Şimdi Ara

Yeni Clio 4 !!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
374
Cevap
8
Favori
122.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu aractan almayı düşünüyorum Bu araç hakkında bir sorum olacak acaba kullanan arkadaslardan biriniz numaranızı pm ile verebilirmisiniz samimiyetle bir kac sorum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

arkadaslar bu aractan almayı düşünüyorum Bu araç hakkında bir sorum olacak acaba kullanan arkadaslardan biriniz numaranızı pm ile verebilirmisiniz samimiyetle bir kac sorum var

Buradan sorarsanız daha nesnel olur. Orta yolu bulup karar verecek olan da sizsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2013 0.9 icon aracımda direksiyondan radyo kanalı veya mp3 geçişi yapmak için bir tuş bulamadım, var mı acaba?

• kırıkayak K kullanıcısına yanıt
    Sağdaki silecek kolunun altında bir kol daha var oraya bak, bütün renault larda aynı yerdedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odunbey

47.000'e clio satılıyo ne hallere düştük.Hocam biraz daha koyup c sınıfı araba alın derim.seat leon dizel bütçenize yakın gibi.ona da bir göz atın derim.

senin mesajın üstünden 1 yıl geçti clio oldu 55-57 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: capturemrah

arabayı çalıştırdıktan sonra ekranda "Arka emniyet kemer takılı" gibi bir uyarı çıkıyor ama arkada emniyet kemeri takılı filan değil. Neyin nesidir bu acaba?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 21 Mart 2015; 11:31:34 >
  • Clio 4'ü merak edenler için detaylı video ; https://www.youtube.com/watch?v=8uifsoPCTyQ
  • Merhaba,
    Cilo hb aracta sizce 1.90 uzunlugundaki kisi sofor koltuguna sigarmi,

• cem_b C kullanıcısına yanıt
    Selam,

benim boyum 172 cm ancak kafam tavana değmeden oturabiliyorum, 190 cm'lik biri eğmeden oturamaz gibi ama bir renault bayisine gidip test sürüşü yapmanızı şiddetle öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_b

Merhaba,
    Cilo hb aracta sizce 1.90 uzunlugundaki kisi sofor koltuguna sigarmi,

Kafanız degmese de diziniz rahat etmez gibi b sınıfı bence bu boy için küçük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birsekilde sigdim fakat cok ergonamik olmadi cilo donanim ve ozellik olarak beklentilerimi karsiliyordu fakat boyutsal nedenden olmadi sembole baktim, dacia spetwey diye bir model var resmen onun sedani gibi hatta bence ayni,enteresam clio ile sembol bi ara hep nerdeyse ayni cizgideydi sonradan clio aldi basini gitti sembol bi tuhaf oldu.
    Bi onceki kasa sembol simdikinden daha bir guzel duruyordu neden bu acayip kadaya dondu.
    Renault yolculugu baslamadan bitti.
  • arkadaşlar clio 4 almak istiyorum. 0.9 motor var ve 1.5 dci var sizce hangisini alayım hangisi iyidir daha az yakar :) zaten az yakıyor ama arada çok uçurum var mı ?
  • Sakin kullnimda 1.5 olan karisik 4-5 yakar 0.9 olan 6,5-8 arası yakar gerisi de mtv ve yillik yapılan km onu da siz hesaplarsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yeni aldım sıfır km 1.2 75 beygir joy model 39 bine aldım yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum agrasif kullanırım şuan 100 kmde 9 litre yaktı yalnız ilk 100 kmden sonra
    yakıt tüketimi düştü biraz şehir dışında 5.9 gördüm şehirdışı diyorum ama çok dik yokuş falan çıktık araçta 3 kişiydik ve ara ara klima açtık
    şehiriçi en düşük 6.5 gördüm sakin kullanımda en yüksekte 9 gördüm
    BENCE ayda 500 km ve altında yapacaklar için dizel gereksiz 0.9 ve edc de gereksiz al 1.2 75 beygir vergide düşük ilerde düşünürsen lpg de destekler diğerleri desteklemiyor diye biliyorum desteklese dahi sıkıntı çıkarırlar benim aracımda ek olarak sis farı,fasılalı silecek ve stepne var bunlarda fiyata dahil net 39 bine aldım araç genel olarak iyi
    bagaj falan yeterli seviyede sert pilastikmiş diyen arkadaşlara gidip audi almalarını tavsiye ederim
  • geçenlerde 1.5 dci 75 bg joy paket clio kiraladım. araba değil rezillik abidesiydi. lada samaranın iç mekanı bile daha alımlıydı hem kalitesiz hem iğrenç. havalandırmayı kendime yönlendireyim dedim elimde kaldı çukurlarda takır tukur tahta gibi yumuşak bir doku yok aracın içinde

• birde şu aracın içine bak clionon 65 binlik icon modeli bile polonun yanında çöplük gibi kalıyor bu araca o paraları verenlerin aklından şüphe ediyorum.
  • mect82 M kullanıcısına yanıt
    vw nin kapıyı kapattığınızdaki tok sesininde hastasınızdır siz

• Evet o tok sesede bayılırım ben arabada iç mekana takılanlardanım oyüzden 2014 model fiyatına 2002 model aldım

• konuyu biraz dağıtalım 2016 fluance 1.6 touch otm vites 200 km de 70 bin tl 2016 golf 1,4 tsi dsg 1400 km 67400 tl arada dağlar kadar fark olduğunu anlamak zor olmasa gerek

0 bayiden alacağım derseniz 1.5dci touch 81600 / 1.6 tdi midline plus 78800 VW hertürlü çakıyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.