Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (327. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.329
Cevap
379
Favori
1.522.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oradan gündüz ve gece; ekran aydınlatması, ambiyans aydınlatması ve kadran aydınlatması gibi iç aydınlatmaların parlaklık seviyesinin hangi düzeyde olması gerektiğini kaydediyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clerkstriker -- 8 Haziran 2020; 23:5:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Dün itibariyle dizel bir aircross alarak aranıza katıldım. Shine paket.

İk kez dizel bir araba aldım. Benzine göre daha gürültülü elbette ama çok da abartılı bir durum yok.

Kablosuz şarj ünitesini iPhone 11 ile çalıştıramadım. Menülerde de bir açma kapama seçeneği göremedim. Bunun için yapmam gereken bir şey var mıdır? Kılıflı kılıfsız denedim ama şarj etmiyor.
    Bir de ekran parlaklığını kısmama rağmen aynı kalıyor.

• lordarren L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Kablosuz şarjın arac tarafında bir açma kapama tuşu yok. Telefon ayarlarında bakabilirsiniz.
    Ekran parlaklığı ayarı gündüz gece olarak değişiyor. Gündüz standart geceleri düşük veya yüksek kaliyor. O şekilde kontrol eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: lordarren

Merhaba,

Dün itibariyle dizel bir aircross alarak aranıza katıldım. Shine paket.

İk kez dizel bir araba aldım. Benzine göre daha gürültülü elbette ama çok da abartılı bir durum yok.

Kablosuz şarj ünitesini iPhone 11 ile çalıştıramadım. Menülerde de bir açma kapama seçeneği göremedim. Bunun için yapmam gereken bir şey var mıdır? Kılıflı kılıfsız denedim ama şarj etmiyor.
    Bir de ekran parlaklığını kısmama rağmen aynı kalıyor.
    ben hiç bir bayiide sıfır shine bulamadım. exclusive diye bir donanım veriyorlar. o da 285000 tl civarı. bana yardımcı olabilecek kimse var mı forum da. ama ben bayii den alıp ötv yi gider kullanmam lazım
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Telefonum evdeki kablosuz şarj cihazı ile normal şekilde şarj oluyor. Arabanınki ile hiç hareket yok.

Aydınlatma konusunda gündüz-gece ayarı göremedim. Ben denediğimde geceydi ama parlaklığı kıssam da işe yaramadı.

• 5.depo sakin kullanım bu sefer 500km ye yaklaştım biraz daha kasarak dikkatli kullanırsam hedefe yaklaşacam bir önceki depoyla bu depo arasında sadece kullanım farkıyla 100km daha fazla yol katettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Benim bildiğim kadarıyla iphone farklı bir kablosuz şarj standardı kullanmıyor. Bence deneme amaçlı farklı bir telefonla (orn: android) şarjı deneyin. Yine olmuyorsa servise danışabilirsiniz.

Ayarlar bölümünde bir ambians aydınlatma ayarı bir de gösterge aydınlatma şiddeti ( oradaki isimlerini hatırlamıyorum) var. Ambians aydınlatmasına bakiyor olabilirsiniz.

• Geçen gün sol arka kapının kenarı park demirine sürttü. Aşağıdaki plastik parçada enlemesine çizikler oluştu ve kapının sac kısmında park demirinin boyası geçti. Plastik kısımdaki çizikler neyse sildiysem çıkmadı. Bende pürmüz gibi yanan çakmakla ısıya maruz bıraktım ve sonuç oldukça tatmin edici. Isı tabancası olsa daha kolay olurdu ama sonuçtan memnunum. Çizik halini foto çekmeyi unuttum ama sonucu paylaşayım. Ayrıca kaportaya geçen boyayı da sihirli sünger hiç çizmeden çıkarttı. Aklınızda olsun... 😀

• c5 aircross exclusive için kapora yatırdım. arkadaşlar exclusive de koltuk ısıtma ve cam ısıtma yok değil mi? shine paket gibi full+full değil sanırım bu paket
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Paketler son dönemde biraz karıştı. Hangisinde ne var kendi adıma emin değilim.
    Anlayışınıza siginarak; kaparoyu verdiğiniz araçta ne olup ne olmadığını satış danışmanı size söylememişse büyük eksiklik. Hiç kimseye sormadiniz diyelim. Arac geldiğinde "bakalim ne çıkacak bahtımıza" durumu gibi birşey olur.

• yok dedi, ama kısa kodlar var. sordum tam olarak bilemiyorum,avrupa araçlarda farklı dedi. mesela RCNN+JY02+E201+QS01 yazıyor.bunlar ne acaba
    Bir tane ilan var. Cam tavan, elektrikli koltuk ve koltuk isitma gorunmuyor.
    Navigasyon ve 19" jant var.

Belki bu yardımcı olabilir.

• Şase numarasından araçtaki donanımı görebileceğimiz bir site var mıdır? BMWde vardı. Numarayı girince donanım dökümü veriyordu. Ben ikinci el aldım ne var ne yok emin olamıyorum.

https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/citroen

• CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ama beceremedim. Sürekli vin not found hatası veriyor.

• Merhaba,

Bayilerde exclusive modeli var.

Dizel otomatik , 18 jant, elektrikli bagaj, otoyol, grip kontrol, 360park asistan, kablosuz şarj gibi özellikleri var.

Eksileri ise elektrikli ısıtmalı koltuk yok, sunroof yok.

Fiyati 290bin civarı.

Shine ile kiyaslarsaniz ne dersiniz arkadaşlar ?

Bu şartlarda tavsiye eder misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusozz -- 11 Haziran 2020; 15:43:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jesusozz kullanıcısına yanıt
    sunroof suv için çok önemli detay. tabi bu kişisel görüşüm

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Hocam malum sitede 2020 model 2.el shineler 280bin den başlıyor.

Bu kadar fark,var mi bu arabalar arasında .

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Bencede. Cam tavan benim için de çok önemli. Hele de 260 bin verdikten sonra...İstedikleri kadar donanım koysunlar cam tavan olmadıkça pek bir esprisi kalmıyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.