu arası 2000 tl fark var sadece Start Stop ve akıllı enerji yönetimi eksik değer mi 2000 tl farka? akıllı enerji yönetimi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz®

Bu dizel Icon Start Stop ile düz Icon versiyonu arası 2000 tl fark var sadece Start Stop ve akıllı enerji yönetimi eksik değer mi 2000 tl farka? akıllı enerji yönetimi nedir ?

bende bunu düşünüyorum.arada beygir farkı var birde.yakıt tüketimleri aynı vermiş sitede.değermi değmezmi 2000 tl farka bende düşünüyorum
  • 2000 Tl az değil .Onun yerine diğer paketlerden ekleme çıkarma yaparım mesela ben şunları düşünüyorum 16" Fildişi Rengi Alümünyum Jantlar 250 TL Look Paketi ve Mavi Lake Çıtalar 450 TL bu arada Jant tane fiyatı mı acaba çok ucuz geldi bana :S
  • Renkli olan Jantlar 17 renksiz olanlar 16 sanırım ! Renkli Jantları konfigüratör de belli reklerle seçtiriyor sanırsam Opak renkte olmayabilir vay anasını :S
  • bg de 90 a çıkıyor unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst105

bg de 90 a çıkıyor unutmayın

Tamam çıkıyorda 15 BG farkı Start Stop ve Eko mod için 2000 Tl değer mi?
  • eko mod hakkında bilgisi olan varmı
  • Henüz yok ben bir bilgi bulamadım !
  • Takip araç çok güzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkersezer85

en dolusu edc kavrama 44000 tl ye kabulumdur arkadaslar... Sınıfının en yüksek EuroNcap sonuclarına 5 yıldızla sahip oldu... Veeee gerçekten çok yakışıkl:)

Edc kavrama dediğin?

• quote:

quote:

en dolusu edc kavrama 44000 tl ye kabulumdur arkadaslar... Sınıfının en yüksek EuroNcap sonuclarına 5 yıldızla sahip oldu... Veeee gerçekten çok yakışıkl:)

Edc kavrama dediğin?

"EDC şanzıman" demek istemiş..

Renault'daki ismi ile EDC şanzıman; çift kavramalı otomatikleştirilmiş manuel şanzımandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

quote:

quote:

Edc kavrama dediğin?

"EDC şanzıman" demek istemiş..

Renault'daki ismi ile EDC şanzıman; çift kavramalı otomatikleştirilmiş manuel şanzımandır.

Tam otomatik değil Triptronik gibimi ?
  • henüz hiç bir EDC ya da DSG şanzımanı test etmiş değilim. ama mantıken tiptronik kullanıma uygundur. yani hem otomatik kullanılabilir hem de manuel kontrol edilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.