Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 Puretech 130 beygir otomatik benzinli sahibi arkadaşlar.. Yakıt tüketiminiz nedir şehir içi ve şehir dışı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsalonia

1.2 Puretech 130 beygir otomatik benzinli sahibi arkadaşlar.. Yakıt tüketiminiz nedir şehir içi ve şehir dışı?
    Bugün 350 km şehir dışı yol yaptım. 5,7 lt /100 km gösterdi ortalama yakıt tüketimini. Şehir içi fazla kullanmadım daha.
  • mdr34 kullanıcısına yanıt
    Güzel değer. Nasıl bir kullanımınız oldu 350km’de? Dikkat ettiniz mi özel olarak yoksa dikkat etmediniz mi yakıt düşsün diye hiç? Şehir içi verilerinizi de merakla bekliyorum. Sevgiler.
  • 90-110 arası bir hızla gittim, genelde hız sabitlemeyi 110 a ayarladım. Performassız az yaksın diyerek yaptığım bir yolculuktu. Klima hep açıktı. Bu değerin altına düşürebileğimi de sanmiyorum.
    Anladım, çok teşekkürler. Hazır sizi yakalamışken, aracın ön farlarının halojen olması karanlıkta görüşü kısıtlıyor mu, yoksa aydınlatması yeterli mi? Bir de sizi rahatsız eden bir detay oldu mu gözünüze çarpan? Tekrardan çok teşekkürler yanıtlar için şimdiden.🙏🏻
  • Ön cama film takmayacaksanız farlar yeterli. Takıldığım sevmediğim yerleri oldu ama biraz daha kullanıp değerlendirmem daha doğru olur. O zaman ayrıntılı yazarım.
    Teşekkürler, bekliyor olacağım..
  • izmir çandarlı otobanı 120 sabit CC açık. klima açık. 2 yetişkin 1 çocuk. 110bg 1.2 5.7lt/km
  • salserol kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Güzel değer. Yolda rahatsız eden bir detay var mıydı araçla alakalı? Yol sesi, rüzgar sesi, konforsuzluk vs.? Bir de aracınız kaç km’de şu anda? Tekrardan teşekkürler 🙏🏻
  • ankara - gazipaşa klima açık. hız sabitleyici 115'te. 5.6 litre ortalama. konya üzerinden değil polatlı-kadınhanı-beyşehir-seydişehir güzergahı üzerinden.
  • ondrakku O kullanıcısına yanıt
    Benzinli otomatik mi aracınız? Bir de kaç beygir? Sevgiler selamlar..
  • 3500 km oldu. haziran başında aldım. daha evvel hyundai i10 vardı otoban şartlarında hanım ile bağırarak konuşurduk. burada normal evin salonunda konuşuyormuş gibi konuşuyoruz. dediğim gibi belki bu 3500 km hepsini izmir çandarlı otobanında yaptık. yan rüzgarlardan etkileniyor, ama yol boyunca zaten rüzgar türbinleri konuşlandırılmış rüzgarı bol ve kuvvetli bir yer. ben çok memnunum. herhalde bir daha alçak bir araba kullanacağımı sanmıyorum. ilk etapta i10 dan sonra cüsse itibarı ile kanyon kullanıyormuşum gibi geldi. ama nedense i10 nazaran çok daha kolay park edebiliyorum.
  • doğrudur benzinli otomatik. 130 beygir.
  • ondrakku O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ✌️ Var mı herhangi bir şikayetiniz? Ya da size rahatsızlık veren bir şey araçta? Kısmet olursa Ekim başı biz de almış olacağız bir aksilik çıkmaz ise..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 15 Eylül 2020; 1:42:12 >
  • salserol kullanıcısına yanıt
    Süpersiniz 👍 Kazasız belasız sürüşler dilerim..
  • Basit bir sey hocam ama camlar ve sunroofun anahtardan kapatılmıyor olması biraz saçma olmuş. Bu kadar özellik varken onun da olmasını beklerdim.
  • Merhabalar bu aracın shine dizel otomatik paketinde koltuk ısıtma var mi acaba?
  • esdres E kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondrakku

hocam süspansiyonlar ve vites geçişleri çok başarılı ama klimalı kullanımda ankara - istanbul otoyolunda 120 km ortalama hız ile klima açık bir şekilde 9 litre civarında yakıyor. aracım henüz 1500 km'de bu arada. rüzgar sesi çok gelmiyor ama yol sesi belli bir hızın üzerinde biraz geliyor. clio4 hiç kullanmadım kıyas yapamıyorum ama o kıyastan bağımsız görüşlerim bu şekilde.
    Merhaba aracinizi güle güle kullanin.9 lt cok degilmi?bugün satis temsilcisi 1.2 benzinli otomatik icin 6.5 lt sehirici 5.5 sehirdisi yakar dedi bana,kafam karisti.
  • _Etzel_ kullanıcısına yanıt
    Sıfırlamanıza gerek yok. Aracı bluetooth ile telefonunuzdaki MyCitroen uygulamasına bağlayın. uygulama her sürüşün detaylı verilerini telefonunuza kaydediyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.