Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün aracı aldığım yerden tekrar fiyat aldım 1.2 shin için. 270TL gri bir tane varmış ellerinde. %80 lik dilime girmiş. Eğer euro düşerse tekrar %50 lik dilime geçebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Fiyat çok uygun. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

• Ön taraftan bakıldığında sağ silecek kalkmıyor mu? Yoksa bende bir hizalama hatası mı var? Eğer hepsinde böyleyse çok saçma geldi bana
    YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
    YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• btutkun B kullanıcısına yanıt

Biz de mayıs ayının son haftası 1.5 dizel shine araç için 264 bin tl'ye anlaşmıştık. Dün yine gittiğimde aynı aracın 279 bin tl olduğunu söylediler. Bence uygun fiyata almışsınız hayırlı olsun.

• yuhyiv Y kullanıcısına yanıt
    Servis pozisyonuna getirmek gerekiyor silecekleri.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, basit bir yöntemi varmış ama neden böyle tasarladıklarını anlamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yuhyiv

Arkadaşlar aracı bugün teslim aldık. Bayiden çıktıktan sonra gözüme iki-üç yerde resimlerdeki gibi boya sıçramasına benzer iz gördüm. Bayiye söylediğimde tekrar getirin bakalım dediler. Nemli bezle sildim ama çıkmadı. Aracında böyle bir pürüz ile karşılaşan oldu mu hiç?

Bu yerleri servise gösterdim. Başta bunu görmememiz imkansız dedi o kadar seramik uygulaması falan da yaptık diye. Fabrikasyon gibi geldi bana da. Rötuş boya dokundurması yapabilirz dedi. En azından beyaz durmaz diye. Ben de kabul ettim. Kalan boyayı da ağzı kapalı bardakla bana verdiler taş izi falan olursa dokundurursun istersen diye. Tabi boyanın bozulmaması lazım. Kuru serin bir yerde hava almadan saklamaya çalışacağım.

Dizel araçların benzinli motorlardan sadece 10 bin TL fazla olduğu dönemi özledim valla. Biz de 1.2 benzinli shine aldık. 1.5 dizel feel de alabilirdik ama biraz daha donanım istedik. 10 bin fiyat farkı olsa dizel shine alırdı herkes eminim. Yakıt ekonomisini düşünmek malesef insanları arada bırakıyor. Dün ABD'den bir Türk abimizin youtube videosunu izledim. Kia'nın 7 kişilik bir SUV aracını almış 42500 dolara. Silindir hacmi 3.8 litre ve benzinli motor YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) Biz burada 1.2 benzinli ile 1.5 dizel arasında gidip geliyoruz. Oradaki insanlar 3-4 litre benzinli motorlara rahatça biniyorlar.

Vag grubunda da böyle güvenlik amaçlı sanırım.

• nazoleylo N kullanıcısına yanıt

Ben artık onlarla kendimizi karşılaştırmayı bıraktım akıl sağlığım için :) aslında biz de bütçemiz dahilinde benzinli düşünüyorduk ama bayide benzinli kalmadığı için dizel aldık. Beni düşündüren aslında artık dizel üretimin bitecek olmasıydı ama aksine bu yüzden eldeki dizeller daha da değerlenecek deniyor, bilemedim açıkcası

Anladım hocam vardır bir sebebi illa ki, yoksa ilk kaldırmaya çalıştığımda bu ne lan olmuştum YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

• quote:

Orijinalden alıntı: yuhyiv

Biz de mayıs ayının son haftası 1.5 dizel shine araç için 264 bin tl'ye anlaşmıştık. Dün yine gittiğimde aynı aracın 279 bin tl olduğunu söylediler. Bence uygun fiyata almışsınız hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. Biz 1.5 dizel shine modelini sorduğumuzda 310 bin TL civarı bir rakam vermişti bayi. Siz aracınızı gerçekten çok iyi fiyata almışsınız. Sonuç olarak sizden yaklaşık 1 hafta kadar sonra biz sipariş vermişiz. Bayilerde fiyat tutarsızlığı gerçekten yüksek. Sanırım ellerinde olan aracı hızlıca satabilmek için olmayan aracın fiyatını yüksek söyleyip, satışa hazır araca yönlendiriyorlar. Açıkçası farklı bir bayiden 1.5 dizel shine modelini sormadık. Sanırım bugün olsa 279 bin TL ye shine donanımı kabul ederdim.

• btutkun B kullanıcısına yanıt

Hocam bazı araçlar indirimli oluyor. Mesela bizim araç filo kiralama fazlasıymış. Sıfır araba aynı bi farklılık yok. Sadece aracın devrini 1 ay sonra alabilirsiniz prosedür gereği dediler. Sonradan o da halloldu bir hafta içinde aldık devri. Alıcak olanlar için peugeot abc bayisinden bi fiyat almasını tavsiye ederim. En son 4 araç vardı böyle.

• Merhaba arkadaşlar 2021 shine paket C3 Aircross ile aranıza katıldım.

Önceki mesajları okuyarak multimedya ekran güncellemesini yaptım fakat harita güncellemesini ve 3 yıl ücretsiz Tomtom haritayı nasıl ayarlayacağımı anlamadım. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

• ametehan A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. İlk linkten kayıt olup real time traffic ürününü ücretsiz satın alın.

Sonra ikinci linkteki ilk videoda gösterdiği gibi aktive edin. Yalnız her seferinde telefonun Wifi bağlantısı ile aracı bağlamanız lazım. Yoksa canlı trafiğe bağlanmıyor.

https://services-store.citroen.co.uk/?_ga=2.207364880.2049168435.1623581493-464700288.1622999113

https://www.citroen.co.uk/about-citroen/connected-services/connected-navigation.html#connect-nav/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Çok teşekkür ederim,

İlk linkten telefondaki my citroen uygulamasına kaydolduğum için bu mail kullanılmakta dedi. Bende normal şekilde giriş yaptım ardından Real Time Traffic satın almak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum ne yapabilirim?

Your C3 AIRCROSS is not compatible

Sanırım yanlış link verdim. Bunu dener misiniz?

https://services-store.citroen.co.uk/store/connected-navigation-pack-0

Teşekkürler bu link üzerinden alabildim. Birde harita versiyonum 10.0 gözüküyor, son güncelleme dosyasının linki elinizde var mı? Yoksa bu üyeliği yapınca güncellememe gerek kalmaz mı?

Benim sistem güncellemesi ile harita 17.0 oldu ekstra birşey yapmadım harita için.

Çok teşekkürler hocam yardımlarınız için.

Radyo kanallarını hafızaya eklerken koduyla ekleniyor radyo kanallarına isim verme fotoğrafını düzenleme gibi özellikler mevcut mu? Örneğin A Spor ismi kayıtlı geldi aracımda ama fotoğrafında Radyo Mehtap yazıyor. Kendim radyo eklediğimde de isim veremiyorum ben mi bulamadım yoksa radyo ismi düzenleme yok mu?

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.