Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: farmasonal
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.329
Cevap
379
Favori
1.523.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Burada anlatildigina gore 59 km/s hiza kadar yaya 78 km/s hiza kadar arac tespiti yapip calisiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 260000 e 2019 ,8000 km shine nasıl fiyat arkadaşlar?

• trexin T kullanıcısına yanıt
    tespit başka, durmak başka. 35km hız olarak kalmış aklımda duran araca çarpmamak için gerekli olan olarak. nerden okuduğumu hatırlamıyorum, akşam unutmazsam kitapçığı kontrol ederm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaska92

260000 e 2019 ,8000 km shine nasıl fiyat arkadaşlar?
    shine lar sarı sitede bu fiyattan başlıyodu geçen baktığımda.
  • YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR
    YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR
    YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR
    YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR sahler in paspaslarını bugun mağazasından aldım ben beğendim arkadaşlar fotoları da attım size de yardımcı olur fotolar umarım.

• dr06 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güzel gözüküyor. Sizin düşünceniz nedir? İçinize sindi mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: domer2525

Hayırlı olsun. Güzel gözüküyor. Sizin düşünceniz nedir? İçinize sindi mi ?
    teşekkür ederim. ben beğendim ya . pot yapan bi yer yok. şaft tüneli üzerini çok iyi çözmüşler geçmeli ama mekanizma su geçirmez şekilde yapılmış. tam kapatıyor malzeme de kaliteli. sert değil yumuşak bi hamuru var. parlayan sert malzemelerden değil. kaliteli de görünüyor ki bence kaliteli olduğundan öyle görünüyor. bu arada bizim araçta sadece şoför kısmındaki paspasta sabitleyici klipslerden var onlar tam uyuyor.araçta diğer kısımlar için sabitleyici klips yokmuş ben de yeni farkettim:) ama bu takımda diğer paspaslarda da klips yeri konulmuş ve hepsine kapak yapılmıs. ek olarak bazı klipsleri oturtmak için vida gibi plastik bir malzeme verdiler. sabitleyerek kullanmak isterseniz bunları döşemeye geçirin döşemeye geçirilebilir sıkıntı yaratmaz çıkardığınızda döşemede sorun olmaz dediler. ama böylede eski paspasları gibi sabit duruyor dolayısıyla o aparatlara ben ihtiyaç duymadım sadece klips yerlerini kapakları ile kapattım su geçmesin diye. sonuç olarak ben ilk aşamada beğendim öneririm açıkçası.koku vs de yok ama uzun dönem de ne olur bilemem de sorun çıkarmaz sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr06 -- 4 Haziran 2020; 19:42:15 >

İçten açıklamanız için teşekkürler. Arkadaşların önerisiyle ben de uzun zamandır bekliyordum. Bugün gidemedim. Yarın kısmet olursa bakacağım. Ayrıca bir de ref ref marka paspasdan bahsediyorlardı arkadaşlar ama onlar da henüz çıkartmadılar galiba. Bana göre piyasadaki bir çok sıradan üründen daha iyi gibi gözüküyor. Orjinaline 500 TL vermektense alıp geçmek lazım herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: domer2525

İçten açıklamanız için teşekkürler. Arkadaşların önerisiyle ben de uzun zamandır bekliyordum. Bugün gidemedim. Yarın kısmet olursa bakacağım. Ayrıca bir de ref ref marka paspasdan bahsediyorlardı arkadaşlar ama onlar da henüz çıkartmadılar galiba. Bana göre piyasadaki bir çok sıradan üründen daha iyi gibi gözüküyor. Orjinaline 500 TL vermektense alıp geçmek lazım herhalde.
    orijinal kauçuk paspas nasıl bilmiyorum hiç elime değmedim açıkçası kıyaslamam imkansız:)aa 500 tl ise değmez gibi geldi bana da. bagaj havuzu alıcam ben de ona bakıyorum şimdi bir de konfor seti demişler. bagaj havuzunda halı bagaj havuzu var bir tane öziş sanırım, o nu çok övmüşler görüntü de kaliteli duruyor. ben de iki konu da biraz aradayım sözü geçmişken alta bırakayım onları da:)
    - alt bagaj havuzu gerekli mi sizce ben alta dandik birşey alayım diyorum 40liralık adi plastik olanlardan(maksat eşyalar ı teker yaından toplamamak) hangi markayı önerirsiniz üste de halı bagaj havuzundan(üstü halı altı plastik su geçirmez vs imiş)
    - bir de konfor seti uygulayan oldu mu kapı iç ceplerine eşyalar ses yapmasın diye kaplama. önerir mi yaotıranlar öneriyorlarsa hangi markayı önerirler.

