Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hermogenes
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.329
Cevap
379
Favori
1.522.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazi araclarda tirger kaynakli ses sorunu var ,triger konusunda benim aracimdada ses olmaya basladi,tavsiyeniz nedir ,yaptirmaz yada degistirmez isek ne olur yada boyle kullansak acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • therapyy kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı nedenden kaynaklandığını düşündüğüm bir ses geliyor, servis buna garanti kapsamında bakıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: therapyy

Bazi araclarda tirger kaynakli ses sorunu var ,triger konusunda benim aracimdada ses olmaya basladi,tavsiyeniz nedir ,yaptirmaz yada degistirmez isek ne olur yada boyle kullansak acaba?
    Bu sorun dizel araclardami ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jesusozz

Merhaba,

Bayilerde exclusive modeli var.

Dizel otomatik , 18 jant, elektrikli bagaj, otoyol, grip kontrol, 360park asistan, kablosuz şarj gibi özellikleri var.

Eksileri ise elektrikli ısıtmalı koltuk yok, sunroof yok.

Fiyati 290bin civarı.

Shine ile kiyaslarsaniz ne dersiniz arkadaşlar ?

Bu şartlarda tavsiye eder misiniz.
    Merhaba, ben de C5 bakıyorum. Hangi bayilere sordunuz acaba? Isıtma neyse de cam tavan büyük eksik olur.
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    İstanbul'daki birçok bayiyi aradım shine yok, yani sunroof hiçbirinde yok.

Ve gelecek arabalar da shine değilmiş.

• jesusozz kullanıcısına yanıt
    Peki teslim tarihi ne veriyorlar? shine için ikinci ele mahkum edecekler anlaşılan.
    anticanavar A kullanıcısına yanıt
    Nasil bir ses acaba? Motor isindiktan sonra geciyor mu? Ayrica araciniz kapali garajda mi durmakta? Yakin zamanda yikattiniz veya nemli alana park ettiniz mi?

• Hilmib H kullanıcısına yanıt
    Bende ara hızlanmalarda ufak bir horultu şeklinde geliyor. Motor soğukken değil. Gayet ısınmıştı. Çok rahatsız etmiyor ama sorun ne öğrenmek de lazım. Arabayı yıkattıktan sonra oldu. Onla alakalı mıdır bilmiyorum. Devam ederse servise götürücem. Araç dizel bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadjodilo2 -- 11 Haziran 2020; 11:21:43 >
  • Alt devirlerde kuvvet istedigimde (yokusa vs gelince) bendede var bi ses ama motor sesi olarak dusunuyorum ben onu(Vuruntulu bi ses gibi degisiyo motor sesi)normali cok duzgun calisiyo cunku. Devri toparlayinca kayboluyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hilmib

Nasil bir ses acaba? Motor isindiktan sonra geciyor mu? Ayrica araciniz kapali garajda mi durmakta? Yakin zamanda yikattiniz veya nemli alana park ettiniz mi?
    Kapali garajda duruyor arac hafif nemli olabilir garaj , arac sogukken yapiyor motordan tir tir dizel sesinin yaninda arada degisik surtunme sesi gibi degisk ses cikartmaya basladi,sicakken sanki geciyor ,bugun servise gosterecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therapyy -- 11 Haziran 2020; 12:34:38 >
    ben feel adventure dizel kullanıyorum hocam

Sesi duydugunuzda kaputu acin, motorun solunda kayis goreceksiniz. Cik cik ses oradan geliyorsa v kayisi nemden yapiyodur. Motor calismaz iken az pudra dokun kayis uzerine gececektir. Eger oradan degil isede mutlaka videosunu cekin. Servise gittiginizde olmaz ise o ses, adamlar farazi konusmus olur cozumsuz kalirsiniz.

• quote:

Merhaba,

Dizel otomatik , 18 jant, elektrikli bagaj, otoyol, grip kontrol, 360park asistan, kablosuz şarj gibi özellikleri var.

Fiyati 290bin civarı.

Bu şartlarda almazsak sonra pişman olur muyuz acaba.

Bikac ay sonra belki shine gelir ama kac paraya gelir.

• quote:

Merhaba,

Fiyati 290bin civarı.

Merhaba. Ben Ankara da mevcut bayiler ile konuştum. Saydığınız özelliklerdeki araca 289 bin fiyat veriyorlar. Siz nereden sordunuz acaba.Çok fark var.Yada verilen fiyat bir alt donanım paketi olabilirmi ?
    "Aldınız aldiniz" dönemini yaşıyoruz. Bir arkadaşım da suv bakiyor. D segment dahil. Ortada araba yok. En kesin exclusive donanım c5a var. Haziran sonu gelecek. Arkadas cam tavansız araba alsam mı almasam mi suruncemesinde. Açıkçası ona söylediğimi burdan da yazayım. Cam tavan diyerek aynı arabayı 30-40 k daha pahalı alma riski var. Bir cam tavan 30-40 k eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengoCenk -- 11 Haziran 2020; 15:10:35 >
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Merhaba fiyat ne almış acaba?
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba evet temel olarak saydıklarınız ve açılır cam tavan yok.Ek olarak navigasyon ve otoyol sürüş destek sistemi standart olarak var.Bunlara ilave olarak gelen araçlarda farklı donanımlar olabiliyor.
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Arabayı alalim demedik henüz. O yüzden fiyat pazarlığına oturmadık. Benim aracı aldigim st ile konuşuyorum. Eminim en iyi fiyatı verecektir. Güvenim tam o konuda. Önemli olan karar verebilmek

• Ben bu pazartesi 12000 km ikinci el dizel shine paketi 267000e aldım. Bakınan arkadaşlara fikir verir belki.

• CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınızla aynı durumdayız. Ben artık beklemek istemiyorum. Ekimden bu yana 50,000 zam yedi araba. Gözümü karartıp alacağım sanırım. Bu saatten sonra bizim lehimize bir durum olacağını ben sanmam. Cam tavan falan beklemeden devam edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.