Bagaj için tek tabla olduğu için kullanım amacına göre alt veya üst bagaj havuzu alınız. ikisini birden alsanız bile tabla üstüne koyacağınız için sadece birini kullanabilirsiniz. öziş üst bagaj havuzu aldım. stepnenin üzerine taşınabilir piknik sandalyelerinden iki tanesini ve bir tabure koydum.yanına yöresine de araçta görünmesini istemediğim ıvır zıvırı koydum, böylece her daim kullanmayacağım şeyler gözümün önünde değil. gerektiğinde çıkarıyorum.
    halı paspasın daha kaliteli bir görünümü var ama plastik havuz da işinizi görür.
    Konfor setinin yorumları iyi gibi, aklımın bir köşesinde almak var ama henüz fırsat olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengoCenk

1- Arkalar için o bölme ben kendim izolasyon malzemesi yapıştırdım. İnip binerken direkt ayak sürtüyor. Çizilmeye çok müsait bir malzeme. Bir de B sütunu çok biçimsiz yapılmış. Ayaklar illa kapı eşiğine veya kapı eşği ile sütunu birleştiği yere sürtüyor.
    2- Hepsini led yaptım. Hiç sorun çıkmadı. Sadece makyaj ayna aydınlatmalarını değiştirmeye gerek görmedim.
    3- Özellikle motor soğukken dediğiniz gibi motor sesi hissediliyor. Ancak sorun kaput değil. Motor ile kokpit arasındaki bölüme yalıtım yapılması gerekecektir. Muhtemelen 1 yıla kalmaz bu konuda piyasada yapan yerler olur.
    Iç lambaları nasıl değiştiniz

• Lightenerman L kullanıcısına yanıt
    Benim arac shine olduğu için torpido kolcak ve bagaj dışında her yer led. Sadece oraları degistirdim. Oralarda takip çıkartması kolay yerler açıkçası.

• C5 aircross için en avantajlı fiyatı hangi bayii den alabiliriz.tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum

• eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Ben zamanında General Oto dan almıştım. Çok avantajliydi. sonrasinda arac alanlara seramik kaput filmi vs gibi şeyleri kendilerinden yaptırmaya zorlamışlar duyduğuma gore. O yüzden onermekten vazgeçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengoCenk -- 6 Haziran 2020; 18:46:10 >
  • herkesin aracı hayırlı olsun arkadaşlar. kazasız belasız inşallah. ben de fa benzinli model bekliyorum. kafama takılan bir konu var yalnız.

2020 teknik föy:
    https://media.citroen.fr/file/47/2/c5aircross_foy_l_subat2020.345472.pdf

şimdi teknik föye göre fa donanımda paddle shift olmaması gerek ama var. satıcı ile konuştuğumda kesinlikle föye güvenmediğini, teyit etmek için o donanım araç gelince bakacağını söylemişti ve onayladı.

paddle shift hariç aracın fa donanımına sahip arkadaşlara soruyorum; teknik föy ile başka fark var mı?

daha önce pejo 2008 e kapora vermiştim ve donanım belirsizliği sebebiyle kaporayı geri alıp bu araca yöneldim.araç teslimatı şimdiden 3 hafta gecikmiş biri olarak başka gol yemek istemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

önceki aracım fiat dı ve marka algısı çok daha aşağıda olmasına rağmen satış sürecinde en ufak bir sorun yaşamadım. psa bu süreci nasıl bu hale getirdi gerçekten ibretle izliyorum. hiç pandemi falan demeyin arkadaşlar; son 6 ayda psa ile alış veriş yapan insanların yaşadığı bambaşka bir şey.

son olarak bazı arkadaşlar kademeli direksiyon hissi demiş. bu tanıtımında özellik olarak geçiyor. bir sorun değil de aracın alışmadığımız bir özelliği olabilir mi acaba?

• 1717 1 kullanıcısına yanıt
    Benzinliler eat8 joistik vites topuzu ve paddle shift var. Ancak dizeller eat6 ve klasik vites topuzu var paddle shift yok. Fa sahibi arkadaşalar teyid ederlerse sevinirim.

• Cam tavanlı araçlarda standart klima yetersizliği maalesef bu araçta da var. Cam tavanı koyu filmle kaplatan ve tasiyesi olan var mı?
    Klimayı en verimli hangi ayarda kullanıyorsunuz? Daha havalar Isınmadı ama ara perde kapalı olmasına karşın şimdiden klima çok yetemiyor sanki.

• CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Doğru. Paddle shift 2019 dizel fa eat8 lerde var. 2020 eat6 larda yok.

• Merhabalar nasıl gidiyor torsiyonlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Cam tavanlı araçlarda standart klima yetersizliği maalesef bu araçta da var. Cam tavanı koyu filmle kaplatan ve tasiyesi olan var mı?
    Klimayı en verimli hangi ayarda kullanıyorsunuz? Daha havalar Isınmadı ama ara perde kapalı olmasına karşın şimdiden klima çok yetemiyor sanki.
    Klima yetersiz evet, servis klima için bir kaç işlem yaptı , sanki bir tık daha iyi gibi şu an. Belkide aynı bilemiyorum:))

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.